sklepy internetowe

Andre   I am who I am
20 sierpnia 2010 18:19
Altiria, ale Plum to Plum i każdy Plum wygląda tak samo, to że w tym sklepie mieli jego zdjęcie w innym świetle i wyszło inaczej to już wina sklepu 😉 Obojętnie czy zamówisz Plum z Oksera czy z Pasikonika, dostaniesz Pluma i nie będzie on mniej/bardziej fioletowy 😉 Może kolor Ci się pomylił z lavenderem? Na szmatoholikach możesz zobaczyć ten kolor na żywo w różnym świetle.
Andre, nie mógł mi się pomylić, bo wyraźnie było napisane, że plum. Najprawdopodobniej błąd sklepu, źle opisali kolor.  🙄 Ale to bez różnicy, bo dzisiaj zamawiam fioletową ankę.  😍
Do Pasikonika to raczej w ciemno można 🙂

Wczoraj koło 19 napisałam do nich maila, przed 21 już dostałam odpowiedź, szybki, sympatyczny kontakt, przekonałam się do nich.  😉 Zobaczymy, jak będzie przy zamówieniu.

Przy okazji daję mały + dla konskiswiat.pl - zamówiłam czaprak i zrobiłam przelew, okazało się jednak, że już go nie mają, o czym od razu zostałam poinformowana. Zaproponowano mi inny kolor, a gdy odmówiłam - bez problemu zwrócono pieniądze.
Ogromny plus dla sklepu HORSE TRADE-jednego dnia złożyłam zamówienie, a następnego paczka była już u mnie🙂
Duzy plus dla Lamri.pl, ekspresowa wysylka🙂😉
Jak z realizacja w sklepie siodlarnia ?? Nie widze przy rzeczach w ogole czasu realizacji ??
+ dla Amigo
Ja sie pierwszy raz naciełam na Okser , troche mi przykro bo to mój ulubiony sklep.
Zamówiłam czarna wodze i pad hh , nie było czasu realizacji wiec pomyslałam zę maja na stanie . Wpłaciłam kase tego samego dnia i później dostałam maila ze trzeba czekac 14 dni.
Dzis mineło dni 16 a z moim zamówieniem nic się nie dzieje. 🙄
Ehh, dlatego ja w Okserze zamawiam tylko to, na co mogę poczekać. Czasu realizacji nie ma przy całkiem sporej ilości rzeczy i za każdym razem jest to samo - w potwierdzeniu zamówienia czas oczekiwania 14 dni, dobrze, jak po 21 jest coś u mnie...
+ dla bergo  zamowilam wczoraj  a jutro paczka ma być u mnie.  🙂 bardzo miła obsługa
zdecydowanie www.okser.pl
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
24 sierpnia 2010 11:22
+ dla GNL
Paczkę zamówiłam w czwartek około 21😲0, na drugi dzień po 10 dostałam e-mail, że wszystko jest na stanie i czy wysłać paczkę dziś. Odpisałam, że lepiej w poniedziałek, bo nawet jeśli kurier mógłby dziś dojechać to nie ma nikogo w domu. W poniedziałek paczka została wysłana (dostałam e-mail) i dziś o 11 był kurier z przesyłką. 🙂
Dava   kiss kiss bang bang
25 sierpnia 2010 19:43
i kolejny + dla animalia.pl
💃 💃 💃
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
25 sierpnia 2010 20:59
zaległ plus dla kegle.pl (stanęli na głowie i ściągnęli mi derkę siatkową)
wielki + dla equishopu  🏇 zeby wszystkie sklepy tak traktowały klientów ( zamowienie w pt- w pon wszystko u mnie, towar pierwsza klasa 😍 )
wielki + dla:
pasi-konik.pl - super kontakt, akurat mieli owijki w kolorze, który potrzebowałam, więc zostały one dla mnie odłożone; przelew poszedł we wtorek, owijki były u mnie już dzisiaj koło 11.
konik.com.pl - również bdb kontakt, wszystko bez problemu, przelew we wtorek, przed chwilą przyjechał kurier z moją hortensjową Anką.  😍
Mam pytanie- wyszperal ktoś może gdzie kupić via net : Cowboy Magic?
Takie preparaty do pielęgnacji .
http://www.cowboymagic.com/articles.html
O! Takie.
duży + dla sklepu Bergo. Rewelacyjny kontakt i ekspresowa wysyłka.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 sierpnia 2010 11:05
ogromny plus dla equishopu  😅
catastrofaa   Siwy potwoorek ! :]
29 sierpnia 2010 14:02
Wie ktoś może jak z obsługą w mksklep ?
Gillian   four letter word
29 sierpnia 2010 14:09
ja byłam bardzo baaardzo zadowolona.
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 sierpnia 2010 14:10
catastrofaa, rewelacyjna 😉
wielki plus dla Amigo, towar zawsze do 3 dni w domu.
Jak z realizacja w sklepie siodlarnia ?? Nie widze przy rzeczach w ogole czasu realizacji ??

Paczka na drugi dzień będzie u Ciebie 😉
Wielki plus dla Bergo.pl 🙂
świetny kontakt i szybka wysyłka 😉
Plus dla galopada.pl
Wysyła pasze za darmo. (fakt, że tylko egerssman, ale...nie można mieć wszystkiego w życiu).
Paczka następnego dnia.

[quote author=Klami link=topic=81.msg685021#msg685021 date=1282589556]
Jak z realizacja w sklepie siodlarnia ?? Nie widze przy rzeczach w ogole czasu realizacji ??

Paczka na drugi dzień będzie u Ciebie 😉
[/quote]

Ja złożylam zamówienie 27-08-2010 i w tym samym dniu opłaciłam. Paczki brak, odpowiedzi na maile-brak.
Pierwszy moj taki problem z tym sklepem.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
02 września 2010 09:38
A jak z Kariną? Jakieś problemy?
Z Kariną- żadnych. Ze 4 razy zamawiałam, zawsze OK.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 września 2010 09:09
powiedzie mi który sklep jest zawsze jednym z pierwszych które mają  nowe kolekcje anky i eskadrona i jest szybki w dostawie


wiem że okser ma jeden z pierwszych ale strasznie długo się u nich czeka na paczkę  🤔
+ dla http://www.sklep-grene.pl, którego swoją drogą nie widzę w spisie na pierwszej stronie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się