Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Dziewczyny...
burza jak ktoś nie umie przyjąć krytyki to cóż
zal.pl
burza jak ktoś nie umie przyjąć krytyki to cóż
zal.pl

Będę się uczyć od Ciebie.Obiecuję.
Narazie zakładania wątków się nauczyłam. 😂 😂
Spokój mi tu no! Nie dziobać się!
Tania, jeszcze jakys się nauczyła zeby mądrzejsze były to dostaniesz lizaka
Tania, jeszcze jakys się nauczyła zeby mądrzejsze były to dostaniesz lizaka

Twój poziom jest dla mnie niedostępny.
Zatem odpuszczam .
to dobrze, bo mogło by ci zycia zabraknąć;]
to dobrze, bo mogło by ci zycia zabraknąć;]

No,z całą pewnością.Dlatego nie będę próbować.
Staram się równać w górę ,na to nie żal czasu. 😂 😂
Z mojej strony EOT.
Tania, widzę widzę własnie;] po tematach wątków;]
Czy Panie się trochę nie zagalopowały?

Sznurka, kolejny raz dziś przeginasz. Co to za wytykanie ludziom co robią w życiu prywatnym, ile mają lat, itp? To już zachodzi na osobiste wycieczki, a chyba doskonale zdajesz sobie sprawę, że nie jest to akceptowane na forum? Jeszcze raz proszę o spokój. Była już dyskusja na temat wątków zakładanych przez Tanię i wynikało z niej, że jednak większość nie ma zastrzeżeń. Czasem zdarza się pomylić i założyć coś niezupełnie sensownego, ale otrzymałam satysfakcjonujące mnie wyjaśnienia - temat jest zamknięty i nie wydaje mi się, żeby był sens ciągnąć ten wątek, zwłaszcza, że zaczyna się robić mocno osobista wymiana zdań.
Ja tak.
Ale jako dyskutant "specjalnej troski"  🤔wirek:, nie na poziomie,bezsensowny i zakompleksiony chyba mogę?  😁
Odpowiada,bo pytasz.Żeby nie było,że ciagnę OT i konflikt.
I zagalopowuję się do konia.
Czyli znikam.
MODERATORKI, upraszam o zmianę tonu;] Mnie się upomina publicznie, Eli uchodziło na sucho - co macie rożny taryfikator? czy pamięć wybiórczą?


co to znaczy po raz kolejny? nie wolno zabierac głosu w temacie innego wojewodztwa? czy może cenionych autorytetów?


btw to ten temat to swoisty hyde park, co to za porzadek ze nie mozna sobie tu popisac co mnie wkurza? mnie dzis wkurza poziom moderacji i tania?

Wkurzać może Cię nawet cały świat, ale to nie jest powód do tworzenia offtop'u, ani wycieczek osobistych.


A już ze swojego prywatnego konta pozwolę sobie również zauważyć, że moderacja zaczęła Cię wkurzać w momencie, kiedy sama z Niej zrezygnowałaś 😉
MODERATORKI, a tania to swięta krowa?

dworicka daruj sobie wycieczki osobiste;]
Napisałam już, że wyjaśnienie sytuacji uzyskane od Tani mnie w 100% zadowoliło. Postawa jaką ta osoba prezentuje na forum również nie budzi moich zastrzeżeń - tu została wyraźnie sprowokowana.
taaa zostala sprowokowana
naucz się czytac ze zrozumieniem
Nie zamierzam ciągnąć rozmowy w tym tonie.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 stycznia 2010 14:44
A mnie denerwuje, że po "właściwej" kłótni zawsze zaczyna się kłótnia o to, kto ją rozpoczął. Jak w przedszkolu... 🙄
Dworcika, to nie ciągnij, nie musisz

Strucelka, tani nawet uprzejmie moderacja nie zwrociła uwagi ze tez jest zaczepna
wiec mnie irytuje taka wybiorczosc, ale coż, moderacja zwykle się obija, jak się wysle powiadomienie to uprzejmie reaguje, czasem piszac po co sie wysylalo dwa
ale jak bawic się w rządy twardej ręki to wtedy jest i owszem;]

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 stycznia 2010 14:55
Powiedzcie mi jedno...
Dlaczego jak starzy użytkownicy wstawią mega duże zdjęcia to dostaną tylko słowne upomnienie? A jak nowi to mają od razu ostrzega. Czyli co? Wybiórczość? Regulamin powinien wszystkich obowiązywać, nawet starych wyjadaczy forum.
Notarialna, powinien, tak samo za nieedytowanie postów
ale tak nie jest;]
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 stycznia 2010 14:58
Dlatego ja uwielbiam przycisk "zgłoś do moderatora" 😜
a mnie wkurza ze jedziecie po F.

To nie reklama jej stajni a odpieranie / głupich/ moim zdaniem ataków, zupełnie niepotrzebnych, nakręcanie się i tym samym czekanie na odpowiedź F.
Przeczytałam ten wątek, ostatnie kilkanaście stron.. z ciekawosci, bo z Krakowem mam tylko to wspólne, ze kilka osób stamtąd znam i bardzo lubię. F. osobiscie nie znam. Uwazam ze naprawde profesjonalnie podchodzi do prowadzenia stajni, pensjonatu czyli swojej działalnosci. I ma zdrowe podejscie do życia.

Gdyby moja stajnia choć w częsci infrastrukturą przypominała stajnie F.- moje podejscie byłoby podobne. Zresztą kilkoro re-voltowiczów zna mnie osobiscie...i moje podejscie do koni.

Powiedzcie mi jedno...
Dlaczego jak starzy użytkownicy wstawią mega duże zdjęcia to dostaną tylko słowne upomnienie? A jak nowi to mają od razu ostrzega. Czyli co? Wybiórczość? Regulamin powinien wszystkich obowiązywać, nawet starych wyjadaczy forum.


Zwykle zmieniam takie zdjęcie na link. Kiedy jednak zdjęć jest kilka, albo nie jest to pierwszy raz takiego użytkownika, to dostaje ostrzeżenie. Nie sprawdzam nigdy kto ile czasu jest zarejestrowany.
a łyżka na to niemożliwe;]
odnotowujecie wszystkie "razy" uzytkownika?
Dziewczyny a nie lepiej tu :  http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,232.0.html  ?
Ok wątek co nas wkurza ale powiedziałyście więc rozprawiać dalej nad uwagami co do pracy moderatorów idźcie tam 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
22 stycznia 2010 16:50
a mnie wkurza to,że "atmosfera" na forum musi być zgodna z cyklem menstruacyjnym niektórych forumowiczek,jak mają PMS to forum powinno być nieczynne.
i wkurza mnie fakt,ze niektóre sympatie na wirtualnym forum budowane są na całkiem już realnych interesach.
tak,tak,dajcie mi bana za wycieczki osobiste w wątku który de facto jest o wycieczkach osobistych.bayo,szerokości!mam za chwile spotkanie w Pędzącym Króliku.
I w pełni Cię Ktoś popieram. Mam identyczne odczucia ale w zasadzie mi już to zwisa. Odcięłam się od działu Konie i jedynie czytam co jakiś czas ciekawsze tematy nt jakiś chorób czy sprzętu.  😎
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 stycznia 2010 17:03
Ktoś, Pomyślałam o tym samym 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się