iPad co o tym myślicie?

O to najnowsza zabawka apple które ma zastąpić lukę pomiędzy laptopem a iPhonem. Jak wam się to podoba? http://events.apple.com.edgesuite.net/1001q3f8hhr/event/index.html
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 stycznia 2010 08:22
mi się wcale nie podoba, po co komu tyle techniki.. poza tym wcale nie widzę żadnej luki między laptopem i iPhonem 🙄 ale cóż, ludzie kupią wszystko..
a ja jestem wlasnie na tak!

Do wakacji firmy powinny wypuscic "udoskonalony" pomysl iPad'u. Zacznie sie wyscig. Jak na premiere cena przystepna bardzo 500 dolcow za produkt apple to stosunkowo nie duzo. Podejrzewam, ze te wypuszczane z innych firm przescigna i z cena i z konfiguracja.

Pomysl super. Trzyma do 30 dni przy malo intensywnej pracy, a caly dzien przy duzym obciazeniu. Rewelacja, patrzac na to ile wytrzymuje laptop na baterii.

Co prawda iPad ma pare wad m.in. mozna otworzyc tylko jedno okno programu i nie ma wejsc na ew. myszke czy klawiature....
a ktos mogłby strescic w skrocie co to?
a ja jestem wlasnie na tak!

Do wakacji firmy powinny wypuscic "udoskonalony" pomysl iPad'u. Zacznie sie wyscig. Jak na premiere cena przystepna bardzo 500 dolcow za produkt apple to stosunkowo nie duzo. Podejrzewam, ze te wypuszczane z innych firm przescigna i z cena i z konfiguracja.

Pomysl super. Trzyma do 30 dni przy malo intensywnej pracy, a caly dzien przy duzym obciazeniu. Rewelacja, patrzac na to ile wytrzymuje laptop na baterii.

Co prawda iPad ma pare wad m.in. mozna otworzyc tylko jedno okno programu i nie ma wejsc na ew. myszke czy klawiature....


tu sie cos nie zgadza, bo apple dodaje w cenie klawiature do iPada, wiec jesli klawiatura z nim nie dziala to cos bez sensu  🙄

ja uwazam, ze iPad to fajny pomysl. tylko ta nazwa 🙄 do bani.
Cena jak na produkt Apple zaraz po premierze jest dosc przystepna, ale zanim tablet do mnie trafi, to bedzie musialo uplynac jeszcze troszke czasu 😉

edit edit: najwieksza "klapa" jest moim zdaniem za malo pamieci; w maksymalnej wersji 64 gb... to juz moj iPod ma wiecej  🙄
nie do konca w temacie, ale nie chce otwierac nowego watku.

Mianowicie mysle nad tabletem do czytania ebookow glownie, ale tez do korzystania z internetu itp. Raczej nie z Apple, ale mysle o Samsung Galaxy. Wlasnie znalazlam Asus, Toshiba, w pracy mam Olivetti, widze ze Acer i nawet Motorola cos wystawila.
Ma ktos ktores z nich? Mozecie pomoc? Jak sie sprawuja, jakie sa w obsludze, czy maja wejscie na karte, usb? Ktore sa godne polecenia?
O to najnowsza zabawka apple które ma zastąpić lukę pomiędzy laptopem a iPhonem. Jak wam się to podoba? http://events.apple.com.edgesuite.net/1001q3f8hhr/event/index.html

reeeeeewelacja !!!!! mój mąż z nim śpi  😎, a dzieci mu podkradają. Kupujemy drugiego bo już zaczynamy się kłócić z mężem kto bierze dziś do roboty.

smarcik jakby Ci to powiedzieć  hmmm  🙄, no może w twojej pracy technika jest zbędna. W naszej takie gadżety ułatwiają funkcjonowanie  😉

Przydatny niezmiernie min. w prezentacji gdy trzeba coś na bieżąco  poprawić lub zrobić szybki szkic dla klienta ( mam na myśli programy architektoniczne, graficzne) i waży tyle co piórko  💃
Dla kogoś kto dużo biega z laptopem naprawdę fajny pomysł. I doskonale wypełnia lukę miedzy Iphonem i laptopem.

aaaa i zapomniałam dodać,że szkic ( obraz) można robić nawet  paluchem po pulpicie co w laptopie jest niewykonalne.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 lutego 2012 23:06
demon odnosisz się do mojej wypowiedzi sprzed 2 lat 😉 w międzyczasie zdążyłam już mieć iPada (którego btw wygrałam w konkursie), stwierdziłam że nie spełnia on moich oczekiwań i zamieniłam się z bratem na notebooka. Bardzo brakowało mi w owym iPadzie office'a, ponadto miał kiepskie połączenie z Internetem- jedyną możliwością było podłączenie przez sieci bezprzewodowe, podczas gdy notebook można łączyć również przez kabel. Co więcej wyłapywał tylko sieci bezprzewodowe o silnym sygnale. Dla ścisłości: miałam tę pierwszą wersję, nie iPad 2, który zapewne jest udoskonalony  😉
smarcik  bardziej sie odniosłam do - po co komu tyle techniki ? rozumiem, że zmieniłaś zdanie  😉
dla mnie i nr1 i nr 2  reeeeeeewelacja, ale może rzeczywiście jako nasz sprzęt do pracy, a nie przeglądarka internetowa.  😉
Znacie jakąś dobrą aplikację na iPada, która umożliwia czytanie książek, ściąganie ich etc.? :kwiatek:
Tatooine   Rebelia , zawsze REBELIA
31 grudnia 2012 11:07
Mi się to podoba ! Można wszędzie zabrać jest lekkie i ma dużo pocji  🏇
Coraz wiecej aplikacji, ktore pozwalaja robic wiecej i wiecej rzeczy tak jak na zwyklym pc. Ja od ponad roku w rece nie mialam laptopa....
Znacie jakąś dobrą aplikację na iPada, która umożliwia czytanie książek, ściąganie ich etc.? :kwiatek:


Tutaj na pewno znajdziesz odpowiedz:
- https://www.facebook.com/mackozer?ref=ts&fref=ts ,a tu bezposredni link do blog'a http://www.mackozer.pl/ - polecam sam czytam i uzywam aplikacje co gosciu poleca.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się