Howrse gra :)

No to super  😁 A problem ze sprzedażą wytrenowanych koni z powyżej 800 GP jest prosty : ludzie wolą sami takie konie sobie wytrenować i szukają źrebaków a nie JUŻ wytrenowanych championów  🙄 A co do mojej Vulcano to właśnie po tyle miałam ją zamiar wystawić ale na aukcjach bo tam ludzie muszą oferować więcej a i koń nie będzie ciagle stał na sprzedaż 😉

edit:

wkurzyłam się  👿 pomyślałam sobie że wezmę HoL bo i tak mam 4 passy i nie mam co z nimi zrobić. No to sobie wziełam a tam co ? 200 Equus, K Fertilizer i Carott Seeds  👿  👿 Mam nauczke żeby już tego nie brać  🤬 Na nic to jak masz dobre EC , im lepsze tym gorsze HoL ...  👿  👿  👿
wątek zamknięty

a tak w ogóle co myślicie o tym że wyłączyli możliwość krzyżowania ras? z jednej strony dobrze z drugiej spowalniają w ten sposób postęp hodowli...


nie wyłączyli, wyłączyli oczyszczanie rasy. Do tej pory w którymś z kolei pokoleniu z mieszanki można było osiągnąć czystą rasę, teraz niezależnie ile razy i ile pokoleń pójdzie zawsze zostanie minimum 1% innej rasy.
wątek zamknięty
beznadzieja ! I niby jak mamy teraz tworzyc lepsze konie jak nie możemy potem osiągnąć 100% Purebred ??
niektóre zmiany na howrse są naprawde besensowne, teraz tylko z AT możemy tworzyć coraz lepsze ...
Albo ciągle pokrywać konie lepszym ( i droższym ) koniem  🤔wirek:
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 września 2010 21:09
A ja kryłam zawsze 100% purebredami i nie rozumiem sensu mieszania ras i tworzenia mieszanek. Niby tam w realu są mieszane rasy ale jest to gra i w sumie jestem za utrzymaniem czystości rasy w grze.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 września 2010 21:22
sens był prosty. tak jak w życiu. np marwari czy angliki mają dużo wyższy dressage niż hanowery. dzięki dolewowi krwi tych ras łatwiej można było ten skill poprawić. a on jak i prędkość są bardzo ważne przy wygrywaniu konkursów skokowych.
wątek zamknięty
dokładnie dlatego tak jak mówi sei to było opłacalne 😉 chociaż ja i tak nie mieszałam 😁 Czekałam na polepszone czystej krwi i je kupowałam . A teraz trzeba bedzie czekać 100 razy dłużej dlatego sama zaczne je polepszać  😀
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 września 2010 21:31
ja gorącą zwolenniczką mieszanek też nie byłam. ale to naprawdę wiele mogło dać. a to że zanikają konie 'czyste' to kwestia tego że najlepsi hodowcy nie udostępniają swoich ogierów w ogóle do krycia. i takich z porównywalnym gp niektórzy szukali wśród innych ras...

a zmieniając temat. zanoszę się na black pearl. co myślicie o jakiejś takiej maści. albo w ogóle o czymś w tym typie. dopiero pierwsza próba na szybko robiona. powinno być chyba bez ogłowia i ochraniaczy ale trudno 😉
wątek zamknięty
sei, czy to nie oby przerobione zdjęcie? 😉

Ja nie wiem kiedy black pearl jest aktywna...  🙄
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 września 2010 21:33
sei, Skąd masz black pearl? 🤔
wątek zamknięty
Właśnie, skąd?  😜

Sprzedałam mojego najgorszego konia (350^ GP 😁 bez gwiazdek, no ale immortal bo to mój pierwszy koń) za ponad 10.000  😁 😁
wątek zamknięty

a zmieniając temat. zanoszę się na black pearl. co myślicie o jakiejś takiej maści. albo w ogóle o czymś w tym typie. dopiero pierwsza próba na szybko robiona. powinno być chyba bez ogłowia i ochraniaczy ale trudno 😉



co chyba oznacza że jeszcze jej nie ma a chce ją zdobyć i już robi rysunek 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 września 2010 21:48
sei, czy to nie oby przerobione zdjęcie? 😉

Ja nie wiem kiedy black pearl jest aktywna...  🙄


tak jest. przerobione zdjęcie 😉 ale nie chcialam zeby kon był zbyt rysunkowy... no moze jednak sie przemoge nie wiem. bo jak ogladalam te wszystkie coat z golden apple to poracha moze 10 fajnych a tak to żal 🙁

black pearl jest do kupienia za 4 passy w black market 😉
wątek zamknięty
sei, nie ma😉

I wydaje mi się, ze zdjęc nie można dawac... ale może sie mylę, bo w regulaminie nie ma.
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 września 2010 21:54
Odkąd jestem na howrse nie widziałam nigdy by kiedykolwiek bp była dostępna. A jeśli była dostępna to pewno ludzie się na nią jak harpie rzucili i pewno po krótkim czasie już nie było. O.

Ktoś wie kiedy wchodzi polski język na howrse?
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 września 2010 22:01
ona tam się pojawia co jakiś czas. i nie ma co się rzucać bo nie każdy chce wlasna 'skore' robic. zeby sie zwrocila musi jej uzyc 20 osob.

zdjęć nie. ale przeróbki a i owszem. przynajmniej z tego co wyczytałam w regulaminie. bo jak bym się uparła to mogę zrobić taką że nie będzie widać że to zdjęcie. ale to może jutro bo już mi się nie chce dzisiaj :P
wątek zamknięty
PONAWIAM - Czy ktos wie kiedy będzie polski język na howrse ??  :kwiatek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 września 2010 22:20
nie podali dokładnej daty. powiedzieli że wrzesień. portugalska weszła 16 dni temu. więc myślę że niedługo wejdzie kolejna.
wątek zamknięty
Śmiesznie będzie mi się grało w PL wersję  😀 Ciekawe jak nazwą bm itemy  🏇 "złote jabłko"? "krew meduzy"? 😀
wątek zamknięty
haha o tym nie pomyślałam  😂 Może zrobią rase śląską , wielkopolską, małopolską itp. ??  😁
wątek zamknięty
sei, a widizałas kiedyś żeby perła była?
wątek zamknięty
😁 czarna, dokładnie  😁 No ale ogólnie zbyt się przyzwyczaiłam np. do anglojęzycznych nazw bm itemów itd... Ale na pewno spróbuję zagrać  😅
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 września 2010 23:15
za moich czasów na howrse. jak dużo grałam i długo to jasne że widziałam.

nie pamiętam teraz czy na niemieckim howrse były tłumaczone bm itemy... ?
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 września 2010 23:20
Mam nadzieję, że nie będą tłumaczone 😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 września 2010 12:04
dziewczyny jak zdjac z konia osprzet??? juz nie bedzie go potrzebowalam i chcialam wykorzystac na innym. za moich czasow to bylo napisane jak krowie na granicy 'zdejmij siodlo'  👀
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 września 2010 16:57
Sprzedałam! Sprzedałam moją arabkę 29* gwiazdek za 100.000 equus 😅
wątek zamknięty
Notarialna gratulacje  :kwiatek:  Ja wystawiłam na początku Vulcano po 50.000 e i zobacze co z tego bedzie jak do wtorku nikt nie kupi obniżam o 10.000 😉

A ja własnie chce żeby przetłumaczyli bo ciekawi mnie jak się będą wtedy nazywać  😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 września 2010 17:13
piorun zeusa  😁 napój młodości  🤣 kawałek chmury  😂
będzie super 😉
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 września 2010 17:22
Ciekawa jestem która 'gwiazda' polskiego jedziectwa będzie promować polskie howrse 😁 , bo na portugalskim chyba już jedna promuje grę 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 września 2010 17:35
mam nadzieje że żadna 😉 a francuską nicolas touzaint  😍 portugalskiej chyba nikt jeszcze.

na portugalskim howrse są: araby. fryzy. painty. angliki. hanovery. andaluzy. achały i kłusaki. cóż nic nowego w sumie 🙁

a ja nadal się powymieniam. 2 x WoY / 1 x PoC / 3 x BO / 1 x AA na ZLB, ChT, DA albo agingi 😉 inne oferty też rozważę!
wątek zamknięty
sei Artemis Arrow za Agiging Points ??  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.