KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Pursat   Абсолют чистой крови
17 lutego 2010 18:34
Ja właśnie złożyłam zamówienie w Mustangu, ale zastanawiam się czy nie lepiej poczekać aż kolekcja będzie w Okserze. Oni chyba mają taniej? Chodzi mi o cottony.
wątek zamknięty
Pursat, a co zamówiłaś? ja chyba poczekam aż Inter Api bedzie miał tą kolekcję, no i może na Dzień Kobiet jakieś rabaty będą gdzieś
Vuko kurcze, zawsze podobał mi się ten pad, a teraz....  🤔wirek: przestał? i tak najlepiej w grassie  🤣
Trolinka w zieleni wydaje mi się, że będzie ładnie, w granacie też
wątek zamknięty
Andre   I am who I am
17 lutego 2010 18:49
Pursat w okserze mają zawsze najtaniej cottony 😉 Też czekam. Cena wyjściowa cottonów to ok 105zł a potem przeceniają na 99 😉 No i ja za zakupy mam rabacik 5% 😁
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 lutego 2010 18:56
Strucelka heh, życie ...  😂

Ta derka siatkowa Eskadrona mija się z celem.
Ma być PRZECIW owadom, a nie NA owady  😉


to fakt, sam kolor je pewnie odstraszy 😂 i nie tylko je 😜
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
17 lutego 2010 18:56
To chyba jednak się wstrzymam. 😉 Zamówiłam szarego cottona.
wątek zamknięty
Już chyba postanowione ,że granat ,  bo w szarym nudno. Teraz tylko zastanawiam się nad kantarem i uwiązem. W amigo też są po 99zł cottony .
wątek zamknięty
Strucelka - jak dla mnie takie wściekłe kolorki przyciągają muchy, meszki, komarki, gzy i tak daalej  😉
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 lutego 2010 19:15
Tulipan no to co się czepiasz? Dobrze napisali, derka NA owady 😂
wątek zamknięty
W takim razie pzepraszam moja wina !  🙇

😁
wątek zamknięty
Ja kiedyś miałam taką derke polarową pistacjową - jak koń się zobaczył w oknie to mało się nie zabił  🤔
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 lutego 2010 21:15
Dramka no przez Ciebie prawie bym fikła z krzesła 😂
reklama derki:
"Derka siatkowa NA owady z nowej kolekcji Eskadrona. Twojemu koniowi życie nie miłe? Kup mu tą derkę! Problem rozwiąże się sam!"

przepraszam za mój czarny humor dziś 😵 😁
wątek zamknięty
Tylko mnie nie zeżreć proszę - ale mam pytanie, gdzie jest nowa kolekcja Euro-stara dostępna? W którym sklepie internetowym? Ten granatowy max pomimo okropnego herbu jest przecudny i muszę go mieć.
wątek zamknięty
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
18 lutego 2010 13:15
pokemon, z tego co mi się wydaje, to jeszcze ta kolekcja nie weszła do naszych sklepów 😉
musimy cierpliwie poczekać
wątek zamknięty
Mój gad w brownie, zostawić czy puścić w świat?

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 lutego 2010 14:48
Quendi mi sie podoba b. elegancko, przypuszczam ze w lecie jak wyjasnieje bedzie jeszcze lepiej 😜
wątek zamknięty
A ja sobie sprawię cottona tego "oczojebny" róż i do tego owijeczki i mój mąż mi przestanie mówić "cześć" w stajni hehehe, ale co tam, raz się żyje.
wątek zamknięty
Dziewczyna Szamana   Prawdziwa Świętokrzyska Wiedźma
18 lutego 2010 16:12
Quendi Fajnie, ale ja bym puściła w świat i zainwestowała w coś równie eleganckiego, ale bardziej kontrastującego z koniem

A tak by the way.... Piękny zwierzak 😉
wątek zamknięty
Andre   I am who I am
18 lutego 2010 16:29
Quendi puść w świat, jak dla mnie trochę za bardzo zlewa się z koniem mimo niebieskiej lamówki. Widziałabym go bardziej w jakimś eleganckim odcieniu beżu 😉
jeśli zdecydujesz się dać go do ogłoszeń to masz ode mnie pw
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
18 lutego 2010 16:42
Quendi, wg mnie smutno i ciemno.

edit: w Inter-Api nowy Eskadron ma się pojawić na dniach. 😀
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
18 lutego 2010 16:45
kotbury, ja też😉 jest zarąbisty!
wątek zamknięty
Pursat, daj znać kiedy będa mieli, bo do mnie już od nich maile nie przychodza
wątek zamknięty
Quendi, troche ponuro.
wątek zamknięty
Quendi, Moim zdaniem bardzo elegancko. Nie wszystko musi być krzykliwe i rzucające się w oczy 😉
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
18 lutego 2010 17:33
Fantazja - ok. 🙂

Mia - nie chodzi o to, żeby wrzucać na konia toksyczną zieleń czy oczodajną fuksję - jest wiele pięknych spokojnych, eleganckich kolorów, a na Bartku w ogóle tego czapraka nie widać, zlewa się z nim. 😉
wątek zamknięty
Pursat, A pamiętasz jak chciałyście Ritka wpakować w czarną ankę? Moim zdaniem ten kolor całkiem się nie zlewa (potrafię odróżnić gdzie się kończy czaprak, a zaczyna koń :hihi🙂 a wygląda bardzo elegancko i dyskretnie.
wątek zamknięty
Quendi Zdecydowanie puścić w świat.  🏇
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
18 lutego 2010 18:54
Mia, nie przypominam sobie, żebym brała udział w ubieraniu Ritka w czarną Ankę. 😉

Każdy ma swój gust. Elegancja elegancją, ale mi osobiście bardziej odpowiada taka elegancja, którą widać na koniu. U Quendi jest smutno, ponuro, nudno i mało widać, takie moje zdanie. 😎
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 lutego 2010 18:56
Quendi mi też nie bardzo się widzi ten czaprak na Twoim koniu  😉 w beżu by mu było ładnie  😉
wątek zamknięty
Pursat, To w takim razie przepraszam :kwiatek: .
Hmm ... każdy ma inny gust a Quendi i tak zrobi co jej się będzie podobało z tym czaprakiem 😁
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
18 lutego 2010 20:53
Dokładnie - zrobi jak będzie chciała. Ale zapytała o zdanie, ja wyraziłam swoje, Ty swoje i git. 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.