Nasz nick-pochodzenie :)

Remendada, to po hiszpańsku "łaciata".

Marzy mi się kiedyś srokata klaczka, wię będzie jak ulał.Na razie musiałam sie poratować w avatarze krową  🤣


Możesz zawsze odbarwić konia w fotoszopie, jak na moim avatarze 😉

Dzięki za wsparcie, niepotrzebnie zbulwersowałam się biedną Martą, ale bycie ultraradiomaryjem zobowiązuje!

Znalazłam uzasadnienie daty urodzin w nicku - życzenia urodzinowe na forum!

Można jeszcze dodać sobie numer rejestracyjny, numer klienta, NIP, PIN lub serię i typ, jak Terminator: typ T-101 serii 800. Jak w filmie "Dziewczyny do wzięcia - Jest wiele możliwości"  🤣
jak już sie przedstawiłam to od razu wyjaśnię pochodzenie mojego nicku

Canaveral-Staff to nazwa mojej hodowli psów  😀
la recherche-puszkiwanie (: (fran)
Mój nick niezwykle ambitny, "gniady/a" po angielsku.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 sierpnia 2010 12:29
Ninevet - - Ninevet to wodne stworzenie dwudyszne, dziwny i obrzydliwy drapieżnik, który zamieszkuje mokradła, bagna, jeziora i wolno płynšce rzeki w całym �ródziemiu. Jest pospolity w bagnistym rejonie Nindalf (Mokradeł). Ninevet pływa zazwyczaj tuż pod powierzchniš wody, prawie niezauważalny albo podobny do pnia drzewa. Je�li dostrzeże potencjalnš zdobycz, to podpływa pod niš i gwałtownie uderza grzbietem, ogłuszajšc ofiarę. Małe stworaenia połyka natychmiast. Większy łup wcišga na dno i przytrzymuje mocno, aż ustanie szamotanina. Posiłek połyka w cało�ci, kiedy ma na to ochotę. Rozlu�niajšc i rozcišgajšc swojš paszczę potrafi w cało�ci połknšć zdobycz o rozmiarach dorównujšcych nawet samemu potworowi. Niewielka wytrzymało�ć ninevet sprawia, że stworzenie wystarczajšco duże i silne, aby przez dłuższy czas opierać się potworowi, może mieć nadzieję, że nawet głodny Ninevet porzuci ofiarę i odpłynie szukać łatwiejszego posiłku.

spodobał mi sie opis i zostałam Ninevet 🙂

Nie ma to nic wspólnego z weterynarzem [vet] jak większość sądzi  😁


😵 dopiero teraz to przeczytałam  😵 od początku świata byłam przekonana, że nick pochodzi od Twojej ulubionej (znaczy myślałam, że to ulubiona  😁 ) firmy Nine West,  a nazwa została trochę zmodyfikowana ze względu na aktualny bądź wymarzony zawód  😁
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
02 sierpnia 2010 08:17
mój nick... hmmm tak jakos wyszło, kiedys miałam Zapach Szkła ale ktos mi go ukradł i od jakichs 4 lat na forach, w grach, w zasadzie wszedzie jestem kolorem wiatru. Coś co tak naprawde istnieje ale nie jest widoczne dla ludzkich zmysłów, cos co jedynie mozna sobie wyobrażac na tysiac własnych sposobów  😉
od nazwiska 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 października 2010 17:37
ja generalnie nie mam wyobraźni żeby nazwy wymyślać, zaczerpnęłam z książki, ale teraz się zżyłam i jak tylko nick nie jest zajęty to jeste madmaddie.
pasuje słowo "mad" bo jestem naprawdę stuknięta
Mi napisali 'flygirl' na mundurku w gimnazjum, nie mam pojęcia dlaczego i potem założyłam o takim adresie fotobloga i tak zostało.
Od imienia konia, oczywiście, tyle, że w oryginale było po angielsku...
trzynastka   In love with the ordinary
14 października 2010 21:16
😵 dopiero teraz to przeczytałam  😵 od początku świata byłam przekonana, że nick pochodzi od Twojej ulubionej (znaczy myślałam, że to ulubiona  😁 ) firmy Nine West,  a nazwa została trochę zmodyfikowana ze względu na aktualny bądź wymarzony zawód  😁


Ale mam zapłon 😉
Wiesz tego skojarzenia nie znałam, generalnie jestem brana za "9 weterynarzy" 😉
kucyk, bo zaczynałam jeździć na małych koniach, zawsze tych większych się bałam 🤣 A później, któregoś pięknego dnia dostałam pod opiekę jedną z moich większych (i ciałem najmniejszych) końskich miłości, pewnego kuca walijskiego, właściwie nie znaliśmy jego imienia, dlatego był po prostu kucykiem. I tak zostało. 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 października 2010 21:27
A mój ma 2 pochodzenia ;P
od samochodu - SUBARU (Impreza)
a 2009 - bo w tym roku urodził się koń, który dostał imię Subaru ...

i tak zostało subaru2009 ;p
tuż przed rejestracją oglądałam ten film:
http://www.filmweb.pl/Bombon.El.Perro
Bombon słyszałam jak PonPon. I tak zostało 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 października 2010 09:16
od mojego ukochanego rumaka- ZAIR
Od imienia mojego konia. Wysłużonego wałacha z 5 letnią emeryturą. 😀
mój to skrót od słowa hipika (trochę też od hipoterapii) a 2 to liczba moich koni = Hipka2
Mój nick? Eh to moje przezwisko wsód przyjaciół a wszystko przez męża elektryka.
Averis   Czarny charakter
03 stycznia 2011 08:43
A mój? Kurza stopa, nie pamiętam, mam go tyle lat, że to aż nieprzyzwoite. Coś mi świta, że koleżanka wymyśliła...z 6 lat temu 😁
opolanka   psychologiem przez przeszkody
03 stycznia 2011 09:21
Mój nick jest prosty - pochodzi od regionu, który zamieszkuję 😉
heh, a moj od konia ktorego kiedys mialam, nikt nie wiedzial jak ona sie nazywa, wiadomo bylo tylko, ze jest po Pegasusie i tak na nia dopoki mi jej i paszportu nie przywiezili mowilismy Pegasuska i tak zostalo.
CeraŁ   dużo dużo zmian..
03 stycznia 2011 13:17
kcj90 -> Kocham Cie Jagmar (mój pierwszy podopieczny) + mój rocznik  😵 wiem wiem najgłupsze co może być ale był wymyślony jak miałam 13 - 14 lat. i Został do teraz 😀 np. KaCeJota  😉  😁  😡
kleopatra66 ---- Kleopatra - moja pierwsza klacz hodowlana,    66 - od kawałka Depeche Mode "route 66", bo ktoś kiedyś lubił ten kawałek, hehe stare czasy....

nick ma już z 8 lat  😀
ash   Sukces jest koloru blond....
03 stycznia 2011 15:57
11 lat temu byłam na wakacjach w USA u siostry ciotecznej i wszyscy znajomi mówili na mnie Ashley.
Zostało skrócone do Ash.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
03 stycznia 2011 16:55
equus to po łacinie koń(jeśli się nie mylę rodzaj męski, więc ogier), a 'x' przed, bo tak 😉
.. i kojarzy się z ex-equo 😉
reggae- słucham tej muzyki  😉
horse- chyba nie muszę wyjaśniać  🏇
od imienia ukochanego konia  😀
a - pierwsza litera mojego imienia
e - pierwsza litera imienia pierwszej konskiej miłosci, Ellara 😉
Mój pochodzi z małego nieporozumienia 🙂 Jak byłam w pierwszej klasie, w książce o koniach była pomyłka-  było Napisane Fanabella, a nie Falabella.  Byłam święcie przekonana że tak jest prawidłowo, więc, zakładając pierwszego e-maila, napisałam złą wersję xP
I tak zostało. Wtedy zdałam sobie sprawę, że trochę dziwacznie było by mieć login który jest rzeczywiście nazwą rasy konia, i nie mam zamiaru zmieniać loginu. I baaardzo mi on pasuje 🙂😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się