Stajnie w Lublinie

a kto wybiera się na MW-B ?: )

kiedy i gdzie?
17-18.04 w Pólku🙂
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
24 marca 2010 18:27
kiedy jest Pszczela?
obiło mi się kiedyś o uszy, że fajne nagrody tam są, nawet w małych konkursach :P
czy to tylko plotka?:>
pszczela jest CHYBA 24.04 (niech mnie ktoś poprawi jak coś,bo nie dam sobie ręki obciąć,że dokładnie wtedy)
17-18.04 w Pólku🙂


mnie pewnie nie będzie ;P
tymbardziej, że nie mam jak dojechać i wrócić
To mamy jeszcze miesiąc czasu na odchudzanie  😁. Damy radę ;D!
Sisisa, flicka1995, Qń, Raija, proszę o przeniesienie się z prywatnymi dyskusjami poza łamy forum. Następnym razem będzie ostrzeżenie.
Kto by jechal MW-A juniorzy młodsi? 👀
17-18.04 w Pólku🙂


Ja jadę 🙂

Mati, szukaj dalej 😀😀
Golfik jesteś juniorem ?  😀iabeł:
Ano jestem. Ciężkie czasy nastały 😀
pony   inspired by pony
31 marca 2010 14:18
nie miałam żadnych wątpliwości co do tego czy Golfiasty pojedzie na zawy do profa!😀😀😀😀
ano nastały,nastały 😀  😀
pony, a Ty przyjeżdżasz?
pony   inspired by pony
31 marca 2010 19:10
Malaaa- ja przyjadę jeśli mój koń będzie jechał a czy mój koń będzie jechał to nie wiem ale sie dowiem 😉 No chyba ze akurat będę miała czas i wpadne popatrzec🙂
Proste, Waruś tego bym nie przegapiła! Jeszcze na mcFlurry po zawodach może się załapie ^^

Co to za 'brutalna prawda' o mnie, która powastała gdzieś w tym wątku ? 🙁 
golfik nie martw sie🙂
pony   inspired by pony
01 kwietnia 2010 16:24
Golfik- chodzi o to, co napisałam odnośnie licencji?
Czy żeby reszta zrozumiała, to trzeba każdego z osobna wymienić i poprosić, żeby prywatne sprawy, takie jak umawianie się na zawody, jedzenie w Mc Donaldzie itp, itd były omawiane poza forum? Haaaaloooo!
[move]PRYWATNE SPRAWY ZAŁATWIAMY POZA ŁAMAMI FORUM, ZEBY NIE ZAKŁÓCAĆ INNYM ODBIORU WĄTKU 😉[/move]
tak, tak, oczywiscie. Jednak w Lublinie to jest normalne, że ludzie nie potrafią do końca czytać 🙂

a więc, tak - chodzi mi o licencje :/
A ja mam pytanie o akademickie MW. Chodzi mi konkretnie o ujeżdżenie... jakie klasy tam były? Czy było rozróżnienie na profi i amatora? jeśli tak to jakie warunki trzeba spełnić? Bo ja cholerka niby profi, bo jeździłam do kl. C włacznie, ale za to sto lat temu czytaj ok 2-3, a w zeszłym roku tylko P, bo tylko na tyle miałam gotową zwierzynę...

No i kto się wybiera? Ja jestem na etapie szukania konia do pożyczenia 🙂, może ktoś chętny? 🙂
lzj dobrze prawi, że AMW będą 8-9 maja na Felinie? Tam przy Akademikach? Właśnie, czy będzie ujeżdżenie? Trzeba mieć odznakę do startu?
Akademickie Mistrzostwa Województwa  A,B 8-9.05  Felin UP Lublin

Co oznacza to A,B?

Być może ja się pojawię z podopiecznym, jak oboje się do tego czasu ogarniemy, i jak koń mi do przyczepki wejdzie(a z tym może być problem, 2 lata temu stwierdził, że pierdzieli i nigdzie nie jedzie na wakacje, niech sobie moja towarzyszka sama jedzie... 🙄  po długiej i burzliwej dyskusji został zmuszony do wyjazdu :icon_rolleyes🙂.
Co oznacza to A,B?

A - ujeżdżenie
B - skoki
A+B ujeżdżenie i skoki
edit
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie poza tematem "Ogłoszenia".
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
03 kwietnia 2010 17:14
Salucha powinna sama się wypowiedzieć, ale ponieważ zwleka, zrobię to za nią. Otóż jeśli ktokolwiek rozważałby wstawienie swojego konia w pensjonat do szanownego Bekiesza, niech zastanowi się tysiąc razy i przemyśli czy chce żeby po pół roku płacenia za pensjonat oraz 1 czy 2 również za "TRENING" koń wyglądał tak:






Chciałabym podkreślić, że koń ze zdjęcia ma 6LAT!!! 🤔 Jak najbardziej uważam, że mam prawo do ostrzeżenia innych przed tym człowiekiem. Zwierze raczej przedmiotem nie jest i nie będę obojętnie patrzeć na to co wyprawia się w tej stajni. Skandal to mało powiedziane. Weterynarz załamała ręce widząc konia po półrocznym "odpoczynku". Obecnie koń jest już pod opieką weterynarza, dostał dożylnie leki na wzmocnienie oraz zestaw witamin.
Jak można doprowadzić konia do takiego stanu?! 🤔
Bekiesz, nie kojarzę po nazwiskach. Co to za pensjonat i gdzie dokładnie?
Już kiedyś Bekiesze byli tu dość niemiło wspominani.
Stajnię mają gdzieś obok Bychawy, poszukam zaraz ich strony internetowej.

Zdjęcie jest już po powrocie konia do Arizony, żeby nie było 😉
może nie bardzo jestem w temacie, ale nie rozumiem.. koń nie chudnie tak z dnia na dzień, więc czemu właściciel nie zainteresował się jego stanem przez ten czas kiedy zwierzak był u Bekieszów? nie jestem w żaden sposób związana z tamta stajnia, nie znam jej, ani tego konia ale też nie wyobrażam zostawić konia na pól roku (czy ileś tam) i nawet jeśli sama nie mogę go odwiedzić to wysłać kogoś zaufanego na kontrolę a nie potem robić wielkie halo typu zagłodzili mi konia...
Chyba już wiem, co to za pensjonat i mam adres str. Oni się czasem kiedyś na allegro nie ogłaszali, że przyjmują konie w treningi?
znam konie po treningu u tego pana.. 🙄 miałam okazję jeździć na jednym z nich. osobiście człowieka nie znam ale po tym co słyszałam od innych to wcale nie żałuje
pony   inspired by pony
03 kwietnia 2010 23:37
a pisalam gdzies w tym wątku co sądze o tym małym człowieku z wielką głową.

Koola- tak, racja, ale nie zmienia to faktu, ze kon po pobycie tam wygląda tak a nie inaczej, nie odwracajmy kota ogonem, to pod ich opieką, za którą dostawali kasę doszło do tak wyraźnego pogorszenia stanu konia. To czy właściciel kontrolował czy nie jest już wg mnie zupełnie odmienną kwestią. Okwiat dała tą informację po to, żeby nas ostrzec przed Panem Bekieszem Szanownym;] więc tego się trzymajmy🙂

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się