Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Justin Bieber- dla nieznających  😉


najlepsza część- refren zaczyna się w 0:44 minucie 😉
Bożyszcz dziewczyn w wieku ok 12 lat.


Wypraszam sobie ! Co prawda nie mam 12 lat, ale...  😁
wątek zamknięty
Ponoć tego JB odkryli jak śpiewał na ulicy i tak powstała wielka gwiazda  😉
wątek zamknięty
A gdy moim koleżankom ze szkoły zakończył się etap Hannah Montan'y to nadszedł czas na Bibera...  😵
I z tego co paplały, wiem, że podobno wrzucił swoje amatorskie nagranie na YT, i ktoś go tak zobaczył i wypromował...  😎  🤔
wątek zamknięty
pandora   czaprakomania...XD
17 sierpnia 2010 10:44
  😂 😂 😂    chyba sie zakochałam  😀

ale swoją droga to straszne ze z dzieci coraz częściej robi sie wielkie gwiazdy... niedługo w takich teledyskach zaczną występowac szesciolatki... 🤔  a na takim czyms najbardziej korzystaja rodzice bo dziecko zarabia na nich ....  to taka kradzież dzieciństwa ... ja tam w wieku 12 lat bawiłam sie lalkami 💃 💃
wątek zamknięty
Ponoć tego JB odkryli jak śpiewał na ulicy i tak powstała wielka gwiazda  😉

raczej znalezli go na yt jak dodal jakis tam swoj filmik  🤣
wątek zamknięty
O mamo, tylko nie on... Nie można sobie posłuchać MTV - bo leci ciągle on, przeskakujesz na Vivę - jakaś piosenka, i ON.  🤔wirek: Posłuchałam tego co podała agniecha930 i...  😵 CÓŻ ZA KREATYWNOŚĆ. 3/4 piosenki to "bejbe, bejbe, bejbe, bejbe, bejbe".

wątek zamknięty
Nie on śpiewa... Oł bejbe, bejbe...  😁
wątek zamknięty
ma 3 lata i śpiewa o laskach i miłości. super. co taki badziew może o tym wiedzieć?
wątek zamknięty
Nie... on ma 15 czy tam 16... 😉
na teledyskach szlugi i alkohol... a ja myślałam, że tak jest tylko w Polsce..  🤔  🙄
wątek zamknięty
Za pół roku wszyscy o nim zapomną, a tymczasem nie chce sobie psuć psychiki więc wole na tego dzieciaka nie patrzeć  😂
wątek zamknięty
http://www.youtube.com/user/kidrauhl

kanał Justina Biebera na youtube ... Nagrania , filmy , teledyski , wywiady i pare słów do fanek  🤔
wątek zamknięty
ee. moim zdaniem jego wszystkie piosenki są juz przereklamowane.
przyznam sie ,że kiedy go słuchałam ale teraz to jak słysze "baby" czy inne to zbiera mi sie na wymioty.
ostatnio z koleżanką znalazłam dość fajną piosenkę ,poniżająca go. ;]
macie link:[ftp=ftp://
]
[/ftp]
uwaga,bo trochę klną 🤬
wątek zamknięty
ja i tak dalej nie wiem kto to jest
wątek zamknięty
ee. powiem ci,że też chciałbym nie wiedzieć kim on jest 🤣
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
17 sierpnia 2010 15:38
Żałosny gówniarz bez krzty talentu, za którym szaleją 12 latki  🤣
wątek zamknięty
Moja reakcja jak pierwszy raz słyszałam jak śpiewa

- Kto tak wyje ?  👀
- Justin  😉
- Taki tytuł ?  👀 😁
- Nie imie !
- Ile lat ma ta dziewczyna ?  👀 😁 😜
- To chłopak !! ma 15 lat
-  🤔 😵 🤔 😲 😂


wątek zamknięty
Bischa L nie no, akurat talent chłopak ma, ale szkoda, że tak go wykorzystuje... nie każdy nastolatek umie tak drzeć paszczę (:
wątek zamknięty
Ja na ten przykład nie potrafię...  😁 Chyba, że się pokłócę z kimś... To wtedy drę paszczę lepiej niż Justin  😁
wątek zamknięty
O nie.. Weszłam na chwilę na www.konie.biz Zabiła mnie opowieść jednej dziewczyny 😀

"Pewien gospodarz kupił zazrebioną klacz anglo arabską(jej zdjęcie jest zamieszczone w galeri,tam juz jest ze srokatym zrebaczkiem który teraz jest moim konikiem :p,a zdjecia dodała ala)i ta klacz miała bodajze 3,5 roku i nikt nawet niepróbował jej ujezdzic wiec kiedy trafiła do niego byłam zdziwiona bo konik wogóle niechciał wziąsć wedzidła,a nawet jesli wzieła to sie od razu kładła i niechciała wstac :/ i razu pewnego wsiadłam na niej na padoku jak sie pasła z patykiem i tak sobie siedziałam,miałam wtedy długie włosy do pasa,a ala na 2 koniu pojechała w teren, i nagle wyskoczył gospodarz z bacikeim i gonił klacz(ze mną na grzbiecie w kółko) po chwili odkryłam ze kon reaguje na łydki!Mimo tego ze niebył ujezdzony :/.I tak sobiem jezdziłam a on w tym czasie przeszkody ustawił naokoło padoku,Ja myslałam ze to dla Ali,ale gdy skonczyył stanął w srodu padoku i zaczął mnie gonic,klacz jak wystartowała to przeskakiwała kazdą przeszkode po kolei.Na początku byłam wystraszona(bez siodł,tranzli,wodzy)trzymałam sie tylko grzywy:/ ale pózniej pomyslałam ze pieknie tak jezdzic na wolnym koniku, ale zdziwienie Ali gdy wróciła z terenu!Myslałam ze padnie jak mnie skaczącą zobaczyła z rozwianymi włosami,gałąską w reku i trzymającą sie tylko grzywy,cała wies potem o tym mówiła,byłam sławna RazzRazzRazzA tak na powaznie to nikomu tego typu sportu ekstremalnego niepolecam,zbyt niebezpieczne i szalone(Ale fajnie było Razz)A Ala do dzis mówi ze wyglądałam na niej jak dziewczyna lasu:P Niestety gdy sie ozrebiła została sprzedana i został tylko jej syneczek który teraz jest mój Razz Srokacz Elvis :*Buzka dla niego i jego mamusi ."
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
17 sierpnia 2010 18:07
z tej laski to niezła bajkopisarka 🙂
wątek zamknięty
Można sobie poczytać na dobranoc  😂
wątek zamknięty
ja weszlam na chwile na to forum, ale ilosc pociskanego pierdoleta mnie przerosla. szacun dal julie, ze tam urzeduje.
wątek zamknięty
O nie.. Weszłam na chwilę na www.konie.biz Zabiła mnie opowieść jednej dziewczyny 😀

"Pewien gospodarz kupił zazrebioną klacz anglo arabską(jej zdjęcie jest zamieszczone w galeri,tam juz jest ze srokatym zrebaczkiem który teraz jest moim konikiem :p,a zdjecia dodała ala)i ta klacz miała bodajze 3,5 roku i nikt nawet niepróbował jej ujezdzic wiec kiedy trafiła do niego byłam zdziwiona bo konik wogóle niechciał wziąsć wedzidła,a nawet jesli wzieła to sie od razu kładła i niechciała wstac :/ i razu pewnego wsiadłam na niej na padoku jak sie pasła z patykiem i tak sobie siedziałam,miałam wtedy długie włosy do pasa,a ala na 2 koniu pojechała w teren, i nagle wyskoczył gospodarz z bacikeim i gonił klacz(ze mną na grzbiecie w kółko) po chwili odkryłam ze kon reaguje na łydki!Mimo tego ze niebył ujezdzony :/.I tak sobiem jezdziłam a on w tym czasie przeszkody ustawił naokoło padoku,Ja myslałam ze to dla Ali,ale gdy skonczyył stanął w srodu padoku i zaczął mnie gonic,klacz jak wystartowała to przeskakiwała kazdą przeszkode po kolei.Na początku byłam wystraszona(bez siodł,tranzli,wodzy)trzymałam sie tylko grzywy:/ ale pózniej pomyslałam ze pieknie tak jezdzic na wolnym koniku, ale zdziwienie Ali gdy wróciła z terenu!Myslałam ze padnie jak mnie skaczącą zobaczyła z rozwianymi włosami,gałąską w reku i trzymającą sie tylko grzywy,cała wies potem o tym mówiła,byłam sławna RazzRazzRazzA tak na powaznie to nikomu tego typu sportu ekstremalnego niepolecam,zbyt niebezpieczne i szalone(Ale fajnie było Razz)A Ala do dzis mówi ze wyglądałam na niej jak dziewczyna lasu:P Niestety gdy sie ozrebiła została sprzedana i został tylko jej syneczek który teraz jest mój Razz Srokacz Elvis :*Buzka dla niego i jego mamusi ."



prawdziwy kwiatek  🤣

i jeszcze: "cała wies potem o tym mówiła,byłam sławna RazzRazzRazzA "  🏇
wątek zamknięty
O nie.. Weszłam na chwilę na www.konie.biz Zabiła mnie opowieść jednej dziewczyny 😀

"Pewien gospodarz kupił zazrebioną klacz anglo arabską(jej zdjęcie jest zamieszczone w galeri,tam juz jest ze srokatym zrebaczkiem który teraz jest moim konikiem :p,a zdjecia dodała ala)i ta klacz miała bodajze 3,5 roku i nikt nawet niepróbował jej ujezdzic wiec kiedy trafiła do niego byłam zdziwiona bo konik wogóle niechciał wziąsć wedzidła,a nawet jesli wzieła to sie od razu kładła i niechciała wstac :/ i razu pewnego wsiadłam na niej na padoku jak sie pasła z patykiem i tak sobie siedziałam,miałam wtedy długie włosy do pasa,a ala na 2 koniu pojechała w teren, i nagle wyskoczył gospodarz z bacikeim i gonił klacz(ze mną na grzbiecie w kółko) po chwili odkryłam ze kon reaguje na łydki!Mimo tego ze niebył ujezdzony :/.I tak sobiem jezdziłam a on w tym czasie przeszkody ustawił naokoło padoku,Ja myslałam ze to dla Ali,ale gdy skonczyył stanął w srodu padoku i zaczął mnie gonic,klacz jak wystartowała to przeskakiwała kazdą przeszkode po kolei.Na początku byłam wystraszona(bez siodł,tranzli,wodzy)trzymałam sie tylko grzywy:/ ale pózniej pomyslałam ze pieknie tak jezdzic na wolnym koniku, ale zdziwienie Ali gdy wróciła z terenu!Myslałam ze padnie jak mnie skaczącą zobaczyła z rozwianymi włosami,gałąską w reku i trzymającą sie tylko grzywy,cała wies potem o tym mówiła,byłam sławna RazzRazzRazzA tak na powaznie to nikomu tego typu sportu ekstremalnego niepolecam,zbyt niebezpieczne i szalone(Ale fajnie było Razz)A Ala do dzis mówi ze wyglądałam na niej jak dziewczyna lasu:P Niestety gdy sie ozrebiła została sprzedana i został tylko jej syneczek który teraz jest mój Razz Srokacz Elvis :*Buzka dla niego i jego mamusi ."


O i nawet sławna na wsi była   😁  🏇

edit: sory ale nie zauważyłam wypowiedzi wcześniej  😡
wątek zamknięty
ja weszlam na chwile na to forum, ale ilosc pociskanego pierdoleta mnie przerosla. szacun dal julie, ze tam urzeduje.


Hie hie, ja też urzeduję, ale już rzadko, bo wieje tam nudą ;D
wątek zamknięty
[quote="Qń"] i jeszcze: "cała wies potem o tym mówiła,byłam sławna RazzRazzRazzA  🏇[/quote]

RazzRazzRazzA  👍 👍 👍

Aż z ciekawości wejdę na to forum zaraz 🙂
wątek zamknięty
znalezione na blogasku wirtualnej stajenki.

http://j.imagehost.org/view/0044/layla1

imię klaczy mnie powaliło... 🙇
wątek zamknięty
Karta krycia, a jaka profi  😁 Ciąża potwierdzona weterynaryjnie  😎 A imię klaczy nie powiem, e... kontrowersyjne  😁
wątek zamknięty
Jak to się stało, że tego tu nie ma ?

http://www.photoblog.pl/#horsenka/72889235
http://www.photoblog.pl/#koniusha

I te przebojowe nazwy horsenka i koniusha

edit: O plus to http://www.photoblog.pl/#horsenka/70946594/mrs-etola.html sama Anky by pozazdrościła 🙂 I te komentarze, ahh.
wątek zamknięty
Hahaha, aż się prosi... 😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.