Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

mianuje Szepcikowa na mojego rzecznika prasowego i niech ona mysli za mnie 😉 ja sie (raczej) dostosuje 😉)
Szepcik, dzieki za info  🙂

Ja nie jestem pewna czy dam rade, bo jestem chora  🙁 ale bede sledzic watek i jak mi przejdzie troche to sie dolacze chetnie  😀
No tak, sama zapomniałam, że jestem przeziębiona, i z dnia na dzień jest gorzej  🤔
Szepcik nie ma bata  🤬 !! wyciagne Cie z lozka, jak to bedzie konieczne 😉
piątek wieczór, ja ja ja się pisze. Chętnie poznam re-voltowiczów, bo nie znam praktycznie nikogo  😡
no dobrze Krakowiaki 😉 ja sie pakuje i jutro lecim do was 😉 bede w kontakcie z moim rzecznikiem prasowym mam nadzieje, wiec do zobaczenia !!
Mery napisała, że jest już w Krakowie 😉 rozumiem, że temat piątku nadal aktualny 😉
Z mery spotykam sie jutro o 17.30 pod empikiem.
Nie wiem gdzie później zasiądziemy ale kto może to zapraszam 🏇
Podaje namiar na mnie:  😎
Dzięki za info, ale zalatana jestem i łikend mam zapchany. Poza tym jestem nieśmiała i bym się za bardzo stresowała  🥂  😁
ja jutro na 100% odpadam  🙁
Ja jutro się widzę z Mery wcześniej.

Nav a piątek? Ja też w sumie chora jestem, ale tak czy inaczej i jutro i w piątek muszę wstać, wyjść i załatwić kilka spraw
hop hop Krakusy, nie stresujcie sie 😉 nie gryze 😀
Potwierdzam, mery nie gryzie.

😁
Piatek jest bardziej mozliwy, ale to zalezy od planu dzialania  😉 bo ja nie tancze itp wiec do klubu jestem srednim towarzyszem, jesli o to chodzi  😉
Gadałam z Mery, i w sumie planowana jest bardziej posiadówa 😉 więc generalnie zachęcamy 😉 mam nadzieję, że jeszcze się ktoś tu zjawi, ale orientacyjnie ok. 20 - 21 (może i wcześniej, zobaczymy jeszcze) planujemy się gdzieś spotkać na Kazimierzu.
Chyba po prostu zostawię tu swój numer telefonu, żeby każdy się mógł w razie czego skontaktować i dołączyć...
W takim razie chetnie bym sie pojawila i mam nadzieje, ze uda mi sie to  😉

Jak na chwile obecna to bede na jakies... 75%  😉

a telefon faktycznie moglby sie przydac, mozesz napisac na pw  🙂
In.   tęczowy kucyk <3
18 lutego 2010 20:47
Jo, ja teraz nie mam czasu na wpadanie na voltę, jak już ustalicie, to czy ktoś mógłby mi wysłać esa na ten numer 790... z podpisu (gdzie - klub i ulica, i o której)?
Ok, napiszę 🙂
bede jutro na pewno  😅
Szepcik Daj nr tel na pw, odezwę się  🙂
Nav bardzo się cieszę 😉

Mój numer już tutaj nie musi widnieć, edycja

Wstępnie umawiamy się o 18.30 na Kazimierzu, na Placu Nowym naprzeciwko Alchemii - jak ktoś będzie chciał później dołączyć, to zapraszamy, pisać do mnie 😉
ja tez bede 😉
cicho tam 😉
a ja dopiero teraz przeczytałam o spotkaniu  🙁 ale moze to i dobrze,bo nie wiem czy ktos miałby ochotę na moje "trudne" towarzystwo  😁
In.   tęczowy kucyk <3
20 lutego 2010 00:55
mandi, jeżeli się nie zraziły moim towarzystwem i jeszcze zaprosiły na kolejne spotkanie... ; ) To nie jest tak źle  : D
Generalnie to dziś jest drugie spotkanie - więc kto chce, niech wpada  😎
Inka powie co i jak, bo pewnie wie lepiej  😎
Mój numer jak coś jest kilka postów wyżej
In.   tęczowy kucyk <3
20 lutego 2010 12:33
Taaaa, wiem - "Noo, zadzwonimy po wyjściu z kina" 😀iabeł: A skoro do kina idziecie na 18, to zgaduję, że koło 20 mogę oczekiwac telefonu ; )
bedziem dzwonic po filmie 😉

ej Krakusy! macie tak tragiczna pogode, ze nie chce mi sie z lozka wychodzic.... buuuuu 🙁
heheh, no ja bym przyszła, bo wczoraj za bardzo nie miałam czasu, ale już totalnie nie mam kasy, jeszcze po imprezie  🤣 więc może innym razem  😉

ale miło było poznać na żywo
In.   tęczowy kucyk <3
20 lutego 2010 14:23
Czy ktoś się może już dowiadywał czy - i w jakich kinach będzie możliwośc obejrzenia Alicji w Krainie Czarów z napisami?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się