Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Kawecan   Jeździec bez konia...
06 sierpnia 2010 19:52
Hej, hej to chyba nie wątek na dyskusje na temat ''Czy ten koń ma naprawdę źle, zaraz umrze albo jeszcze gorzej i jaka ta Koniczka jest zła"
Nie znam się na tej chorobie czy co to tam jest ale sądzę że koń Koniczki i to co z nim robi jest jej sprawą i my chyba nie mamy za dużo do gadania  😉
wątek zamknięty
zgadzam sie z tobą 😉
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
06 sierpnia 2010 19:58
karinaforever - 😵

Kiedy masz urodziny? Kupię Ci słownik języka polskiego, sprawdzisz sobie w nim definicję takich słów jak ironia czy sarkazm. Pewnie paru innych również.
wątek zamknięty
wiem co to ironia i sarkazm.
tylko nie rozumiem Was..;]
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 sierpnia 2010 20:06
na serio wiesz? Bo nie bardzo wygląda.

Koniczka- Ty takich zaproszeń nie rzucaj, bo kiedyś stanę u progu Bajardo razem z Syjamem, Skarpektową Małpką i Wirtualnym Koniem i będziesz miała za swoje xP
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
06 sierpnia 2010 20:06
Strzyga, I dare you! 😎
wątek zamknięty
dobra to ja juznic tu nie pisze,bo tu cos napiszesz złego to odrazu mozesz posłuchać tylko zjeżdzania.
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
06 sierpnia 2010 21:10
karinaforever, to chyba dobrze? Złe uczynki muszą być ukarane.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
tajnaa  wstawilaś całą stronę a nie jeden demot  😉

http://www.photoblog.pl/#aniapee92/72281688  skoki na czarnej  😵
wątek zamknięty
Egonowa ja nic złego nie widzę w skokach na czarnej : )
wątek zamknięty
Pod warunkiem poprawnego jej wpięcia - koń może wsadzić przednie nogi w czarną.
Ja nie mogę zdzierżyć skoków na gumach.

http://www.photoblog.pl/#espritowax3/72300870/wracam-za-tydzien.html

zabić bachora  👿 🤬
wątek zamknięty
Pod warunkiem poprawnego jej wpięcia - koń może wsadzić przednie nogi w czarną.


tylko po co gdybac i sobie dopowiadac? widac ze ta czarna nie wisi i dla konia nic się strasznego nie dzieje tym bardziej ze to mała przeszkoda nie widze tu nic niepokojącego bez sens...
wątek zamknięty
JEST źle zapięta i koń może wsadzić nogi. Mała przeszkoda... a skąd wiesz jaka była później?
wątek zamknięty
Mała przeszkoda... a skąd wiesz jaka była później?


Powtórzę po emade - a po co gdybać i tworzyć historię kryminalną, jak np z Koniczką?

Ludzie, idźcie podlać kwiatki, nakarmić kota albo ogólnie zajmijcie się czymś pożytecznym, to wam dobrze zrobi na manię prześladowczą i nakręcanie własnej agresji przeciw głupotom, na które i tak nie macie wpływu.  😁
wątek zamknięty
Bronze   "Born to chase and flee.."
07 sierpnia 2010 13:36
A mnie ciekawi skąd tyle patologii w jeździectwie. Z jednej strony - jest bezproblemowy dostęp do wiedzy ( książki i net) a z drugiej - całkowity brak wyobraźni i chęci nauki. Wszystko podane na tacy - "a sie nie chce" i nie dotyczy to bynajmniej tylko młodzieży.....
Nie ma co pluć jadem...trzeba edukować...tylko jak ?
wątek zamknięty

Nie ma co pluć jadem...trzeba edukować...tylko jak ?

tylko najczęściej ''ci znawcy'' już wiedzą na tyle dużo, i mają swoje racje że nie przyjmują zadnej innej wiedzy  😉

wątek zamknięty
Bronze: odpowiedź jest prosta: przykład idzie z góry!
wątek zamknięty
Znam tę dziewczynę, obserwuję jej bloga od jakichś dwóch lat i raz po raz mi się nóż w kieszeni otwiera. Wprost nie mogę patrzęć na to co czasem wyprawia z tymi końmi.


http://www.photoblog.pl/#chevaliers/72259313/d.html

Idealna przeszkoda dla niedoświadczonego konia x3

http://www.photoblog.pl/#chevaliers/72202494/zdolniacha.html

Notka aż kipi od profesjonalizmu

Zdolniacha moja ! <33

Małe skakał bez problemu 😀 Metrówke mu się ustawiło to skocZYł ,ale zrzucił xD Ale za to jak baskilował ; o

PS Jak zwykle zapewne ktoś będzie miał wonty ... odsyłam do pooglądania filmików na Youtube 2 tyg. źrebaków które skaczą 1.20 pozdro !

Z komentarza na innym blogu wynika, że koń ma 1,5 roku

Nawet nie mam siły jej komentarzy pisać bo to zupełnie jak grochem o ścianę. Nic nie dociera, a jakakolwiek krytyka wywołuje ciekawe reakcje (najczęściej założenie hasła na bloga)
wątek zamknięty
szkoda że coraz więcej jest takich ludzi...
wątek zamknięty
Tylko dlaczego oni nie są w stanie pojąć tego, że krzywdzą zwierzęta swoim brakiem wiedzy i nieumiejętnością przyjmowania krytyki
wątek zamknięty
bo przecież oni wiedzą wszystko najlepiej
wątek zamknięty
http://nk.pl/profile/12168219/gallery/album/2/5?page=2

Stajnia w Krobi ... Stajnia rekreacyjna ... A dwa konie z 4 chodza na pelhamie !  👿 Osoby poczatkujace caly czas zaciagaja je pyszczkach do krwi ... A wytlumaczenie wlascicieli to ... : bo latwiej dzieciom sterowac konikiem  😵
wątek zamknięty
Byłam, widziałam i niestety potwierdzam. Do tego doszłoby jeszcze to, że instruktor nie interesuje się praktycznie jeżdzącymi osobami, konie nie mają praktycznie ściółki w boksach i często chodzą w niedopasownaym sprzęcie (jednej klaczy wędzidło wisi dosłownie po obu stronach pyska)
Na fotkach z obozu jest dziewczynka ok 10 lat lonżująca inną osobę.
O innych drobiazgach można by długo gadać.
wątek zamknięty
No niestety tez tam bylam i ... jedzialam miesiac. A pan Marian nie ma nawet instruktora ...


Edit :
Chess moge wiedziec gdzie sa te zdjecia ?
wątek zamknięty
Nie ma? Słyszałam, że ma ale nigdy się nie wgłębiałam o___O
Ja tam jeździłam parokrotnie i z jazdy na jazdę było coraz gorzej. O ile początkowo dało się z końmi zrobić cokolwiek, to później, po obozach już nic zupełnie. A sposobem na nieposłuszeństwo był bat ujeżdzeniowy albo piła w ryju.

Były na stronie która została skasowana chyba. Nawiasem mówiąc ciekawe opisy koni i stajni tam były. Tylko nie miały wiele wspólnego z prawdą.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Czyli strona znów działa jak widzę.
Jednak nie ma tych wszystkich fotek które były wcześniej.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Kawecan   Jeździec bez konia...
07 sierpnia 2010 18:57
Tercet o co chodzi z tym zdjęciem?  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.