Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 października 2010 18:32
caroline ostro wrr 🙂 😉
wrotki jest jaki jest, dla mnie jego riposty są przemyślane i nawet jak pisał coś do mnie to zawsze odnosiłam wrażenie że jest w tym jakaś mądrość(tak tak  😎 ). Nie sądziłam że to napiszę kiedyś. Też uważam że ban dla wrotka to przesada.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 października 2010 18:34
zabeczka17, no wiec właśnie do tego prowadzi Twoje krzykactwo...jaką połowę kobiet?chyba taką samą,jak ta połowa kobiet,która nie chce dzieci....a poza tym,wrotki nie pisał nic o grubych...tylko o tych,które uważają się za brzydkie.

caroline, wrotki merytoryczny?no co Ty,co najmniej połowa kobiet na tym forum (tych uważających się za grube albo brzydkie) tak nie uważa...
Nie udało mi się doczytać o co konkretnie chodziło, chyba rzekomo obraźliwe wypowiedzi zostały usunięte.
Trudno, idę zjeść placka...  💃
Za dużo wolnego czasu mam w poniedziałki.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 października 2010 18:44
Ktosina zgadza sie.. dobrze może zbyt daleko wysnułam  swoje spostrzeżenia...  i obraża poprostu laski   które nie chcą mieć dzieci ( a na naszym forum jest ich spora gromadka).
Jednak dla mnie to jest o krok za daleko. Każdy ma prawo powiedzieć kiedyś stop.
Ja nie obrażam  dziewczyn, które nie chcą mieć dzieci i nie pisze że są DLA mnie psychicznie chore... i bla bla bla....  Ale czy  tego typu uogólnienia nie są przypadkiem prostackie?
Widzicie moje krzyki a jego przegiecia już nie?...  bo to jest wrotki i po nim się można  tego spodziewac? A ja się pytam kto mu dał taki przywilej?

I może trudno jest w  to uwierzyć ale ja  szanuję wasze wypowiedzi bo MACIE do nich prawo.
Ale wrotek  wg mnie przegiął dla mnie na całej linii.


Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 października 2010 18:45
a mnie wkurza,że Julie, ma za dużo wolnego czasu w poniedziałki...ja go nie mam i w związku z tym Julie, mnie wkurza.
kujka   new better life mode: on
25 października 2010 18:48
nie wiem jak to jest, ale ja postami wrotka o osobach, ktore nie chca miec dzieci obrazona sie nie poczulam (choc do takich sie zaliczam!). i rowniez uwazam, ze:
z nich dwojga ona stokrotnie bardziej sobie na to zasłuzyła.
[quote author=Ktoś link=topic=785.msg747743#msg747743 date=1288028734]
a mnie wkurza,że Julie, ma za dużo wolnego czasu w poniedziałki...ja go nie mam i w związku z tym Julie, mnie wkurza.
[/quote]

Oj co, no kurcze, jednego dnia wolnego w tygodniu nie mogę mieć? W weekendy za to tyram jak wół!
Ale pocieszę Cię, to też niedługo się zmieni, bo od grudnia będę tyrać 7 dni w tygodniu.  😎

Nie martw się, rozumiem że jesteś zła, mimo że nie wiem o co poszło.
Też bym była, gdyby ktoś potraktował niesprawiedliwie kogoś, kogo kocham.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 października 2010 19:14
może wrotki ma parszywy charakter,ale jeżeli wypowiada się w wątkach merytorycznych,to wie o czym mówi... z drugiej strony ja czuję podstęp w tym,że niektóre jak czytają słowa,których znaczenia nie rozumieją,to już się czują obrażone...

mnie też czasami ponosi...ale potrafię przyznać się do błędu i przeprosić (vide choćby mój wczorajszy byk w kąciku rekreanta),ale wkurza mnie plucie dla samego plucia 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 października 2010 19:15
zabeczka17
czytaj uważnie. nie każda kobieta antydzieciowa jest według Wrotka chora psychicznie
[quote author=wrotki link=topic=35211.msg741205#msg 😁741205 date=1287494758]
[quote author=bostonka link=topic=35211.msg741185#msg741185 date=1287493870]
Ekhem, pozwolę sobie zapytać - jeżeli nie chcę mieć dziecka, to kim, Twoim zdaniem, jestem - androidem? Bo mimo wszystko, śmiem czuć się kobietą.
dla mnie widocznie jeszcze nie jesteś dojrzałą kobietą, lub jesteś dojrzałą kobietą, z tym ze chorą psychicznie.
[/quote]
Czyli wg niego  wszystkie laski które nie chca mieć dzieci, albo póki co nie odczuwają potrzeby ich posiadania są chore psychicznie rozga rozga... absurd jakich mało.
pozwolę sobie zwrócić uwagę, że cytowanie i komentowanie wypowiedzi których się nie rozumie, to cecha zadowolonego z siebie kretyna...albo akt rozpaczy liczący na cudze roztargnienie.
[/quote]

czyli albo jesteś nienormalna, albo jesteś niedojrzała.
skoro uważasz, że część 'chora psychicznie' odnosi się do Ciebie to już tylko Twój problem.

mnie w żaden sposób post wrotka nie uraził, a teoretycznie zaliczam się do którejś z tych 2 grup. więcej dystansu.
może moderatorzy uznali, że wrotki prowadzi kampanię nienawiści i należy z tym skończyć 😎


zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 października 2010 19:17
wybór jest zawsze wyborem... i ta dosadniejsza alternatywa wywołała moje oburzenie
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 października 2010 19:21
skoro uważasz, że część 'chora psychicznie' odnosi się do Ciebie to już tylko Twój problem.

otóz to!




wrotki nie napisał NIC strasznego.
problem ma tylko ten, kto jest na tyle tępy, ze nie rozumie co rzeczywiście wrotek napisał.

Jeżeli chodzi o to : http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,21572.1230.html
No to faktycznie, muszę przyznać że notarialna go nie atakowała w tym konkretnym przypadku, za to on ją tak i nie sądzę by jego wpis był na miejscu. Nie mniej jednak, dalej uważam że zbanowanie go to przesada.
No wybaczcie... ze mam prawo  również stwierdzać że coś mi się nie podoba  i mam czelnośc powiedzieć to na głos na konkretnym watku . 😎 
ale w pewnych kwestiach potrafię zachowac powściągliwość... inni  niestety nie.
I może jestem krzykaczem ale nie podoba mi się to jak wrotki obraża połowe kobiet na tym wątku.


Nie poczułam się urażona jako kobieta przez wrotki. Powiedziałabym raczej - uderz w stół, a nożyce się odezwą. I w przeciwieństwie do Ciebie uważam, że wrotki potrafi, choć często dosyć zgryźliwie, odpowiedzieć w naprawdę celny i dobitny sposób, cenię sobie bardzo jego wypowiedzi jako merytoryczne i wnoszące sporo do dyskusji (które jako czysty rekreant z chęcią śledzę).

Natomiast Twój sposób wypowiadania się, zabeczko17, jest po prostu poniżej jakiegokolwiek poziomu kultury i trudno uwierzyć, że coś takiego, jak zacytowane przez mnie poniżej zdania pisze dorosła kobieta.

[quote author=zabeczka17]
Jesteś dla mnie nikim. Przy tobie dno to wyżyna, więc twoje zdanie  ( w każdej zresztą kwestii)  mam głęboko i szeroko w czterech literach.
I bądź tak łaskawy nie trolować, bo nie zamierzam nigdy więcej poświęcać twojej pustej osobie swoich cennych sekund życia.[/quote]

Popieram kujkę, uważam, że z tej dwójki to zdecydowanie zabeczka17 zasługuje na bana.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 października 2010 19:38
Presja, ja również uważam,że przesadził i powinien dostać ostrzeżenie...zresztą był tego świadom pisząc tego posta...ale uznał,że poczucie dobrego smaku zostało naruszone po raz kolejny - Notarialna nie wie,z jakiej partii jest Palikot,ale mimo to się mądrzy w temacie, o którym nie ma bladego pojęcia...poza tym,skąd mamy pewność,że Notarialna nie poczuła się urażona trzecią możliwością wrotkowego pytania,bo przecież w Łodzi wtedy dopalacze mogła mieć ze starych,nie zakazanych wtedy zapasów...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 października 2010 19:41
Ktoś, Żadnych dopalaczy nie było, marychy ani starych leków również nie mam na składzie, to ci mogę zapewnić. 😂
A to, że palnęłam gafę to aż taki grzech? No ludzie... A swoją drogą... nie oglądam telewizji, więc mogło mi się coś takiego wydarzyć 😉
notarialna nie dolewaj oliwy do ognia, to że tak napisałam nie oznacza że uważam że samo ostrzeżenie w waszych przypadkach jest wystarczające. Możecie się dziewczyny na mnie obrazić, albo pocisnąć mi fikcyjnego ignora, ale uważam że teksty w stylu obornik, gnój itp są strasznie żałosne i czasem jak się czyta takie zwroty pisane przez dorosłe osoby to ręce opadają. Myślę że sporym rozwiązaniem na takie dziwne sytuacje w przyszłości, powinna być zmiana opcji ignoruj: BRAK MOŻLIWOŚCI CZYTANIA OSOBY IGNOROWANEJ.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 października 2010 19:51
Notarialna, no to w takim razie wrotki tez palnął gafę,bo gdyby to co napisał nie byłoby prawdą,to byś się nie obraziła.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 października 2010 19:52
Ja dolewam oliwy do ognia? Raczej to wy nakręcacie temat cały czas. Napisałam już w ostrzeżeniach, ze dla mnie to temat skończony. 😉 A co do opcji jestem jak najbardziej za 😉

Ktosiu. Mnie nie interesuje co wyprawiają politycy, ani co myślą. Mnie bardziej interesuje rząd w sam w sobie, jego struktura. A nie to co się wokół niego wyprawia.
Nie chcę się wypowiadać o tym, czy Wrotkiemu należał się ban, ale muszę powiedzieć, że moim zdaniem MOCNO PRZEGINA.

Z całym szacunkiem dla jego osoby, z wdzięcznością za dzielenie się swoją wiedzą, z podziwem dla ciętych ripost i często trafnych spostrzeżeń- PRZEGINA !!
I to w najbardziej obrzydliwy sposób- w chamski sposób.
I mógłby przestać to robić. I gdyby przestał, to ..... to... to...w sumie nie wiem co  😉  Ale mógłby przestać.
Ja czuję się zniesmaczona czytając czasami jego wypowiedzi.
I to mnie wkurza. Nie lubię chamstwa, a Wrotki niestety ale czasami zagalopowuje się właśnie aż w chamstwo. I mógłby nad sobą popracować. O !  😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 października 2010 20:06
tunrida dziękuję, że dzięki tobie nie czuję się wyobcowana.

Możliwe że mój język i styl drażni innych ... wasza sprawa jak mnie oceniacie.  Ale nie najezdżam na nikogo z was ( nie insynuuje  tepoty czy krótkowzroczności).
Jak wspomniałam wrotki dla mnie przegiął i tego zamierzam sie trzymać.  Mam prawo rozumieć jego teksty w dwojaki sposób.
Dla wszystkich tych których tak bardzo frustruję proszę użyjcie ignora.
zabeczka 17- gwoli ścisłości moja droga, to ty również do hamstwa zeszłaś w wypowiedziach. Tyle, że ty z raz, a Wrotki nazbyt często- moim zdaniem.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
25 października 2010 20:08
chamstwo to troche na wyrost powiedziane. Raczej prymitywna glupota.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 października 2010 20:09
i tak oto tunrido zostałas koleżanką żabeczki 🙂

p.s. i tak Cię lubię 😉 i zapewniam,że w normalnym świecie da się z nim żyć 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 października 2010 20:10
tunrida   Wiem , że niejednokrotnie przeginam. Ale czasami nie potrafię się zatrzymac i to jest moja największa wada. przyznaje się bez bicia.
ElaPe- ja nie mówię o ostatnich wypowiedziach Wrotka, ale tak ogólnie. Takie mam odczucia. Po prostu.
I tak jak mówię- mam te odczucia niezależnie od tego, że bardzo go cenię za inne powiedzmy... zasługi.

Ktoś- i pewno jest tak jak mówisz, bo nie ty jedna to mówisz. Już chyba kilka osób na forum było zaskoczonych, że to taki miły i uczynny facet w realu.
Dlatego moim zdaniem mógłby nad sobą popracować. ( tak se gadam..i tak wiem, że nie popracuje  😀) ( ja też cię lubię-  i teraz zróbmy jak teletubisie wszyscy razem- Tuuuuliiimy)  😁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
25 października 2010 20:13
tzn moj komentarz odnosil sie do tej czesci twego stwierdzenia:

zabeczka 17- gwoli ścisłości moja droga, to ty również do hamstwa zeszłaś w wypowiedziach
Nie widze nic oburzajacego w banie dla wrotka. Dobre wychowanie nie jest jego najmocniejsza cecha a za pewien poziom niewychowania dostaje sie bana. I juz. Z drugiej jednak strony nie widze w nim wiekszego sensu - przeciez ludzie sie nie zmieniaja. Nie oczekiwalabym ze wrotek nabierze manier przez taki drobiazg. Mysle ze zwykle ostrzezenie daloby rade - ostatecznie kazdy wie jaki jest wrotek i albo mozna go czytac i podniecac sie celnoscia jego wypowiedzi tudziez godna podziwu konsekwencja albo olewac rowno, wrzucajac go do jednego wora z tysiacem innych frustratow. Mysle ze Zabeczka niepotrzebnie sie tak podenerwowala - Zabeczko setki ludzi ma takie poglady, nie ma co niepotrzebnie sie czyms takim przejmowac 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się