Re-voltowe Lobby Biuściastych

Kocham mojego "Żyda" w kieszeni  Jest kilka modeli, które mi się podobają, ale:
- nie ten kolor (chociaż tak na logikę biorąc, to przydałby się teraz w takim jak znalazłam, ale...przecież chciałam inny  )
- bo niby ten fason jest fajny, ale widziałam inny, ładniejszy, chociaż nie w moim rozmiarze i...

WRRRRRRRR... wrócę do tego jutro

Kaprioleczka, cieszę się bardzo 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 lutego 2010 10:53
Jakbym miała kupę siana to na pewno kupiłabym sobie odpowiednią bieliznę (duużo idealnych biustonoszy) i okulary Prady   takie z filtrami itd.. a tak to dalej  bym ubierała się na placu
http://tylkobielizna.bazarek.pl/opis/565118/kostar-096-anese-biustonosz.html

Ładny czy nieładny? Teoria jest taka, że waham się co do takiego modelu "w łódkę", ale z drugiej strony pamięc mi sugeruje, że moje cycki w takim się ładnie układają. Chociaż osobiście niby podoba mi się inny, ale... itd, itd...
Nie lubię tych w łódkę właśnie, bo nic nie trzyma.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 lutego 2010 12:22
Na moje oko całkiem ok, lubię krój tzn.. to że ramiączka są połączone z miseczką, a nie odpinane.


A mi się marzy jakaś konkretna bardotka, byle była na mnie dobra 🙁


edit:
Tak przegląda tą stronę i powiem wam, że jak wpisałam w wyszukiwarkę 80F to pojawiło się kilka pozycji, a co lepsze modele są całkiem znośne, a ceny całkiem fajne.
Dworcika a mnie sie baaardzo podoba. Chyba az za bardzo, ale limit zakupow na luty wyczerpany 😉
Ja poprzeglądam jeszcze brytyjskiego e-bay'a... może Siostrę wykorzystam, jesli coś znajdę. A jak nie... mrrr... kupię dziada 😀

Edit.
Wieczorową porą dnia dzisiejszego przegrałam licytację cyckonosza... w ramach pocieszenia kupiłam inny  😂

[url=http://www.intymna.pl/s17303,produkt#utm_source=alejka.pl&utm_medium=TradeDoubler&utm_campaign=TradeDoubler]Kostar Kleome Soft[/url]

?
trzynastka   In love with the ordinary
16 lutego 2010 14:31
no wiec powiem wam, żeee.... mam cyc 65 E ! Oficjalnie ogłaszam, że nie dość, że do stanika miałam co włożyć to jeszcze wygodnie mi  😍

no i czarna rozpacz oczywiście, bo pozostałe staniki mam w starym rozmiarze a nie stać mnie na nowe...  🤔
In.   tęczowy kucyk <3
16 lutego 2010 15:00
ninevet, skąd ja to znam : P dwa tygodnie temu dowiedziałam się, że mam 80E. I też wszystkie staniki mam w starym rozmiarze a o nowych to sobie pomarzyć mogę...
Ja ostatnio byłam w sklepie. Porażka to mało powiedziane  🙁
75E za małe, 75G za duże... F jak na złość nie było. W weekand może wyciągnę mamę do centrum, a jak tam nie będzie to chyba mnie coś trafi...
A nie daj Boże jeszcze mi urosną... Na w-f to już nigdy nie przyjdę 😡
trzynastka   In love with the ordinary
16 lutego 2010 17:26
Co ja bym dała za 75 ! Przecież w każdym sklepie maja  😍 zazdroszcze !
ninevet, być może. U mnie to jednak wieś, a swoje wymagania co do stanika mam. I nagle z X propozycji do przymierzenia, robi się raptem 2.  😂
ninevet wszystko zależy od miseczki, jak ma się 75 E lub F, to juz tak różowo nie jest  😉
(w weekend zajrzałam do kilku sklepów i się rozczarowałam)
Gillian   four letter word
16 lutego 2010 20:01
[quote author=Żeglarz link=topic=9509.msg487925#msg487925 date=1266349265]
ninevet wszystko zależy od miseczki, jak ma się 75 E lub F, to juz tak różowo nie jest  😉
(w weekend zajrzałam do kilku sklepów i się rozczarowałam)
[/quote]

a spróbuj kupić G  😵

polowanie w galerii handlowej zakończone fiaskiem. W jakimś bieliźnianym sklepie pękła ze śmiechu i stwierdziła, że taki rozmiar nie istnieje, w Triumphie pani wygrzebała F w kształcie babcinego namiotu i bezradnie rozłożyła ręce. Pozostaje mi allegro i odsyłanie po 10 razy bo co firma to inna rozmiarówka. Dramat. Jeszcze raz mi ktoś powie, że duży biust jest fajny i że zazdrości  👿 👿
ja w sumie musze sprobowac 65D bo 70 nowy zapinam na ostatnia, najciasniejsza haftke
a ja się pogubiłam. kiedyś bylam w sklepie i pani drażyła, drazyła i dała mi 70 D. łał, zobaczyłam, że mam biust, był idealny. Teraz troche przybrałam i chciałam zobaczyć co mi pokaze ten kalkulator a on mi dał 80A  😲 poszlam grzecznie do sklepu, poprosilam o 80A, ale nie mieli, to wzielam 80B, ale był za mały. i sie zastanawialam, o co 🤔 ?
a ja po nawroceniu sukcesywnie wymieniam staniki, na razie skompletowalam 4, wszystkie z jednego sklepu, bo tylko tam 65C znalazlam 😉
jednak co dobrany stanik to dobrany, za nic nie wrocilabym do poprzedniego, jakze popularnego 75B, nagle moge zwyczajnie bez obaw zalozyc biustonosz bez ramiaczek i mam pewnosc, ze nie spadnie w najmniej nieoczekiwanym momencie, nic sie nie podciaga, nie zjezdza, ramiaczka jak sa to nie spadaja, full wypas 😎
i tak szczerze-nie zazdroszcze osobom z duzym biustem, lubie moj niewielki i juz sie zastanawiam, o ile powieksza sie po ciazy 🤔
żużka, przejście od 70D do 80A oznaczałoby, że przybyło Ci w obwodzie pod biustem 10cm natomiast obwód w biuście ani drgnął. Co dawałoby zmniejszenie się różnicy tych dwu rozmiarów (czyli wielkości cyca). Nie wierzę 😉 Utyć w klacie i stracić biust? Chyba musiałabyś zostać kulturystką. Zmierz się lepiej jeszcze raz. Pod biustem na wydechu i na ścisk, w biuście aby-aby i w najszerszym miejscu.
ninevet, masz 'mój' rozmiar 😉
Ja właśnie czekam na drugi stanik w tym rozmiarze... idzie, idzie i dojść nie może. Kupiłam 7 lutego, wysłali 11-tego...i nie ma :[
ok. teraz wyszło. 70 F. Ale mam pytanie, jeżeli nie chcę 70 (po prostu mnie uwiera i robia się niesmaczne oponki) to wtedy wybieram 75 E, tak?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lutego 2010 18:55
Niby tak 🙂
O... doszedł ten mój 😉 Cudownie wygodnyyyy ;]
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lutego 2010 19:09
Poka Poka ;>


tj zrób fotę ;D
JARA, teraz za bardzo nie mam czasu, ale taki:

[url=http://www.intymna.pl/s17303,produkt#utm_source=alejka.pl&utm_medium=TradeDoubler&utm_campaign=TradeDoubler]Kostar 066[/url]
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lutego 2010 19:16
No w linku widziałam, ale jestem ciekawa jak wygląda na żywo. Zrób fotkę jak będziesz miała chwilę.
Osz... zagadpiłam się, zapomniałam, że już było... :|
Może jutro uda mi się zrobić fotkę. Ale nie na mnie :P
trzynastka   In love with the ordinary
19 lutego 2010 12:33
eh.. złe wieści z frontu. Stanik ciśnie na końcówkach fiszbinów pomiędzy piersiami, macie jakiś patent na to czy jedynie śmietnik ?
że też nie mam kasy na inny, a w euforii, że pasował poodrywałam metki i po 15 minutach bajka się skończyła.  🤔
Gillian   four letter word
19 lutego 2010 14:07
ninevet, spróbuj palcami trochę go pomodelować, może coś wystaje?
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
19 lutego 2010 15:21
Pamietam moje okropne czasy zanim trafilam wlasnie na watek lobby biusciastych oczywiscie nie na volcie.  😁
I wciskanie sie w jakies okropne 75 a ktore ciagle sie przesuwaly a ja nawet nie chcialam sprawdzic zwyklych stanikow tylko wydawaly mi sie te boskie.
To jakas kompletna masakra a dlatego 75 A bo B bylo i tak gdszies za luzne w obwodzie mimo ze nie ma to wiele wspolnego z rozmiarem.  🤔wirek:

Az tu nagle po zmierzeniu wyszedl mi rozmiar 70 DD nie wierzylam nie mozliwe poszlam do sklepu 70 DD moj ulubiony kroj no i cos pieknego, nic sie nie przesuwalo wszystko ladnie dopasowane, swietnie eksponowalo az dumnie nosilam glebokie dekolty.  😁
trzynastka   In love with the ordinary
19 lutego 2010 15:25
Gillian próbowałam, walczyłam, nawet papier toaletowy pchałam pod i nosilam z nadzieją, że się odkształci 🤔
Zostaje mi już tylko chyba wypruć fiszbiny i zobaczyć czy da radę go nosić bez
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się