Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

kermit   Horses horses everywhere ..
09 czerwca 2010 08:00
Termin dostawy zależy od produktów które zamawiacie.
Jak składałam zamówienie to zrobiłam to przez maila - w języku angielskim.
Kobieta z którą korespondowałam była bardzo miła i pomocna.
Pytałam o wszystko, o to czy dane produkty dostępne są od ręki, o rozmiarówki oraz o dokładną kwotę za transakcje. Podałam dane karty kredytowej w dwóch mailach i wszystko było tip tip.

Przesyłkę dostałam nie cały tydzień po transakcji.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
09 czerwca 2010 08:02
kermit rozumiem ze to nie bylo grupowe zamowienie?  😎
kermit   Horses horses everywhere ..
09 czerwca 2010 08:09
Jak najbardziej grupowe, ja zamawiałam tylko ogłowie oraz pokrowiec na ogłowie a w paczce były jeszcze inne ciekawe rzeczy zamawiane przez forumową Claudie (założycielkę tematu) , która dołożyła do zamówienia dużo więcej - ale już nie wnikałam w to czy tylko dla siebie zamawiała  😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
09 czerwca 2010 08:11
kermit ale wydaje mi sie ze zamawiala duzo mniej niz 12 osob, ktore w tej grupie zamawialy. W tym powiedzmy 8 osob wzielo artemisa.  🥂 Nie wiem czy nie lepiej i szybciej zamawiac samemu.  👿
kermit   Horses horses everywhere ..
09 czerwca 2010 08:22
Może minimalne drożej ale zapewne lepiej  😉

Ja chciałam tylko napisać, że wszystko się da z nimi uzgodnić.
Hejka dziewczyny!!Dzisiaj częsć paczuszek wyszła do was!!Druga tura wyjdzie popołudniu.Powinny paczuszki do was dojść jutro, najpóźniej w piatek.
Niestety kilka rzeczy nie doszło 😵 😵...ale to już napisze na pw .

Jeżeli ktoś jest chętny do dołączenia , robie kolejne zamówionko!!!!Tym razem napewno będzie szybciej!! 😉 😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
09 czerwca 2010 09:03
Kermit to w takim razie jak myslisz dlaczego w tym przypadku tak sie ciagnie? naska zapewnia ze to ich wina a wczesniej banku. Ale to chyba faktycznei brak kontaktu? Bo ja nie rozumiem, skoro dostalismy tu wiadomosc ze paczka jest w polsce a okazalo sie ze jeszcze jednak pieniadze nie doszly do Hooksa to chyba cos nie tak?  🤔

(NIE CZEPIAM SIE PROBUJE SIE DOWIEDZIEC JAK TO DZIALA< BEZ ALUZJI DO KOGOKOLWIEK!!! )

naska co nie doszlo.  😲 skad ta pewnosc ze bedzie szybciej?  🤔  😁 Ja juz wymiekam, te gnoje wiedza ze maja fajne rzeczy w dobrych cenach i leca z nami w kindybala.  👿
kermit   Horses horses everywhere ..
09 czerwca 2010 09:55
No trudna sprawa, albo pech albo ktoś kręci  😎
Widzę iż nie każdy czyta dokładnie to co piszę. Informowałam iż za całe opóżnienie jest winny bank i cholerny kłopot z przelewem (pierwszy raz mi sie to zdarzyło) Niewiem może faktycznie mnie pech prześladuje, bo w tym samym czasie wszystko zwaliło mi sie na głowe.Z hooksem jakie jedyne problemy są to nie zawsze odpowiadają na maile na czas( czasem czekam 2 dni) i czasem poprostu brak info iż jakis towar nie zostanie dostarczony (tak jak w przypadku tego i poprzedniego mojego zamówienia) Widze iż  niektórzy ciągle mi nie wierzą. Przykro mi  😕 Wielkokrotnie przepraszałam i przepraszam dziewczyny po raz ostatni. Na całe szczęscie skończyło sie to w miarę szczęśliwie. No i dostałam niezłą nauczkę, za następne zamówienie płace już kartą. 😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
09 czerwca 2010 12:02
naska chyba nie chodzi o mnie?  🤔 Ja od razu wstawilam stosowne wyjasneinie duza czcionka zeby znowu nie bylo!  😎
naska82, do kiedy zbierasz nowe zamowienie?
Pytam, bo tak troche zaczelam watpic w to czy ten cob na pewno bedzie dobry na mojego konia. I jesli, tfu tfu, bylby jednak za maly to bym chciala fulla. A to wiadomo, sprawdze kiedy dojdzie do mnie paczuszka od Ciebie.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
09 czerwca 2010 12:58
Hihihihi, widzę adrianna32 , że prostą drogą zmierzasz do sytuacji,
w której nikt i nigdy nie przyjmie od Ciebie żadnego zamówienia 🙂


naska82 ale się cieszę, że to już 🙂
Z niecierpliwością czekałam na tę informację 🙂
naska to ja bym się pisała  🙂
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
09 czerwca 2010 13:01
ms_konik calkiem nie rozumiem co masz na mysli. Chyba wyraznie napisalam o co chodzi, a to ze ktos inny napisal ze moe ktos kreci, albo pech to nie ja to pisalam....  😉 Pytam poniewaz kermit robila zamowienie doszlo szybko wiec watpilam ze to zamowienie grupowe, ale owszem tak bylo stad moje pytanie co moglo byc przyczyna ze z Hooksem tak jest jak jest. I od razu napisalam ze nie chodzi mi o naske.  🙇
Dziewczyny spoko...Adrianna 32 ja niemam do ciebie pretensji, napisałam na pw tylko ze mi przykro...Może żle zrozumiałam oki.. ale nauczke swoja dostałam. 🙁

W sprawie zamówień to na moje pw Proszę 😉 😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
09 czerwca 2010 13:34
W zwiazku z konfrontacja moja i naski na pw. Trzeba cos wyjasnic:
Otóż: wyszlo wielkie nieporozumienie, odnosnie dzisiejszego pisania w tym watku wiec wytlumacze o co chodzi:
kermit napisala ze mozna sie dogadac z Hooksem, oraz to ze do niej przesylka doszla w tydzien.

Bylam wiec niezle zdziwiona jak to jest mozliwe, wiec napisalam ze to pewnie nie bylo zamowienie grupowe. Od razu napisze zeby nie bylo jaki to ma zwiazek, to napisze ze byc moze taki, ze skoro zamawia jedna osoba np. jednego artemisa itp nie bylo problemu z brakiem sprzetu na stanie.

Okazalo sie jednak ze to bylo zamowienie grupowe. Stad moje pytanie dlaczego zdaniem kermit u nas tak sie ciagnelo? Owszem bylo wyjasniane ze to WINA banku, ale na moje tez kontaktu z Hooksem, poniewaz naska tam oznajmila jakis czas temu ze zamowienie jest juz w Polsce, pewnie zrobila to bo tak napisal Hooks, pozniej jednak okazalo sie ze pieniadze jeszcze do Hooksa nie dotarly. To bylo dziwne bo zwyczajnie klamali!
I dlatego rozwinela sie moja rozmowa z kermit. A ja napisalam wielkimi literami:
(NIE CZEPIAM SIE PROBUJE SIE DOWIEDZIEC JAK TO DZIALA< BEZ ALUZJI DO KOGOKOLWIEK!!! )
Widac nikt tego nie zrozumial albo jednak nie chcial.

naska chciala sie zajmowac tym Hooksem i zalatwic dla wszystkich rabaty (chciala) nie zrobila! Ale obawia sie ze w zwiazku z zaistniala i zacieta rozmowa kto jak i czyja wina, wiec naska poprostu ma wrazenie ze przez takie pisanie ludzie straca do niej zaufanie i jest to bez sensu.

ps: Nie probuje sie uniewinnic! Wina moja byla kilka stron temu i napisalam stosowne oswiadczenie, teraz pisze odnosnie dnia dzisiejszego!
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
09 czerwca 2010 14:42


naska chciala sie zajmowac tym Hooksem i zalatwic dla wszystkich rabaty (chciala) nie zrobila! Ale obawia sie ze w zwiazku z zaistniala i zacieta rozmowa kto jak i czyja wina, wiec naska poprostu ma wrazenie ze przez takie pisanie ludzie straca do niej zaufanie i jest to bez sensu.


Nie rozumiem pogrubionego zdania, jakoś dziwnie go napisałaś.
Pomińmy kto zaczął te "zacięte" rozmowy...  🙄

Ta sprawa ciągnie się już i ciągnie. Naska rozsyła już zamówienia, było ono spóźnione ale kto tu zaszwankował - czy Hooks, czy bank - tego prawdopodobnie na 100% nigdy się nie dowiemy, więc może już dać temu spokój ?  😉 Liczy się, że zamówienie doszło (niekompletne wprawdzie jak czytam, ale tu znowu wina Hooksa...) i może lepiej już dać spokój, co kto, i dlaczego ?
Polskie sklepy też często nawalają... Hooks sam sobie wyrabia opinię takim traktowaniem klientów.


Pozdrawiam  😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
09 czerwca 2010 15:03
Felinka zadne zdanie nie jest pogrubione, a zwlascza te o ktorym piszesz. U ciebie jest pogrubione ale u mnie nie....  🤔
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
09 czerwca 2010 15:09
😵
Pogrubiłam go, żebyś wiedziała o które mi chodzi. Te które jest u mnie pogrubione - nie rozumiem go.  😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
09 czerwca 2010 15:12
naska mogla by zaczac wspolpracowac z Hooksem, zalatwiac nam rabaty. Ale obawia sie ze przez to co ostalo tu napisane ludzie moga nie miec zaufania. To tak w skrocie.  :kwiatek:
Dziewczyny czy wy kompletnie nie czytacie tego co piszę??  Z hooksem juz tak jest!!

Jedna z revoltowiczek zamówiła kaptur do derki chyba z pół roku temu. Dostałam maila i było napisane że będzie 25 czerwca, natomiast dziś dostałam wiadomość że jednak prawie całę zamówienie już mają, natomiast kaptur, wodze rurkowe będę 30.08!! i co?? to niby te moja wina?? jestem niewiarygodna?? oszukuję?? No ludzie litości.. uwierzcie mi jest milion łatwiejszych sposobów niż oszukiwanie na hooksie...
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
10 czerwca 2010 14:37
Dziewczyny czy wy kompletnie nie czytacie tego co piszę??  Z hooksem juz tak jest!!

Jedna z revoltowiczek zamówiła kaptur do derki chyba z pół roku temu. Dostałam maila i było napisane że będzie 25 czerwca, natomiast dziś dostałam wiadomość że jednak prawie całę zamówienie już mają, natomiast kaptur, wodze rurkowe będę 30.08!! i co?? to niby te moja wina?? jestem niewiarygodna?? oszukuję?? No ludzie litości.. uwierzcie mi jest milion łatwiejszych sposobów niż oszukiwanie na hooksie...


Jezeli to do mnie to widze ze be sensu sie wysilam, niektorym nawet najbardziej skrupulatne tlumaczenie nie wystarczy.

Swoja droga wlasnei doszla paczka.  😜 artemis przecudowny jest, swietna jakosc. Maska tez ok i ten naczolek  😜
Warto bylo czekac acz kolwiek rozumiem sama siebie o co te nerwy...  😅
do mnie jeszcze nie doszło 🙁
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
10 czerwca 2010 14:48
korsik jestem w szoku ze ja dostalam pierwsza, ale niestety widze maly mankament.  🤔 Nie w oglowiu ale dokupywalam jeszcze naczolek chyba za 300 kr jak sie nie myle, i na srodku odkleja sie krystalek. Musze kupic super gluta i dobrze delikatnie podkleic. A maska jest przezabawna, sama ja nalozylam to az mi sie obraz rozjezdal. Ale artemis? Cud miod i orzeszki, moze malo rzeczy konskich w reku mialam ale to jest najlepsze no i jeszcze nasze.  😜

naska wielkie dzieki.  💘
maska jest świetna, jak brałaś tą co ci polecałam to będziesz bardzo zadowolona, ja domówiłam kolejną i właśnie na nią czekam

EDIT:
hihi, właśnie paczka doszła
naska dzięki  :kwiatek:
noen   A story of a fighter of our human race
10 czerwca 2010 14:58
Kermit to w takim razie jak myslisz dlaczego w tym przypadku tak sie ciagnie? naska zapewnia ze to ich wina a wczesniej banku. Ale to chyba faktycznei brak kontaktu? Bo ja nie rozumiem, skoro dostalismy tu wiadomosc ze paczka jest w polsce a okazalo sie ze jeszcze jednak pieniadze nie doszly do Hooksa to chyba cos nie tak?  🤔

(NIE CZEPIAM SIE PROBUJE SIE DOWIEDZIEC JAK TO DZIALA< BEZ ALUZJI DO KOGOKOLWIEK!!! )

naska co nie doszlo.  😲 skad ta pewnosc ze bedzie szybciej?  🤔  😁 Ja juz wymiekam, te gnoje wiedza ze maja fajne rzeczy w dobrych cenach i leca z nami w kindybala.  👿


mi tam szybko realizuja zamowienia;p
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
10 czerwca 2010 15:06
noen mniejsza z tym, z takich rozmow niby zwyklych pozniej wychodza rozne akcje. Bo ktos nie rozumie.  :kwiatek:

Tak wzielam wlasnie ta maske co mowilas smieszna jest. Ale ladna podszyta polarkiem, i te uszy...  😁
noen   A story of a fighter of our human race
10 czerwca 2010 15:34
adrianna32 masz racje 😉
Andre   I am who I am
12 czerwca 2010 00:03
A mi doszła paczuszka od Naski i jestem mega zadowolona 😅
Dziękuję bardzo za ściągnięcie dla mnie tych ogłowi :kwiatek: 👍
Niebawem zdjęcia na modelu 🏇
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
12 czerwca 2010 00:08
A ja nie jestem zadowolona, odkleja mi sie nacolek w oglowie...  😵
Jeszcze moj mlody polochliwe gowno male, nie dalo sobie zalozyc ani oglowia o masce nie wspomne. Kucyk chodzil w tym caly dzien.  🙁  👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się