Zabawa "Zniszcz marzenie osoby wyżej"

Twój pokój magicznie posprzątał się sam, ale w ten sposób, że przez wiele miesięcy nie możesz znaleźc najpotrzebniejszych ci rzeczy.

Chcę w końcu nauczyc się porządnię prowadzic w Anglii (z kierownicą po prawej stronie)
Zapisujesz się do angielskiej szkoły jazdy i po miesiącu prowadzisz angielski samochód jak rasowy Anglik. Następnego dnia Wielka Brytania, chcąc dostosować się w końcu do reszty Europy, zmienia radykalnie przepisy drogowe - i nagle wszyscy prowadzą samochód po prawej stronie drogi i przekładają kierownice na lewą stronę samochodu. Na dodatek tak się przyzwyczaiłaś prowadzić "po angielsku", że od razu po tej zmianie powodujesz wielki karambol jadąc pod prąd  😁

Chcę, żeby mój koń przestał być leniwy!  😉
Twój koń przestaje być leniwy. Za to dostaje nagle takiego powera, że bryka nawet w stępie, w kłusie ponosi, a w galopie... galopu nie ma, chyba że dębo-galop.

Chciałabym jutro móc wstać o 12. 🙁 (a nie o 6😲0...)
wstajesz o 12 ale potem (wieczorem) nie chce Ci sie spać i nuudzisz sie przed TV
Chcę znać perfekcyjnie Włoski (już w sobote jadę na wakacje) 🙂
Kaprioleczka   Apocaloptimist.
28 maja 2010 20:40
Budzisz sie mowiac perfekcyjnie po wlosku. Niestety, okazuje sie, ze przez noc cala reszta swiata przeszla na nowy jezyk ktorego Ty nie rozumiesz. Nie mozesz sie nigdzie z nikim dogadac i cale wakacje siedzisz sama a po powrocie do kraju lapie cie stado szalonych naukowcow by przeprowadzic na Tobie eksperymenty, jako na dziwnym, odosobnionym przypadku mowiacym w dziwnym jezyku  😎

chce juz wyzdrowiec i nie kaszlec wiecej. kaszlu kysz!
Kaszel zostanie ci na zawsze. 😀iabeł:

Chcę mieć konia!
Kaprioleczka   Apocaloptimist.
28 maja 2010 21:56
Dostajesz konia. Szybko okazuje sie ze to swir jakich malo, nikt nie moze sobie poradzic z nim ani nikt nie chce go od ciebie kupic. Konczysz z koniem wariatem i urazem do koni do konca swiata. przestajesz jezdzic i zaczynasz zajmowac sie wyszywaniem.

chce zeby juz bylo cieplo i wakacyjnie!
Całe wakacje będzie lało.

Chcę mieć nowy telefon.
masz nowy telefon ale psuje się on po paru godzinach....

chcę.... yyy... umieć być bezstronna.
Jesteś bardzo bezstronna. Przyjaciele przychodzą do Ciebie z prośba o radę i pomoc, ale nie potrafisz przyjąć ich strony. W końcu wkurzasz wszystkich swoją bezstronnością i odwracają się od Ciebie i zostajesz całkiem sama.

Chciałabym pojechać na koniu do lasu bez chęci odrąbania mu głowy po 5 minutach z powodu jego HSS, który nasila się najbardziej właśnie z powodu owadów w lesie.
Jedziesz sobie w teren, Twój koń zachowuje się idealnie, owady dotknęła epidemia i wszystkie padły trupem  😉 Wycieczka do lasu jest tak przyjemna, że jedziesz, jedziesz, jedziesz... daleko przed siebie. A las jest bardzo duży  😀iabeł: W końcu docierasz do cywilizacji! Wjeżdżasz do małej miejscowości o nazwie Kraina Czarów. Miasteczko to znajduje się jednak w innym wymiarze (nie pytaj mnie jakik cudem tam trafiłaś)  i jest zamieszkane przez postacie z bajek. Na początku bardzo Ci się tam podoba, ale zakochuje się w Tobie 7 krasnoludków. Zazdrosna Królewna Snieżka wchodzi w układ z Babą Jagą i Królową Serc i wtrącają Cię do lochu na wieczność.

Chciałabym mieć fabrykę czapraków  😍
Odziedzczasz bo nieznanej cioci z Ameryki fabryke czapraków. Interes idzie świetnie, zbijasz na produkcji kokosy. Zatrudniasz ekipę naukowców żeby wymyślili nowe, super wypełnienie do czapraków. Naukowcy prowadzają do produkcji cudowny żel który spełnia wymagania każdego jeźdźca i konia. Okazuje się, że czaprak po praniu zaczyna wydzielac toksyczne substancje zamieniające ludzi w zombi. Zombi pragnące zemsty wdzierają się do Twojego biura. Kończysz życie w żołądkach swojego zarządu.

Chciała bym wygrac 20 mln w Lotka 😁
Wygrywasz 20 mln w lotto ale przez przypadek wysyłają je na moje a nie twoje konto  😎
Chcę mieć Amerykański akcent  😍  😁
zapisujesz się do szkoły j.angielskiego i próbujesz nauczyć się mówić z akcentem. Ale to nic nie daje, więc zamawiasz prywatne lekcje u jednego z najlepszych nauczycieli angielskiego. Po 3 latach masz perfekcyjny akcent,ale niestety przez drogie lekcje bankrutujesz i nawet angielski ci już nie pomoże. Całe życie spędzisz pod mostem

Chce żeby w końcu przyszły do mnie moje błękitne ochraniacze..
Aragorniasta, trudno  😍 😍
Przychodzą do ciebie twoje błękitne ochraniacze. Są cudne, jesteś nimi zachwycona. Aż żal koniu na nogi zakładać. Jednak się decytudjesz bo twojemu koniu potrzebne są ochraniacze. Pasują idealnie ale podczas 2 jazdy twój koń płoszy się gdy słyszy ptaka zrywającego się z drzewa. Plącze sobie nogi, wariuje i po ochraniaczach...

To ja chcę mieszkać w... Kalifornii  😀
Dostajesz od dobrej wróżki wizę do Ameryki i bilet w jedną stronę do LA! Hip hip hurra! Pakujesz walizkę i wsiadasz w samolot. Po przyjeździe na miejsce widzisz nieziemsko przystojnych Kalifornijczyków i dziewczyny przypominające Paris Hilton. Niestety, okazuje się, że musisz się trochę "odpimpować" żeby dorównać tym standardom :P Zauważasz super promocję: Chirurg plastyczny, fryzjer i solarium za jedyne 100 $! Korzystasz z okazji, a efekt jest taki, że masz włosy kompletnie wypalone utleniaczem, skórę jak Murzynka i sztuczny biust w rozmiarze Z! Wszyscy się z Ciebie śmieją, a Ty emigrujesz do Afganistanu i nosisz przez resztę życia burkę, żeby Cię nikt nie zobaczył  😤

Chcę mieć wrodzony talent do jazdy konnej 😉
Wsiadasz pewnego razu na konia, i okazuje się, że wiesz absolutnie wszystko, i prawidłowo wykonujesz wszystkie elementy.
Po pewnym czasie nie widzisz przez to sensu w dalszym trenowaniu i kariera jeździecka się kończy 🙂

Chciałabym nie chodzić do szkoły !  💃
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 maja 2010 16:09
nie chodzisz do szkoły i zostajesz wtórną analfabetką🙂

chcę wygrać 6 w totka
Wygrywasz, ale okazuje się, że na świecie jest druga osoba o takich samych danych i do niej wędruje nagroda  🤣

Chciałabym bym z moim koniem w eurosporcie.  🏇
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 maja 2010 18:27
jesteś na żywo na eurosporcie, twój grzeczny koń dostaje  odpału i odstawia szopkę jakiej twoje oczy nie widziały a twoja d*** nie czuła, występ kończysz pięknym lotem po idealnym łuku

chcę w końcu zacząć jeździć (przerwę już 4mies. mam)
Przychodzi już czas na jazdę, właśnie zmierzasz autobusem w kierunku stajni, gdy nagle całe stado wylatuje na drogę i dochodzi do śmiertelnego wypadku.

Marzy mi się siodło ujeżdżeniowe prestiga  😜
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 maja 2010 18:56
kupujesz siodło za ciężkie pieniądze, zostawiasz w siodlarni którą nawiedza plaga myszy które przerabiają twoją ujeżdżeniówkę na piękne ażurowe siodło


chcę się dostać do wybranego liceum
dostajesz si do tego liceu, po czym okazuje się, że jest totalnie beznadziejne. Po pewnym czasie masz tej szkoły dosyć, ale rodzice nie chcą cie przenieść. męczysz się w niej 3 lata i nie zdajesz matury...


Chcę, aby zawsze były tak udane treningi jak dzisiaj  😍
Jutro ponownie wsiadasz na konia, i robi ci największy hardcor w życiu po czym przewraca się i jest kontuzjowany do końca życia.

Zawsze marzyłam o wyjechaniu z koniem na wakacje  💃
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 czerwca 2010 09:29
wyjeżdżasz płacisz ciężkie pieniądze, a koń zwiewa ci na jakimś zadupiu i nigdy go nie odnajdujesz


chcę...dostać nagrodę współodczuwania(w przyszłości)
dostajesz nagrode współodczuwania potem spotykasz kogoś
chorego z jakimś objawem boli go coś tak bardzo, że umiera z bólu a Ty razem  z nim

chciałabym mieć 2 konie
Rodzice mówią Ci, że kupili Ci dwa konie jednak godzinę przed ich od transportowaniem do domu tata przegrywa wszystko co ma w karty razem z nowo kupionymi końmi ;d

Chciałabym zdać za pierwszym razem prawko ;d
zdajesz za pierwszym razem prawko na drugi dzień wyjeżdżasz na ulice łapiesz mandat
odbierają ci prawko ;P



chciałabym....mieć własną stajnie na 10 koni 😀
Masz własną stajnie na 10 koni, jesteś szczęśliwa przez pierwszy tydzień. Po tygodniu okazuje się, że nie jest tak pięknie, że wydatki są ogromne, że mnóstwo obowiązków oraz, że sąsiedzi są nieprzyjaźni. Po dwóch miesiącach któryś złośliwiec podpala Ci stajnie...

Chciałabym przestać się obżerać na noc !
Przestajesz się obżerać na noc wkońcu popadasz w anoreksje..

Chciałabym żeby mój koń umiał lotne co 2 takt  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się