FORUMOWE KOSZULKI ANK. 1

Na demokrację był czas, teraz trzeba działać 😉

Pauli ma rację, w tym tempie koszulki będą pod koniec czerwca. Moim zdaniem ten konik z lay-outu voltopirów w ogóle nie nadaje się jako grafika na koszulkę. Zresztą cena pójdzie w górę i wycofają się kolejne osoby, a w efekcie zostanie nas 10.
No dobra, niech nie będzie demokracji. Trudno.
Ja tak tylko pytałam, nie miałam zamiaru podkopywać inicjatywy
Tylko wstawię to nad czym się teraz męczyłam (nie mam nic wspólnego z grafiką komputerą, więc musicie wybaczyć jakość).
Tak to sobie wyobrażałam



a emblemat taki powiedzmy:


Podtrzymuję swoje zdanie- jeśli znajdzie się szybko projekt, który nie będzie wzbudzał zastrzeżeń, to przecież może być konik- i mi również by pasowało bardziej polo z konikiem niż bez niego- ale sama nie umiem zrobić takiego cuda. Zamiast kropki, przecinka, może być na piersi, rękawku, plecach, kołnierzyku, guziku- mi to jest bez różnicy. Ważne, żeby znalazł się 'projektant' takiego emblematu. Ja ze swojej strony chcę być w porządku wobec Was, informując, że jeśli mamy czekać kolejne tygodnie/miesiące- to ja niestety nie będę mogła się podjąć zobowiązania, które wzięłam na siebie ze świadomością, że wszystko jest już dograne, trzeba tylko wybrać wzór koszulki/polo.
Również nie chcę stawiać nikogo pod ścianą, chcę tylko zwrócić uwagę na to, że bije się pianę o konika od kilku dni- a projektu jak nie było tak nie ma.
Panterka spytała czy chcemy ofertę na koszulki- nie oferowała, że zrobi projekt.

Dziękuję za uwagę 😉

edit Ascaia, jak dla mnie może być 😉
skąd się dowiedzieć jakie parametry takie emblematu mają być?
spróbuję jutro "zgwałcić" kolegę, żeby to zrobił, tylko muszę wiedzieć co dokładnie ma zrobić
Edytka Ty wiesz może?
dyskusja o koniu na koszulce była już dawno. nie było chętnego na wykonanie projektu.

Ja bym zrobiła tylko konkurs na projekt koszulki. Wytyczne: szkic "Voltopirowego" konia na plecach, napis re-volta.pl z przodu, mały nick na rękawku jako ewentualna opcja. Sama nie umiem przerobić konia na szkic 🙁
In.   tęczowy kucyk <3
01 marca 2010 00:40






Po dwóch godzinach zabawy wymiękłam. Z voltopirowego konia NIE da się zrobić czegoś, co by się nadawało do druku na koszulkach. Ani gdziekolwiek. Jakbym miała tablet...  🙄 😁
Czy to ma być koniecznie ten voltopirowy konik? Czy poprostu konik aby podkreślićcharakter koszulki.
cos takiego?



podałam tylko przykłady które mi się podobaja
panterka-23, pamiętaj, że musimy mieć prawa autorskie do takiego projektu.
Powtórzę po raz kolejny, podajcie mi parametry, albo podajcie mi miejsce gdzie je znajdę (strona firmy w której by to było drukowane) i będę prosić znajomych grafików, żeby zrobili projekt.
Może w tym stylu:

In.   tęczowy kucyk <3
01 marca 2010 09:19
Ascaia, nie, nie musimy. Shape'ów z Photoshopa można dowolnie używać. Poza tym, nie robimy tego zarobkowo.
Żeby poszło do druku musi być w CMYKu i mieć co najmniej 300dpi.
Tak wiem, że trzeba mieć prawa. Pytałam tylko co to by miało być dokładnie.
In.   tęczowy kucyk <3
01 marca 2010 10:10
Są obrazki PUBLICZNIE DOSTĘPNE i jeżeli NIE używa się ich w celach zarobkowych to NIE trzeba mieć do nich praw autorskich.
Polo contrast damski. krój kołnierzyka V-neck, boczne nacięcia, tasiemka wokół szyi. 100% bawełna czesana interlock. Gramatura: 180 g/m² cena 33 zł



Polo Tipping. Wszywka Slazegner na dole polo, kontrastowe wykończenie mankietów oraz kołnierzyka, 3 guziczki w kolorze materiału. 100% bawełna czesana pique. Gramatura: 220 g/m² cena 54 zł



Polo Raglan. Kontrastowe przeszycie wzdłuż lini rękawów, 2 guziczki w kolorze materiału, metka, Haft Slazenger po wewnętrznej stronie, tasiemka wokół kołnierzyka. 100% bawełna czesana pique. Gramatura: 220 g/m²  cena 65 zł



Polo Cotton. 2 guziczki w kolorze materiału, tasiemka na karku wykonana ściegiem jodełkowym. 100% bawełna czesana pique. Gramatura: 220 g/m²  cena 29 zł



Polo damskie. 2 guziczki w kolorze materiału, metka, boczne rozcięcia, tasiemka wokół karku wykonana ściegiem jodełkowym. 100% bawełna czesana pique. Gramatura: 220 g/m²  cena 29 zł




Polo Cotton. 2 guziczki w kolorze materiału, tasiemka na karku wykonana ściegiem jodełkowym. 100% bawełna czesana pique. Gramatura: 220 g/m² cena 29 zł



przepraszam, że w paru postach ale coś mi wywalało program i bałam się tracić co zrobiłam do tej pory. Teraz wstawie ofertę na koszulki a później projekt.
Wybrałam firmę SLEZENGER
Od czasów 1881, Slazenger cieszy sie dużym zaufaniem, szczególnie na arenie sportowej. Jakość i imponującą wydajność, na których opiera swoją reputację można zauważyć dzisiaj poprzez asortyment odzieży i akcesoriów, które są połączeniem współczesnej wizji projektowej oraz nowoczesnej technologii.
Slazegner jako kombinacja sportowego stylu oraz odzieży do codziennego użytku, stanowi doskonałe połączenie komfortu i funkcjonalności, co z pewnością doceni każdy, w szczególności osoby zainteresowane sportem.

T-shirt Rally damski. Dopasowany krój, gumowe logo Slazenger na ramieniu. 95% bawełna single jersey 5% elastan. Gramatura: 180 g/m² cena 31 zł



T-shirt Montana damski raglan. Dopasowany krój, obszyty delikatną wstążeczką. 100% bawełna single jersey. Gramatura: 160 g/m² cena 11 zł



T-shirt Montata raglan. Tasiemka wokół karku, kontrastowe rękawki. 100% bawełna single jersey. Gramatura: 150 g/m² cena 13 zł


T-shirt Winner. Rękawy raglan, kontrastowe obszycie mankietów oraz kołnierzyka, etykietka przy końcówce rękawka, nadruk po wewnętrznej stronie. 100% bawełna single jersey. Gramatura: 150 g/m² cena 28 zł


T-shirt damski. obszycie kołnierzyka z domieszką Lycry,. 100% bawełna single jersey. Gramatura: 150 g/m² cena 12 zł


jeżeli będziecie zainteresowani ofertą proszę o kontakt
cena nadruków - duży np na plecach 8-9 zł mały np nik czy cos innego na piersi 4 zł
Jak coś będziemy robili projekty a może jest ktoś z okolic Ostródy i spotka sie ze mna w firmie.

jeśli się boisz, że Ci coś zeżre tekst to pisz sobie w Wordzie lub innym WordPadzie i potem kopiuj w odpowiedź!   🤬

i jeszcze raz żebyś zapamiętała   🤬
panterka ale przecież Edytka pokazała już fasony polówek i trwa ankieta, który fason konkretnie więc nie rozumiem co ty robisz ze swoimi fasonami? 🤔
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
01 marca 2010 12:21
hanoverka
Panterka została poproszona o przedstawienie swojej oferty.
panterka-23, jeśli nie zrobi to wielkiego problemu, to zrób  :kwiatek:
Jeśli wyszłoby korzystniej dla nas (bo jakąś ofertę ma już Edytka - ofertę możesz znaleść w przyklejonych wątkach koszulkowych w dz. Konie), to czemu nie? 😉

dletego

nie wiem co to za koszulki które są wstawione w ankietę. zajmujemy sie nadrukami na odzieży 7 lat ale tych koszulek naprawdę nie znam i nie wiem co to za producent. My po 7 latach mamy już wybrane marki na których bazujemy i które mogę polecić. Ale OK jak już macie wybraną marke i firę rekamową nie będę tu mieszać chciałam dobrze!


AAAAAA nie sorki już doczytałam się na zdjęciach. Wiem co to za ciuchy. Nie są takie złe ale Slazenger to mercedes wsród odzieży reklamowej 🙂
panterka-23 przepraszam :kwiatek:
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 marca 2010 12:29
Wpadłam na chwilę, bo generalnie u mnie z czasem krucho  🤔


Wysłałam zapytanie do firmy jakie są wymagania odnośnie projektów. Istnieje możliwość zapłacenia 100zł (za roboto godzinę) za projekt przygotowany przez studio graficznę, ale myślę, że ktos z voltowiczów da radę zrobić to sam.

jak otrzymam odpowiedź to podzielę się z wami. może komuś uda zrobić się fajnego konika.

Panterka-23 mi osobiście żadna z koszulek przez Ciebie wstawionych się nie podoba. w skrócie: nie kupiłabym żadnej z nich. ale to moje osobiste zdanie 🙂


ja bym prędzej widziała konika na piersi (bo wzór będzie nie wielki, wiec myśle, że i tańszy), a na plecach napis, który łatwiej i taniej jest wykonać 😉
Ma prawo Ci sie nie podobać. Ja zaproponowałam co jest dobre i co mi się podoba. Na stronie naszej firmy jak i każdej innej z odzieża reklamową znajdziesz setki produktów.
Mi się bardzo podobają te wzory, które wstawiła Aquarius! Najbardziej ze wszystkich zaproponowanych. Będzie można je zastosować do nadruku? Możemy jeszcze zrobić ostatnią ankietę i z zaproponowanych tutaj wzorów wybrać konika. Tylko czy aby na pewno wszystkie zaproponowane wzory można podesłać firmie do nadruku?
Zen - wzory Aquarius jak najbardziej nadają sie do nadruków
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 marca 2010 15:55
dostałam odpowiedź, że projekt musi być w corelu lub innym pliku źródłowym 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
01 marca 2010 21:49
Jak mi prześlecie wybrany projekt, to zrobię z niego "taki do druku" jak to ładnie nazwaliście ; )
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
02 marca 2010 20:40
Dziewczyny, czy działa już ten adres mailowy, na który miały zgłaszać się osoby zdecydowane na koszulki? Można już się zgłaszać??
Tak, mail jak najbardziej działa 😉

Ok, In.- zrobisz z tego zdjęcia taką wersję do nadruku/haftu?



tylko bez tego podpisu oczywiście 😁

Może być to powyższe zdjęcie na piersi po lewej stronie? Czy na rękawku? I czy pomniejszone nadal będzie wyglądało jak koń?
In.   tęczowy kucyk <3
02 marca 2010 23:27
Wgl w jakim rozmiarze do druku ma iść? Ile cm tak pi razy oko? 9cm x 6cm?
Ma zostać w tym kolorze czy inny?
I to juuutro, spac teraz idę  : P
Dla mnie może być w takim rozmiarze, ale nie wiem jak to proporcjonalnie wyjdzie dla poszczególnych rozmiarów koszulek.
In., wyśpij się, ja tak tylko rzuciłam wstępnie hasło 😉 Może udałoby nam się sprawę wzorów i rozmiarów zamknąć do końca tygodnia- i zacząć zbiórkę pieniędzy.

Kolor? Hmm, czerwony, czyli taki jak napis na plecach?
In.   tęczowy kucyk <3
02 marca 2010 23:34
Edytowałam przypadkiem po tym jak już napisałaś ; )
Taki rozmiar 9cm x 6cm? 10x7?

I re-volta*pl też już zrobić? 25x5cm? 25x8cm? Mniejszy? Większy?
In., nie mam zielonego pojęcia 😉 Ok, poczekajmy do rana, może się określą inni jak to widzą 🤣
Dworcika   Fantasmagoria
02 marca 2010 23:36
Eee... ale to jest logo jakiejś firmy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się