Ostrzeżenia - dyskusja


[quote author=rewir link=topic=841.msg715414#msg715414 date=1285253351]
Dublowanie postów [...]


ROTFL.

Dotarło o co tak naprawdę chodzi. O wyznawane przez młodzież mierzenie
długości :- ilością postów (aha! "chciałem tylko posta nabić"😉. A posty połączył
chyba jednak moderator.

[/quote] he? ":-" oryginalne, zaiste 😲
A jednak załapał  👍
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 października 2010 15:12
heh,chciałam zapytać za co bana dostałam?i dlaczego tylko z jednego komputera mogę się logować?
A ja się chciałam spytać czy to, że moje wiadomości muszą być zatwierdzane przez Moderatorów kiedyś zniknie ?
Proszę, błagam, już nie będę wstawiać zdjęć, same linki  :kwiatek:
I przepraszam.
[quote author=Ktoś link=topic=308.msg747443#msg747443 date=1288015923]
heh,chciałam zapytać za co bana dostałam?i dlaczego tylko z jednego komputera mogę się logować?
[/quote]
Dostał chyba i Wrotki.
Bana - bana ? Czy jakieś zawieszenie?
idziosława, Twoje ostrzeżenie zniknie 1 listopada.

Wrotki dostał bana. Niestety żadne poprzednie ostrzeżenia (łącznie z uciszeniem) nie przynioslo efektu i w. nadal obrażal innych.
Szkoda ,że tak się stało.  🙁
Uparcie nad tym pracował.
Jesli tylko będzie chciał, to wróci za miesiąc.
Rozumiem.
A Ktoś będzie mogła odzyskać kontakt ze swego komputera czy podlega :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sati_(ceremonia)  😉 ?
W tej chwili Ktoś powinna się bez problemu logować, ponieważ banowane jest konkretne konto, a nie komputer. Jeśli nadal występuje problem, to jest to problem techniczny, który należy zgłosić do Root.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 października 2010 18:03
MODERATORZY, rozumiem,że wrotka można opluwać dowolnie,,na zasadzie jego wolno,bo wolno...sorry,ale brak mi symetrii - Notarialna z żabeczką zasłużyły na uciszenie,bo nie tylko obrażają (a więc robią to samo - zamiast zgłosić,ze czują się urażone) i dodatkowo podważają kompetencje zawodowe wrotka,a to może skutkować innymi konsekwencjami niż tylko ostrzeżenie dla krzykaczek.

a ja nadal nie mogę się logowac przez RV,dopiero przez voltopiry się udało...i niestety telefonu,mimo prób i na rv i na voltopiry logować się nie da...proponuję zbanowac mnie solidarnie.
Wrotki nie zostal zbanowany dlatego, że to wrotki, ale dlatego, że wcześniej za te same przewinienie mial już uciszenie - wyżej od uciszenia jest już tylko ban. A jeśli to pierwsze nie podzialało - niestety.

Z naszej strony wygląda to tak, że zbanowany jest konkretny użytkownik. Twój problem przekazany jest do Administratora - możliwe, że występuje gdzieś jakiś błąd, na który moderator nie ma wplywu.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 października 2010 18:14
tia, Ktosiu (do ciebie nic, a nic nie mam), ale to pytanie też mógł zadać w innym tonie. Jak dla mnie temat o w. jest skończony.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 października 2010 18:28
Notarialna, a dla mnie nie,bo Ty wylałaś wiadro pomyj...on zadał Ci tylko pytanie,na którego ty nie zrozumiałaś...ja nie kwestionuję,że wrotki jest sobie winien,ale chodzi o symetrię...

MODERATORZY, rozumiem,że zadawanie pytań jest zakazane,ale pisanie komuś co się o nim myśli wprost,karane jest co najwyżej ostrzeżeniem.czy to jest pierwsze ostrzeżenie Notarialnej czy żabeczki,chyba nie?
a wrotka uciszenie było wieki temu..wyresetowało się,chyba w regulaminie nie am słowa o kumulacji...czyli co,jak odwiesicie wrotka i wstawi za duże zdjęcie to też od razu dostanie bana?a Dworcicka,która obecnie jest zbanowana ,po wygasnięciu bana znów się "pomyli",to od razu znów dostanie bana?
poza tym,wrotki to nie rozhisteryzowana panienka,wystarczyło wysłać mu pw z informacją że nie życzycie go sobie przez miesiąc i uszanowałby to...a nie polokowaliście mi wszystkie komputery z których wspólnie się logujemy (ciekawe jak ten w pracy),z telefonem włącznie...
Jesli jakieś przewinienie już się zdarzalo, to następnym razem kara jest wyższa o jeden stopień. Dlatego też te "wieki temu" wrotki mial już uciszenie, które jak widać skutku nie dało.
Jeśli po wygaśnieciu kary wrotki wstawi za duże zdjęcie i bdzie to Jego pierwszy raz, to dostanie zwykłe ostrzeżenie. Ale jeśli znowu będzie wyjeżdżal z wyzwiskami, to możliwe, że pożegnamy się na dobre.
Dziewczyny dostały ostrzeżenie, bo nie miały wcześniej żadnego za takie przewinienie (aczkolwiek zdarzały się inne).
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 października 2010 18:37
MODERATORZY, ale w którym miejscu obraził Notarialną?pytając ją o coś w wątku o polityce ?czy odpowiadając na jej wiadro pomyj?

kary są stopniowalne w okresie ich trwania - tak mówi regulamin,to co zostało teraz nałożone jest dla mnie nadinterpretacją regulaminu.
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 października 2010 18:39
ej, modki, przesadzacie...
ja tez kiedyś miałam uciszenie. wygasło a potem znowu coś tam zmalowałam - chyba zacytowałam zdjęcia. i dostałam "tylko" ostrzezenie.
więc albo jestescie niekonsekwentni albo dorabiacie własnei teorię do tego co zrobiliście niesłusznie wrotkowi.

janie oczekuję takich uzasadnień. wolałabym żebyście powiedzieli, ze NAPRAWDĘ tak przegiął, ze zasłuzył.
ale zerkałam w jego ostatnie wpisy. nie widzę nic az TAK karygodnego
zwłaszcza w porównaniu do tego co i w jakiej formie wypisywały jego "rozmówczynie"

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 października 2010 18:44
Ktoś, Ktoś, No to jak widać jesteś bardzo krótkowzroczna, bo dla niektórych waga to bardzo czuły punkt.  Ja po prostu sobie nie życzę insynuacji na temat jaka to ja nie jestem.
Zresztą jak wrotek może tak niektórych oceniać skoro ich w ogóle nie zna na żywo? Z j?

Jak dla mnie to koniec dyskusji i w jednym i drugim wątku.
caroline, wrotki powtarza ciągle to samo. Najwyraźniej ma w nosie jakiekolwiek ostrzeżenia.
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 października 2010 18:50
wiecie, modki, ale własnie za to mu chwała - bo wy go mozecie uciszać, a on i tak wróci i tak będzie dalej mówił swoje. i w pewnym sensie tę jego konsekwencję podziwiam. ...w sumie to nawet ją pochwalam 🙂
a moze jakies glosowanie i od razu bedzie wszystko jasne ?   Demokracja  🤣 🏇

Tak dla porządku spytam- czy Moderatorzy mają jakiś Rejestr Win i Kar?
Jakoś to zapisują, przekazują następcom? Można tam zajrzeć czy trzeba ufać?
I kim konkretnie dziś są owi Moderatorzy?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 października 2010 18:56
MODERATORZY, nie ciągle i nie to samo..ostatnią uwagę na temat czyjejś fizyczności wrotki popełnił jakieś 4 czy 5 lat temu w stosunku do crazy,która potem zresztą przeprosił publicznie...a w stosunku do Notarialnej - to było pytanie nawiązujące kontekstem do jej wypowiedzi...a że odebrała ją wprost?cóż,nikt nie może być winny czyichś kompleksów 😉si

poza tym,nawet jeżeli chciałby sie odnosić do fizyczności N. to miał chociaż odniesienie w postaci wstawianych przez nią zdjęć...a skąd Notarialna i żabeczka wiedzą,jak wrotki pracuje?bo to jego prace i warsztat zaczęły obrażać...
malo sie udzielam, ale mysle ze mimo to moge wyrazic moja opinie. Nie rozumiem czemu przekrzykujaca wszystkich zabeczka (ostatnio naczytalam sie o gnoju) i wtorujaca jej Notarialna (nazywajaca wszystkich gowniarzami, malolatami, jakis 'smark' chyba gdzies tam tez sie trafil) nie ponosza zadnych konsekwencji (mimo ze rowniez robia to caly czas, a nie wybiorczo) a wrotek, ktory w przeciwienstwie do nich wykazuje sie inteligencja i trafna cieta riposta zostaje zbanowany.

Szkoda, ze zaczynamy przyklaskiwac glupocie, a tepimy ludzi ktorzy maja cos ciekawego do powiedzenia i nie boja sie 'pisac na glos' slow ktore wielu osobom cisna sie na usta. Slowa prawdziwe, nawet jesli czasem niemile.


edit: i kurcze, skoro ktos jest gruby, to jest i nie powinien zgrywac obrazonej ksiezniczki kiedy ktos to zauwazy. A kompleksy sie leczy.
Taniu, poprzednie kary wyświetlają się w momencie nadawania kolejnej.

Ktoś, na forum nie mamy podziału na obrażanie odnośnie wyglądu, IQ itd. Obrażanie to obrażanie.

Ostrzeżenia kwalifikujące się pod punkt o obrażaniu nadawane są w sytuacji, kiedy osoba obrażana to zgłosi.

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 października 2010 19:07
"problem" wrotka polega na tym,że nie pracuje w zespole...w jednym w wątku może śmiertelnie z kims nie zgadzać,ale w kolejnym poklepać tego kogoś po plecach i przyznać mu rację...
problem krzykaczek polega na tym,że działają jak watahą ..."ja tak jak i Ty nie chce mieć dzieci,więc od dziś jestem Twoją koleżanką i nawet jak nie masz racji,będę Cię wspierać" "Ty tak jak i ja nie chcesz mieć dzieci,więc pewnie masz rację pisząc,że ziemia jest płaska"...

p.s. i właśnie dlatego wrotki karmi swoje konie Dodsonem,mimo,że caroline wg niego może nie wiedzieć,gdzie jest kierunkowskaz skrętu na Długą Kościelną
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 października 2010 19:08
taaa bo wrotki jest krystaliczny, cudowny i wspaniałomślny.. i  nigdy  nikogo nie obraża... No ja was prosze.
A jeśli ktoś  powie w jego temacie DOŚĆ to już jest ... ojej ale to jest mało inteligentne... ojej ....ale to sa krzykacze... ojej.
Sorry ale nie czarujmy się wrotek niejednokrotnie próbuje swoich zagrywek z chamskim nastawieniem.  
I ja mogę przy tym obrywać ( od Was)  że moje wypowiedzi nie podobaja się jednym czy drugim... ale nie róbmy z niego ofiary.
On dla mnie nie ma patentu bycia  V.I.P -em bo ma wiedze i doświadczenie ( wg Was ). Nikt mu nie dał pozwolenia na poniżanie innych .

I szczerze? mam to gdzies czy przez was  dostane bana czy nie. Na pewno nie zamierzam milczeć na tego typu przegięcia.
(...)
I szczerze? mam to gdzies czy przez was  dostane bana czy nie.(...)

Bardzo nam miło.
Ja podziękuję za uwagę do powrotu wyklętego wrotka w ramach solidaryzowania się z "odmieńcami" -bo sama jestem "odmieńcem".
Trzymajcie się. Pa!
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 października 2010 19:14
[quote author=Ktoś link=topic=308.msg747785#msg747785 date=1288030044]
p.s. i właśnie dlatego wrotki karmi swoje konie Dodsonem,mimo,że caroline wg niego może nie wiedzieć,gdzie jest kierunkowskaz skrętu na Długą Kościelną
[/quote]
chodziło o znak Sulejówka 😉
alez ja mam słoniową pamięć 🤣 jako i wy 🤣


Moderatorzy, zatem ja zgłaszam - obrazają mnie posty zabeczki. obraza mnie jej plugawy język, pieniactwo, mieszanie szyków Met. Proszę o interwencję - skoro zgłoszono "bycie obrazanym".
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 października 2010 19:25
a ja mimo słoniowej pamięci nie moge sobie przypomnieć,ze w polskim prawie istnieje prawo precedensu...widac,na forach mamy pierwsze symptomy precedensów...

p.s. caroline - wrotki krzyczy mi z kuchni,że to nie był Sulejówek...bo drogowskaz na Sulejówek jest jeszcze w Starej Miłosnej przy McD, a spór był o kierunkowskaz za miejscowością Zakręt.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się