Czasopismo "Klub jeździecki"

A niby jak wygląda "młodzieżowy" magazyn jeździecki? 😲
"Bravo Stajnia"?
padłam  😂
Już niestety młodzieżą nie jestem, to i nie bardzo jestem sobie w stanie wyobrazić, co mogłoby się w takim "Młodzieżowym Magazynie Jeździeckim" znajdować...
Pewnie zgryźliwy ze mnie tetryk, ale oczyma wyobraźni widzę już te krzykliwe nagłówki na okładce: Justin Bieber - "Nigdy nie walę konia!"; Jola Rutowicz - skąd wziął się różowy konik?; Psychotest - koniem jakiej rasy jesteś?; Wirtualne Stajenki - psycholog radzi; Antykoncepcja na zawodach przy wykorzystaniu szklanki wody i chłodnego powietrza; Bądź Sexi w Stajni - 10 błyskotliwych tricków, dzięki którym obejrzy się za tobą każdy stajenny; Sonda "Bravo Stajni" - Skoki czy Ujeżdżanie?; Akcja "Bravo Stajni" - STOP ostrogom!; Magia imion - czy stanowicie ze swym wierzchowcem zgraną parę?...

To już lepiej lepiej zrobić jeździecki magazyn dla panów. 😉 Będzie sukces komercyjny i popularyzacja hippiki w narodzie.   
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 lipca 2010 19:20
Grzegorz, upał nie służy, właśnie się zastanawiałam jak anatomicznie miałaby wyglądać antykoncepcja za pomocą szklanki wody i chłodnego powietrza...
Anatomii bym w to nie mieszał (chociaż możliwe, że czegoś nie ogarniam). 😉
Kiedy przy ognisku robi się gorąco, w głowie kołaczą różne zabawne myśli, a mózg nie do końca kojarzy czyje dłonie spoczywają na ciele, skoro w jednej dłoni trzyma się piwo, a w drugiej komórkę... nadchodzi moment na chluśnięcie sobie szklanką wody w twarz i wystawienie się na działanie chłodnego powietrza (najlepiej zwiedzać jakieś okoliczne Wichrowe Wzgórza). Połączone z czasem potrzebnym na poprawę swego physis po działaniu wody, gwarantuje sporą skuteczność.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 lipca 2010 19:57
Grzegorz, na to wpadłam po chwili, wcześniej zastanawiałam się czy to babciny sposób na wypadek, gdyby zawiodły inne środki i jakby taki sposób mógł wyglądać.
Eee, znaczy jak...? Umyć i wystawić na działanie chłodnego powietrza, bo plemniki zimna nie lubią? 😁
Kto wie, duch w narodzie nie ginie, to i pewnie jakieś szalone nastolatki na ten sposób "wpadły". 😉
mówisz i masz!



łee spóźniłam się  🤬 Grzegorz ma pikantniejsze nagłówki.. to dla już tak dla 15-stek
disco,  😂 😂 slodki Toti, kupon rabatowy.. jesteś moim mistrzem! 😜
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 lipca 2010 20:24
Grzegorz, moje lekko nadtopione przez upał przewody aż skwierczały, próbując rozwiązać tą zagadkę. Na szczęście po chwili się zreflektowały, że ta antykoncepcja, to nie tak dosłownie...
Disco  brak mi słów 👍 powaliło mnie '' słodki Toti, każda chciałaby takiego ogiera''  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 lipca 2010 20:40
disco, Aaa świetne. Miszczu 👍 😂
Już lecę kupić! 😍 😁
ee spóźniłam się  rozga Grzegorz ma pikantniejsze nagłówki.. to dla już tak dla 15-stek Spoko, z moimi nagłówkami i Twoimi umiejętnościami graficznymi to się nie może nie udać... 😀 Zawsze chciałem mieć opiniotwórczy magazyn dla 15-sto latek. Teraz trzeba tylko resztę redakcji zebrać i mamy murowany hit.

Grzegorz, moje lekko nadtopione przez upał przewody aż skwierczały, próbując rozwiązać tą zagadkę. Na szczęście po chwili się zreflektowały, że ta antykoncepcja, to nie tak dosłownie... Strzygo, wiesz, ja parodiuje styl znany z gazetek dla nastolatek. Nie wiem dlaczego ZUO uparło się, by podejść do sprawy dosłownie. 😉
odwodnie sie przez was...zaplulam monitor disco grzegorz rulezzzzz
😁

zawsze chciałam być dziennikarzem! Nasze reportaże były by na miarę Pulitzera! rynek jest nasz, ach świetlana przyszłość...
Jes, aj baj! Ja kupuję! Ale pod warunkiem, że w następnym numerze znajdę porady dotyczące dopasowania stroju do kolorystyki czapraczka, dopasowania fryzury do maści i grzywy konia, 105 sposobów zaplatania ogona, perfumy dla konisia, lakier do kopyt, numerologia - jaki jest Twój koń? Dodaj liczby w dacie jego urodzin... Ale to wszystko już pewnie było w wydaniu niemieckim BRAVO Stall.
Ja chce slodkiego Totiego!!  💘  hahahha to moj ideal ogiera  🤣
disco 😁  Okladka - 1 klasa 
Grzegorz, disco, spedzajcie wiecej czasu w cieniu 😉 👍 zapomnieliscie o najwazniejszym! o FOTOSTORY!!!!!
Tak! Fotostory koń-ecznie! I wątek "Problemy sercowe" też można będzie opublikować w odpowiedniej rubryce  😁
i pytanie - ''dlaczego moj konis mnie nie kocha?? 😕 ''' hahahaha
Jak to nie? Jak koffany, to na bank loffcia. Może osobny wątek by się przydał, w każdym z nas drzemie quoniara/arz 😉
Grzegorz, uwielbiam czytać  Twoje posty 😉

Disco, okładka szałowa, oplułam monitor  😂

A jakieś dodatki do gazetki będą?  😀iabeł:

Odpimpuj kopytka, naklejki z HANNA MONTANNA (ale to chyba już nie dżezi) na kopyta dla koni!  😎
disco, Grzegorz - świetni jesteście 😀
a na okładkę następnego numeru tego pana 🙂
Ale zajebisty! Nie dość, że ujeżdżeniowiec, ma super oficerki Pertrie, to jeszcze fajna klata i rOsZoFfY czapraczek 😜 😁
a na okładkę następnego numeru tego pana 🙂

chyba na rozkładówkę  😎
ej no a gdzie owijki pod kolor? 🤔 czapeczka tez nei do konca kolorystycznie dobrana
😎
Karla🙂, a od czego jest ps? 😎
Disco, Grzegorz   👍 bardzo pomysłowi jesteście 🙂
Zróbcie tą gazete na potrzeby forum  😎 😁
Livia   ...z innego świata
16 lipca 2010 06:40
disco, Grzegorz padłam po tysiąckroć 😀 Genialne!  😵 😂 Ja się piszę na taką forumową gazetkę  😅
To może niech wszyscy piszą?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się