Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

zaba   żółta żaba żarła żur
24 października 2010 20:55
Ej,baby co to za cmentarny nastrój?  😁
gllosia, ale od czego jest R-V 😉

zaba, ja nie wiem, noen jakaś taka sztywna.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 października 2010 21:11
Averis, od dziś zostajesz dla mnie Gwiazdą RV w kategorii czarny humor.
Averis nawet nie wiesz jak się uśmiałam  😲
I ja też  😀 Kto by przypuszczał, że tak poprawi mi się humor, czytając o śmierci?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 października 2010 21:28
jak widać,śmierć to nie jest koniec przygód 🙂
Zajeb**ste niedzielne hobby, prześladowanie innych na forum w internecie. Zazdroszczę  👍
Presja,  ja również pozdrawiam :kwiatek: I taka mała polonistyczna rada- wulgaryzmy to nie jedyny sposób podkreślenia ekspresji wypowiedzi :kwiatek: Zapewniam, że od poniedziałku do piątku jestem grzeczna i prześladuję innych na ulicy.
Forakte, ależ wybaczam. Tylko gdyby ktoś napisał na forum, że najlepszy sposób na kolkę u konia, to dać mu wódki (bo ktoś mu to kiedyś powiedział), to wątpię, by próg tolerancji był równie niski. A język jest równie wrażliwy jak żołądek kopytnego- zapewniam.
Averis - słowo jak każde inne  😉 również pozdrawiam.

p.s od pon - pt, hym wyglądem?  😁
Do rozmowy na temat poprawnej polszczyzny zapraszam do wątku:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,35905.0.html
Została tam przeniesiona dyskusja na temat używania wielkich liter.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 października 2010 11:12
forum nie jest żadnym oficjalnym przekaźnikiem wytyczającym normy językowe, ani też nie jest medium od którego możemy wymagać purystyki językowej.



Sorry, ale to mnie rozwaliło. Mnie to zastanawia, czy to jest zbyt wielki wysiłek w dodatku przekraczający możliwości intelektualne, żeby wcisnąć shift i literkę na raz? I tak boli używanie sprawdzania ortografii? Nie da się tego zrobić, bo nikt nie pilnuje? Czyli można wykazywać elementarny brak kultury i szacunku do czytających, bo to tylko forum? I można pisać byle jak i byle co? Ja rozumiem, że są na świecie ludzie niechlujni, bałaganiarze, i tak dalej, ale jednak to jest forum, nie pamiętniczek... Dla mnie to jest żałosne.
Strzyga, może powtórz odpowiedź w tamtym wątku? Z moderatorami rozbiegliście się w czasie a doskonale to ujęłaś 🙂 
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 października 2010 11:15
Cudnie >__>
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
25 października 2010 11:32
poroponuję k_cian i strzydze podanie sobie rąk. Naprawdę macie wiele ale to wiele wspólnego. I nie jest to niestety dobra wiadomość.
A ja podzielę się z wami (Wami?  😉 ) moim spostrzeżeniem na temat wkurzania się.
Są ludzie, którzy po prostu z założenia są wkurzeni na wszystko i wkurzają ich wszyscy.
Pewnie są nieszczęśliwi sami ze sobą i próbują wyładować swoją frustrację na otoczeniu, czy to na forum, czy w samochodzie, trąbiąc na wszystkich i krzycząc "jak jedziesz baranie!!!"...  😁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
25 października 2010 11:40
ja znam inną wersję trochę. Ludzi zawsze i za wszystko zwalających wine na innych. To jest dopiero wkurzające!
Julie, ja zauważyłam jeszcze taką jedną małą podgrupkę - ludzi którzy się tym bardziej wkurzają im mniej wkurzeni są inni. 😉 I im bardziej ma się w nosie co taka osoba robi i nie daje sprowokować, zepsuć swojego nastroju, tym bardziej ten typ, o którym piszę się wkurza, irytuje, zacietrzewia itd
I najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że będąc w grupie nie dającej sobie zepsuć humoru i nie emocjonującej się sprawą, tym bardziej zamiast wkurzać taka sytuacja co najwyżej bawi. A ludzik wkurzający się brakiem wkurzenia innych nakręca się jeszcze bardziej i bardziej...A ty masz to w nosie i totalnie Cię to nie rusza. Perpetum mobile normalnie  😁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 października 2010 15:42
wkurzają mnie tempi forowicze o urodzie pokemonów (pokemon - sorry) których gówniane maniery przechodzą na sucho...podważanie kompetencji zawodowych to dla mnie większy nie takt niż pytanie retoryczne zadane w kontekście odpowiedzi,której adresat nie zrozumiał.....
Buractwo niestety zawsze najgłośniej krzyczy im mniej ma do powiedzenia, bo wtedy przy braku argumentów po prostu musi przekrzykiwać innych.
[quote author=Ktoś link=topic=785.msg747491#msg747491 date=1288017724]
wkurzają mnie tempi forowicze o urodzie pokemonów (pokemon - sorry) których gówniane maniery przechodzą na sucho...podważanie kompetencji zawodowych to dla mnie większy nie takt niż pytanie retoryczne zadane w kontekście odpowiedzi,której adresat nie zrozumiał.....
[/quote]

A podpowiesz o kogo chodzi? Ciekawa jestem. Wiem, wiem... ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale cóż...  😉
(PS. tępi i nietakt )
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 października 2010 18:06
Julie, możesz spać spokojnie...nie o Ciebie mi chodzi...wejdź sobie w profil wrotka,to będziesz wiedziała,jakie przestępstwo popełnił,zadając pewnej studentce pytanie...
Ależ w życiu o sobie nie pomyślałam, bo po pierwsze nie mam urody pokemona, a po drugie nigdy w życiu nie podważam niczyich kompetencji  😀
To, że mamy odmienne zdanie na pewien temat w pewnym wątku nie jest mam nadzieję powodem do żywienia do mnie urazy.
Czyli rozumiem, że kierujesz mnie do "kącika skoków" po odpowiedź?
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 października 2010 18:19
a mnie wkurza, ze bana dostał wrotek a nie zabeczka
z nich dwojga ona stokrotnie bardziej sobie na to zasłuzyła.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 października 2010 18:20
Julie, do polityka,polityka...

caroline, choćby dlatego,że żabeczka nie karmi Dodsonem :p a to jedyna słuszna pasza na tym forum 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 października 2010 18:25
NO sorry bo zabeczka nie obraża połowy forum od psychicznie chorych, wyzywa innych od grubasów itp. No wybaczcie... ze mam prawo  również stwierdzać że coś mi się nie podoba  i mam czelnośc powiedzieć to na głos na konkretnym watku . 😎 
ale w pewnych kwestiach potrafię zachowac powściągliwość... inni  niestety nie.
I może jestem krzykaczem ale nie podoba mi się to jak wrotki obraża połowe kobiet na tym wątku.

edith: i oczywiście nie kazdy musi czytać moich wypocin , sa do tego odpowiednie funkcje.
o przepraszam, Spillers jest równie słuszny 💃


a mnie wkurza, ze bana dostał wrotek a nie zabeczka
z nich dwojga ona stokrotnie bardziej sobie na to zasłuzyła.

W pełni się z tym zgadzam. Choćby za plątanie szyków Met. Myślałam,że zabeczka ma z 12 lat i dlatego jej pobłażacie.  O tempora...
Wkurza mnie,że nagle Moderatorzy ubrali kaptur . A jest ich raptem dwoje na krzyż.
Nie podoba mi się ta decyzja i dam temu wyraz. 😕
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 października 2010 18:29
Ktoś, niezupełnie o tym myslałam piszac mojego posta 😉
chodziło mi o takie drobnostki jak to, ze wrotek jaki by nie był to jednak merytorycznie wnosi wiele do tego forum.
a zabeczka wnosi tylko... eeee? w ogóle coś wnosi?? miele ozorem bez sensu, buzie/klawiature ma niewyparzoną, a jak kogoś obraza to tylko wali wulgaryzmami. strzelenie inteligentnej riposty jest poza jej zasięgiem. do tego zacietrzewia się tak daleko, ze może stad brak bana - bo cietrzewie to pod ochroną sa chyba?

branka, oczywiście 😀

jednym słowem - oddac wrotka prosze, bo on przynajmniej swoje konei dobrze karmi. żeby stan rozdanych banów się zgadzał, prosze zbanowac cietrzewice 😅

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 października 2010 18:30
Taniu podskoczyłam z poziomu półtora rocznego dziecka do 12 latka 🙂 ekstra 😀 👍
caroline odkryłas tajemnice 🙂 jestes wielka
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 października 2010 18:31
W pełni się z tym zgadzam. Choćby za plątanie szyków Met. Myślałam,że zabeczka ma z 12 lat i dlatego jej pobłażacie.  O tempora...

o własnie! juz wtedy żałowałam, ze tego pieniacza nikt nie zakneblował (bo sama zamknąć sie nie umie).
a jej ostatnie wyczyny tylko to potwierdzają.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się