Rusza Polska Akcja ,, Zahoduj Haflingery '' -Konie RASY HAFLINGER - Złote Konie

Ale one są promowane i to dosyć mocno.
wątek zamknięty
monia stwórz własny odrębny temat - dodaj do Koników Polskich bo tu jest mowa o koniach rasy Haflinger  😉
wątek zamknięty
hafi co się tak unosisz w końcu Ja jestem za tym żeby promować konie polskie .Wątek jest o promowaniu koni ,ale dlaczego Haflingerów .

Ja stawiam na koniki polskie i inne polskie konie ,wawrek jeżeli są promowane to dlaczego nie są uznane w Europie ,Polska powinna się zabrać do roboty ,moim zdaniem nawet Fryz czy będzie wyhodowany w Polsce dalej będzie rasą pochodzącą z Holandii a raczej z Fryzji i to te państwa będą się szczycić bo to ich rasa a Polska dalej będzie szarą myszką ze swoimi szarymi konikami .

Osobiście nie mam nic przeciwko innym rasą same Haflingery ,Fryzy czy Tinkery bardzo mi się podobają ,osobiście jeździłam 2 lata te rasy i są naprawdę super ale wole promować to co polskie a nie zagraniczne .

edit. literówka
wątek zamknięty
monia nie unosze się tylko zobacz jaki jest temat tego wątku ....
Oto zdjęcia Koni Rasy Haflinger ,,Złotych Koni'' wszystkie zdjecia za zgodą autorów










wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 lipca 2010 22:15
Oczywiście to raczej nie są polskie konie, a pozwolenia na umieszczenie nie neguję, chociaż w to pozwolenie mocno wątpię. 😉
wątek zamknięty
zdjęcia dzięki uprzejmości moich zagranicznych znajomych  😀
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
09 lipca 2010 22:21
hafi, Myślę, że większość z nas naprawdę miała do czynienia z Koniem Rasy Haflinger i wie jak on wygląda.
wątek zamknięty
Gubię się... ten wątek polega na wklejaniu serii słodkich zdjęć haflingerów, dzięki czemu ludzie kupią sobie parkę i je "zahodują", czy jak? Swoją drogą, to już drugi raz łamiesz regulamin - jest ograniczenie do 10-ciu zdjęć na jeden post, nie 18-stu.
wątek zamknięty
Grzegorz i regulaminowo jest 10 zdjęc a bylo 12 a nie 18 jak napisałeś 🙂 🙄 więc żeby nikogo nie drażnić nie daje już zdjęć  😉
Averis mylisz się bo własnie w Polsce większość nie wie jak wygląda Haflinger, większość to można powiedzieć np. w Niemczech 
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 lipca 2010 22:32
A ja chciałam przypomnieć, że jest już wątek o hafach >__>
wątek zamknięty
W pierwszej serii z pewnością nie było ich tylko 12. 😉 Dopóki mam moje patyczki i rachunki nie przekraczają trzech dziesiątek, to rachuje dosyć pewnie...
Chcesz to wklejaj, przecież Ci nikt nie broni - tylko trzymaj się regulaminu (bo coś mi się wydaje, że niektórzy mają swoje ostrzeżenia za przekroczenie ilości zdjęć) i pomyśl czy robisz Haflingerom dobrą reklamę. 🙂 Póki co, to wszystko wygląda bardzo naiwnie.
wątek zamknięty
dempsey   fiat voluntas Tua
09 lipca 2010 22:40
w kwestii formalnej:
haflinger, nie Haflinger
wszak małopolak, nie Małopolak (nie mówiąc o arabie 😉 )
wątek zamknięty
A ja chciałam jeszcze dodać ,że araby tak znane ale i tak wszyscy wiedzą że to konie Arabskie a nie Polskie . Chociaż że najlepsze konie arabskie pochodzą z Polski to i tak chwała za rasę odnosi Półwysep Arabski .

Po cholerę mamy promować i rosławiać inne Państwa  🤬  Mało się mówi o koniach polskich ,Ja jak zobaczyłam że ślązak skacze parkur i to dość wysoki na mojej twarzy pojawiło się zdziwienie - one skaczą .
A więc wiem, że nasze konie też potrafią tylko trzeba im dać szanse  😉  
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
09 lipca 2010 22:52
monia, ślązaki skaczą, i to jak. Najchętniej górne taśmy pastuchów, zrywając je przy okazji 😁
wątek zamknięty
Grzegorz co ma oznaczać słowo naiwnie nierozumiem tonu twojej wypowiedzi ....
Za granicą jeśli ktoś chce promować daną rasę to ludzie są do tego dobrze nastawieni,a w Polsce niestety tak nie jest ,są osoby takie np. jak Wawrek ,który wie co to znaczy pokazać inną rasę niż Polską. Napewno nikt nie będzie tak anty nastawiony za granicą na polskie konie .... bo jeśli w Polsce częśc osób będzie mówić tak,, A po co nam jakieś inne rasy niż wielkopolskie,śląskie, hucuły,koniki polskie itp. '' jeśli tak będzie podchodziło do tego duże grono ,,koniarzy'' to ani jedna rasa ani ta polska ani zagraniczna nię będzie się rozwijała na skale polską i światową bo ktoś powie a po co nam to ? Po co organizować wystawy na wysokim poziomie ?  Każda rasa ma to coś w sobie i każda ma prawo do pokazania nawet na forum ( czy to będzie hanower, czy też kwpn  oraz inne)
monia z twoich postów wynika ,że ty ani nie promujesz naszych rodzimych ani nie pozwalasz innym aby coś robili i jeszcze to twoje słownictwo ,,po cholerę '' sory ale nie lubie kiedy ktoś klnie bez konkretnego powodu -podstawa to być kulturalnym i odnosić się kulturalnie  😉
wątek zamknięty
nikt nie bedzie anty nastawiony za granica na polskie konie? o tak... za granicami kochaja nasze konie, zwlaszcza do sportu i kupuja tysiacami. i same dobre opinie 😉
my sami nie doceniamy tego co mamy a co dopiero sasiedzi
a wracajac do watku- musisz zmienic swoje "haslo reklamowe" slowo zahoduj nie istnieje. wiec na dzien dobry juz odstraszasz kogo mozesz brakiem profesjonalizmu. do haflingerow nic nie mam, ale watek o nich jest wiec ten mozna zamknac
wątek zamknięty
katka jeśli polska będzie wychodziła z założenia ,że za granicą nie mamy szans to napewno nic nie osiągniemy -trzeba najpierw zabrać się za wyhodowanie konia w określonym typie oraz reklamować daną rase w zagranicznej prasie końskiej. Wszystko przed Polską tylko pytanie czy damy rade wykorzystać duże możliwośći ?
wątek zamknięty
Averis jak go popieści po nóżkach to będzie skakał wyżej i taśmy już nie zerwie  😁  

hafi promój sobie co chcesz  😉

Katka ja już pisałam, że nasze konie szczególnie Niemcy doceniali ale teraz już ich nie chcą bo są pomieszane ,a czystych ras już nikt nie chce sprzedać bo są dotacje i zanim się wszystko odbuduje to minie kupę lat ,wtedy będzie można z łatwośćią kupić np. czystego ślązaka
wątek zamknięty
hafi mieszkasz w pl?
o jakich duzych mozliwosciach mowisz? poszukaj po innych watkach, po ogloszeniach
nie oplaca sie hodowac nawet, ciezko o zbyt wiec po co to wszystko?
rusza polska akcja rozumiem z Twojej inicjatywy tak? poki co sklad 1 osobowy?
wątek zamknięty
Akcja cieszy się poparciem 49(w tym włascicieli i hodowców)koni rasy Haflinger w Polsce więc nie skład jednosoobowy ,a wiadomo ktoś musi zarządzać taką akcją i ktoś musi prowadzić do utworzenia związku wraz z innymi właścicielami Haflingerów.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
09 lipca 2010 23:44
Akcja cieszy się poparciem 49(w tym włascicieli i hodowców)koni rasy Haflinger w Polsce


jestes moim mistrzem! no skoro popiera Cie 49 koni to faktycznie jest niezle.
naprawde, kazdy kto choc raz w zyciu mial w rekach najbardziej infantylna ksiazke o koniach wie jak wygladaja haflingery.
a co do nazwy - katka ma racje. z reszta ja tez juz zwracalam Ci uwage na slowo "zahoduj". to brzmi po prostu smiesznie.
wątek zamknięty
Hafi- masz poparcie 49 osob z Polski i zaden nie zwrocil Ci uwagi ze nie ma slowa "zahoduj"?  👀
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
10 lipca 2010 07:06
ktoś musi zarządzać taką akcją

dlaczego nie mogli wybrać kogoś kto chociaż pisać poprawnie umie?  😁

a te 49 koni mogło faktycznie nie zwrócić uwagę na składnię  🙄 a co tam 🏇 zahodują sie!
wątek zamknięty
i watek powinien byc zamkniety, ma byc sprawiedliwie. jest o haflingerach watek?- jest. wiec niech tam sie promuja, a kto bedzie chcial to poczyta o akcji. zaraz bedziemy zahodowywac xx, oo, szetlandy i koniki polskie. i kazdy z nas zalozy wlasna akcje- zapewniam, ze tez znajde milosnikow a moze i wlasciciela xx, ktory bedzie chcial promowac moja akcje 😉
wątek zamknięty
.
a co do nazwy - katka ma racje. z reszta ja tez juz zwracalam Ci uwage na slowo "zahoduj". to brzmi po prostu smiesznie.
prawie jak wychędoż ...
pozwolę sobie wkleić potencjalnego miłośnika haflingerów...przynajmniej z jukami na grzbiecie i z takimi powodującymi, kojarzy mi się ta rasa.
wątek zamknięty
Zapraszam do wątku o haflingerach.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.