Służbowa Skrzynka Moderatorów

szczerze powiedziawszy dla mnie jest obojętne kto to rozsądzi
rozumiem ze zgłoszenie zostało przekazane dalej

swoją drogą n ie do końca to rozumiem, bo piastujesz funkcję nadal ale pewnych spraw umywasz ręce a dobrze wiesz ze jak ty ich nie załatwisz nikt ich nie załatwi🙄
choć może to zwyczajnie taka polityka
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
22 lutego 2010 06:57
Nie wiem, co w opinii niektórych użytkowników oznacza "przeprosić i posprzątać". Wydaje mi się, że nie musmy - ja i Dodofon - spowiadać się forumowiczom z ustaleń prywatnych z Dworciką. Ona wie wszystko nt. naszej nieobecności.
Nie rozumiem "sprzątania" - mam pokasować posty? A może nie wolno mu juz korzystać z forum? Odejście od funkcji nie równa się dla mnie z odejsciem z forum.

Niestety tak sie czesto zdarzało, ze jak wpadłam na forum to nie było nic do moderowania. Dlatego też moderowałam, a odpowiadałam w watkach. Moze to znak, że jestem niepotrzebna 😉

Ja się staram wracać ale to niełatwe, bo trudno jest nadążać za forum, jeśli ciągle jest się poza domem. Dlatego zaproponowałam, że odejdę, wydaje mi się z klasą, bo nie okrzykiwana przez wszystkich, ze sie nie nadaje/jestem nieobiektywna/etc., co już na tym forum miało miejsce.

Jednak Dworcika poprosiła, zeby zostać, jesli dobierzemy dodatkowe osoby to wystarczy. Więc będę starała sie wykonywać nadal funkcje tak, jak dotychczas (raczej nie miałam wielu skarg), będę też się starała być na forum częściej.

A co do naszej nieobecności za starych czasów Dworciki też bardzo często nie bło na formu ze względu na prywatne sprawy, czego nikt nie zauważył, bo zostawały nadal dwie osoby, w tym jedna, która na forum była baaaardzo dużo. Teraz role się odwróciły, tak w życiu bywa. Także ja ze swojej strony dołożę wszelkich starań, żeby na forum być częściej i więcej.

Jeśli nie chcecie, abym nadal pełniła tę funkcję, mozemy zrobić ankiete 😉
wątek zamknięty
To ja już nic nie rozumiem- czyli od dzisiaj będziemy mieć czterech moderatorów? Dworcika, opolanka oraz dwóch z nowych wyborów? Czy wobec tego z ankiety na nowych modów dobieramy jednego, tego, który ma najwięcej głosów?
wątek zamknięty
ja cicho liczę ze jeden;]
bo jeszcze ninevet tylko brakuje - nieobiektywnej i  z animozjami
a jedna taką już mamy 😁
wątek zamknięty
Jeśli opolanka zostaje, to super! Wtedy wystarczy, według mnie, tylko jeden nowy moderator.
A może zróbmy wobec tego nową ankietę 😜 😁
wątek zamknięty
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
22 lutego 2010 09:34
Sznurka ugryź się czasem w język.  😎
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
22 lutego 2010 10:07
cóż Ci znowu sznurko zrobiłam?

Jeżeli uznacie, że chcecie 4rech modów to z przyjemnością moderować będę ale jeśli okaże się, że to jednak za dużo również chętnie odstąpię swoje miejsce Opolance 🙂
wątek zamknięty
lockmittel, nie czuję takiej potrzeby, zupełnie;]

zen, z mozliwoscia zagłosowania na 1 osobę;]

ninevetuważam ze się nie nadajesz i już, moderator nie moze byc kłótliwy

zrobic mi nic nie zrobiłaś, z tego co czytałam to ja cie wkurzam a nie odwrotnie
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
22 lutego 2010 10:15
ninevetuważam ze się nie nadajesz i już, moderator nie moze byc kłótliwy

zrobic mi nic nie zrobiłaś, z tego co czytałam to ja cie wkurzam a nie odwrotnie


Do forum mam na tyle dystansu, że osoba siedząca po drugiej stronie polski za monitorem nie jest stanie mnie wkurzyć 🙂
Masz prawo tak uważać. Tak jak 140 innych użytkowników ma prawo stwierdzić, że jest odwrotnie głosując na moją osobę.
wątek zamknięty
[quote author=sznurka link=topic=2273.msg496009#msg496009 date=1266833318]
ninevetuważam ze się nie nadajesz i już, moderator nie moze byc kłótliwy

zrobic mi nic nie zrobiłaś, z tego co czytałam to ja cie wkurzam a nie odwrotnie


Do forum mam na tyle dystansu, że osoba siedząca po drugiej stronie polski za monitorem nie jest stanie mnie wkurzyć 🙂
Masz prawo tak uważać. Tak jak 140 innych użytkowników ma prawo stwierdzić, że jest odwrotnie głosując na moją osobę.
[/quote]

zajrzyj co napisałas w watku "co nas wkurza" - bo o ile mnie pamięc nie myli to ja;] więc jednak chyba nie masz tyle dystansu
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
22 lutego 2010 10:30
nie muszę Ci chyba tłumaczyć, że pomiędzy wkurzeniem a wkurzeniem jest różnica.
ale nie dajmy się ponieść offtopicowi 😉
wątek zamknięty
napisane wygląda tak samo
wątek zamknięty
Dwie osoby, które zdobędą najwięcej głosów otrzymają uprawnienia moderatora. I tyle w tej kwestii. Tak więc można już pogratulować Wawrekowi i Ninevet.  🙂
wątek zamknięty
Dwie osoby, które zdobędą najwięcej głosów otrzymają uprawnienia moderatora. I tyle w tej kwestii. Tak więc można już pogratulować Wawrekowi i Ninevet.  🙂

Zgadzam się i przyłączam do gratulacji.
wątek zamknięty
I ja również  :kwiatek:
wątek zamknięty
Hi!Hi! Musisz zmienić MODERATORKI  na MODERATORZY .
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
22 lutego 2010 11:03
dziękuję za wasze głosy i za gratulacje  :kwiatek:
Oraz gratuluje Wawrkowi  😉
wątek zamknięty
Wawrek, i w ten oto sposób stało się - konto MODERATOREK zostało przechrzczone 😉
wątek zamknięty
Wawrek, i w ten oto sposób stało się - konto MODERATOREK zostało przechrzczone 😉

No i awatar trzeba będzie uzupełnić o męskiego osobnika.
wątek zamknięty
Dorysujemy tam pana Wróżka 😀
wątek zamknięty
gratuluję nowym modom 😅 😅moje typy😀 i rada- nie przejmować się kurczakami domowymi i innym zwierzątkami z problemami zdrowotnymi ( psychoza maniakalna, rozdwojenie jaźni, napięcie przed, w trakcie i po miesiączkowe, mania prześladowcza itp.) i robić swoje🙂 :kwiatek: 🏇
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
22 lutego 2010 11:12
znalazłam nowy avatar na moderatorskie konto
[img][[a]]http://c.wrzuta.pl/wi8688/70619d3f001d3b29498d9708/0/czterej%20jezdzcy%20apokalipsy[[a]][/img]
4 jeźdźców apokalipsy  😂
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
22 lutego 2010 11:15
ładne te rumaki Apokalipsy - i groźnie wyglądają
wątek zamknięty
to kto jest kto? przyznawac sie😀
wątek zamknięty
Musimy się dogadać 😉

Kary kiepsko wygląda w miniaturze :/
wątek zamknięty
ninevet, wawrek gratulacje 😅 obraze na avatar super 😀
wątek zamknięty

😂
wątek zamknięty
A odpowiednik z ciepłych krajów? 😁



Sorki.... nie spałam dziś 😉

Tania, przed chwilą właśnie myślałam o 4 pancernych  😂
wątek zamknięty

Jest jeszcze czterech ewangelistów. 😂
No i oczywiście:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Banda_czworga
wątek zamknięty
gratulacje  😅
"skrzynka moderatorów" tez by sie przydało zmienić  🤣

nie wiem czy to dobry pomyśl z apokalipsa, bo zaraz przyjdzie "ktoś" i powie ze akurat pasuje awatar,`bo przynajmniej polowa moderatorów wlasnie po to tutaj są zeby forum  rozwalać  🤣 🤣  🤣
ale ladny awatar  🙂 Wawrek rudy na bank  🤣
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.