Szukam, Poznam

Alehadro ładna kieca 😜
kieca kiecą, ale widać, że Alealehandro przystojny  😎
Alehandro rozumiem, że Ty jesteś tam po prawej na drugim planie  😀
A ja rozumiem, że jednak będzie foch.
Będzie foch ,przebrnęłam przez cały wątek (czekam na męża więc mam czas ) i za takie zdjęcie to  🤬 

Ale pierwszy tort mi się spodobał ,sprawie sobie taki na 15 rocznice ślubu  😁
W sumie taki troche Alehandro jak z mojego awatara  😀
emade: Ja byłam do tej chwili święcie przekonana, że na Twoim avatarze są dwie kobiety  😂
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
07 października 2010 07:29
Wchodze patrze a tu taki numer no! Ciekawe czemu boi sie pokazac twarzy  😀iabeł:
pewnie zapomniał się ogolić  😁
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
07 października 2010 13:02
no cóż... nie raz nieogolony wyglada bardziej sexy  :emota2006092:
Co tu tak cicho?  👀 ślubu nie będzie?
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
07 października 2010 16:01
baffinka narzeczony sie miga od pokazania swojego wyglądu  😁
Przeglądam strony z nadzieją ze zdjęcie juz jest i...jest. Tylko dlaczego bez twarzy ? Nie wiem jak was dziewczyny ale mnie to nie zaspokaja i foch bedzie jak nic  👿
Hej Alehandro,
Ja bym chciała wiedzieć, tak z ciekawości jaka jest marka twojego motoru.
😀
Hej Alehandro,
Ja bym chciała wiedzieć, tak z ciekawości jaka jest marka twojego motoru.
😀

Marka Avo model Sport rocznik 1959 ("niemniecka" maszyna) no i pamiętaj że nie motor bo motor to w pralce może być tylko motocykl, ewentualnie motór 😉
Przez 9 stron baby nie doczekały się zdjęcia?  🤬 Oj chyba słąbo się staracie.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
07 października 2010 21:03
Sprzeciw ! Na tym zdjęciu nic nie widać, bleh ;P
Faceci.
Alehandro, Alehandro zostawijąc makę twojego motóru mam pytanie.
Czym zajmujesz się zwodowo? 🙂
Muszę Was dziewczyny zasmucić, po wypowiedzi Alehandro o motorach i motocyklach, wiem jedno, facet na pewno nie będzie Was kochał, on ma już miłość-motocykle, a wy mu jesteście potrzebne w roli praczka, sprzątaczka,itp,..reszty się domyślcie.Jeżeli tego pragniecie to proszę bardzo... droga wolna, ale ja na takich gości jestem uczulona, mam COPD
Nie do końca, bo ja też mam słabość do mojego Mini. 😍
[quote author=Don_pedro link=topic=34046.msg730294#msg730294 date=1286481943]
Alehandro, Alehandro zostawijąc makę twojego motóru mam pytanie.
Czym zajmujesz się zwodowo? 🙂
[/quote]

ooo jakieś pytanie inne niż o zdjęcie?😀 Zawodowo tworzę ranczo, poza tym mam małą działalność  w branży energetyki odnawialnej, daję pracę 6 ludziom. A ty?🙂
a wy mu jesteście potrzebne w roli praczka, sprzątaczka,itp,..

, mam COPD
Przesadzasz Titina, przecież nikt tak nie wypoleruje chromów w motocykielu tak, jak kobieta!!!
Co to Jest COPD?(Chronic Obstructive Pulmonary Disease ?)
no dobra lejdis.... nie fochajcie się już-> Alehandro wrzuci konkret fotę tylko stacjonarnego kompa zreanimuje bo na laptopie nie ma nic ciekawego. :nunchaku:
Muszę Was dziewczyny zasmucić, po wypowiedzi Alehandro o motorach i motocyklach, wiem jedno, facet na pewno nie będzie Was kochał, on ma już miłość-motocykle, a wy mu jesteście potrzebne w roli praczka, sprzątaczka,itp,..reszty się domyślcie.Jeżeli tego pragniecie to proszę bardzo... droga wolna, ale ja na takich gości jestem uczulona, mam COPD


Nie przesadzajmy, każdy ze znajomych motocyklistów mi na to zwracał uwagę, bo w dziedzinie motocykli dopiero raczkuję, a gdyby tacy zakochani byli, to by się laikowi nie pozwolili zbliżyć. Tymczasem odmawiają paciorek, dają prowadzić, a widząc moją "jazdę" pozostaje im tylko nogą się przeżegnać.  😀
Niezłe 😁 😁 😁
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
08 października 2010 09:23
Po co budujesz ranczo jak ja już mam ranczo? Moge nawet fotki wrzucić jak nalezysz do niedowiarków Alehandro  😜
[quote author=Don_pedro link=topic=34046.msg730316#msg730316 date=1286482626]
Nie do końca, bo ja też mam słabość do mojego Mini. 😍 [/quote]

bijcie sie dziewczyny o Alehandra! ja chyba znalazlam swoja miłość  😍 jakie Mini  😜 😜 😜 ?
Po co budujesz ranczo jak ja już mam ranczo? Moge nawet fotki wrzucić jak nalezysz do niedowiarków Alehandro  😜

No właśnie dobrze że poruszyłaś tę sferę - czyli co konkretnie dostaniesz w posagu? 😁

[quote author=Don_pedro link=topic=34046.msg730316#msg730316 date=1286482626]
Nie do końca, bo ja też mam słabość do mojego Mini. 😍


bijcie sie dziewczyny o Alehandra! ja chyba znalazlam swoja miłość  😍 jakie Mini  😜 😜 😜 ?
[/quote]
Zapewne Mini Moris- takie autko wielkości pudełka od zapałek 😉

Ponieważ jesteś nowy ([color=green]szczypiorek jak to się tu zwykło mówić) to ostrzeżenia nie będzie. Proszę w przyszłości edytować posty tak, żeby nie walić jednego pod drugim. Dzięki. [/color]

Edycja postów się kłania  😎 Uważaj, bo Wawrek przyjdzie i będzie zazdrosny o swój harem. Ban murowany  😁
Przemilczę 😁
Dodając jednocześnie, że było kilka serii Mini, które też dzielą się na wiele typów, więc... jakie to Mini? :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się