Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

[quote author=Ktoś link=topic=129.msg780349#msg780349 date=1290431694]
Gillian,gratuluję udanych startów na Hipo  🏇 😅 fajnie,że Ci się podobało...ja nadal mam w głowie C klasowy parkur z zeszłej zimy pana Rafalaka,w której odległosci  :były nie do końca fair,a z 40% najazdów było w stylu "skaczesz i w tył-nazad" 😵

[/quote]

jak tak patrze na te parkury to chyba nie tylko zeszłej zimy się to zdarzyło i nie tylko w C 😉
Gillian   four letter word
22 listopada 2010 21:50
Klami, właśnie siedzę i się zastanawiam, czy nie pojechać. To N dwunawrotowe mnie nęci i kusi, co prawda jeżdżę jak ostatnia łamaga ale może i tym razem styknie szczęścia co by się nie zabić  😁
Gillian, hehe... w niedzielnej N to chyba chcieliście nogi pogubić.
😉
Zapraszamy.
Gillian   four letter word
22 listopada 2010 22:03
delikatnie ujmując doszło między nami do pewnego nieporozumienia odnośnie tempa, miejsca odskoków i paru innych kwestii 🙂
ale po opierniczu Ponii bierem się ostro do roboty...
Fociłaś coś? 🙂
Gillian, hehehe.... fakt, a reakcje Poni oglądającej wasz przejazd były super.     😁 😁
Niestety nie fociłam w niedzielę. A w sobotę dotrwałam gdzieś do połowy P.
Klami a na mikołajkowych będziesz może focić ? 😀
Gillian   four letter word
22 listopada 2010 22:11
co mówiła? 😀 bo dostałam niezłe zjoby, ale w pełni zasłużone...
Agaleon, jeszcze nie wiem. Jeśli będę w Trójmieście to prawdopodobnie się pojawię.

Gillian mówić to nic nie mówiła.  😀
Gillian   four letter word
22 listopada 2010 22:17
o rany, to musiało być ostro skoro nawet nic nie mówiła 😀
a za to, że nie przyszłaś się przywitać -->  🤬
Hehe  😡
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 listopada 2010 22:29
Ja się może na mikołajkowych zjawię, jeśli będę miała odrobinę luzu od uczelni.
Strzyga oo to fajnie 😀 może przebiorę się z Lavanem za choinkę XD 😀
Ja może wpadnę pofocić, kiedy one dokładnie są?
Gillian   four letter word
23 listopada 2010 09:51
4-5 grudnia 🙂
Jeśli nic mi nie wypadnie to wpadnę 4.12.
Ponia   Szefowa forever.
23 listopada 2010 18:41
delikatnie ujmując doszło między nami do pewnego nieporozumienia odnośnie tempa, miejsca odskoków i paru innych kwestii 🙂
ale po opierniczu Ponii bierem się ostro do roboty...



No ja myślę  🤬

Gillian mówić to nic nie mówiła.  😀

sesese , wolałam zachować wszystko dla Ciebie  😎
Ktoś mamy podobne myślenie 😉 Moim zdaniem ZOO są bardziej opłacalne i człowiek ma więcej możliwości aby złapać to doświadczenie , niż w ZR . Ale od czegoś trzeba zacząć.. 

Ale wiecie co się zmieniło w Sopocie? za 4 w L w sobotę dostałam 110 zł.!! 👀 😲  nie wierzyłam, myslałam, że spadnę ze schodów...

Gillian - cieszę się, że Ci się podobało, chyba jesteś jedną z nielicznych 😉)  chociaż, kto wie.

Rozprężalnia to była masakra, myślałam że powybijam wszystkich..  A te parkury naszego parkurmajstraaaa , mmm poezja  🤔wirek:

kto w ten weekend do Robsonów? 
Zapnij się
ja się wybieram do robsonowa 🙂 z dwiema machinami
oooo ;D  ja z Aramisem , Moreną (  😵  ) i Siwym ;DD pójdzie pierwsze P od czerwcaaaa , nanannaaa 😅
Gillian   four letter word
23 listopada 2010 19:36
Zapnij się, o matko, to byłaś Ty na Morenie i Aramisie??  😵 dobra, jaki ja mam zapłon...  :emot4:
Hej,
Co do tego Serwala to ja na nim jeździłam . Ogólnie jest super , ale ma słabą równowagę. Po skoku zdarz a mu się źle wylądować (zaliczyłam tak 2 gleby),albo podczas jazdy półsiadem . Fajnie skacze , bardzo czuły na łydkę pomimo dzieci które go kopią. Narazie skakał około 70 cm .
Gillian  tak to ja 😉  a co? wiem , masakra była na Morenie, to była jej pierwsza Lka i do tego ja na niej nie trenuje, tylko mój tata. Ja jeżdże na niej tylko zawody ..
Gillian   four letter word
24 listopada 2010 20:29
nic nic, po prostu bym przylazła i się przywitała, skoro już żeśmy stały w jednej stajni itd 😉
przypadkiem znaleziona fota Zapnij się  🙂
http://www.krawcywizerunku.pl/gallery.php?galeria=sport&numer=30
A kilka fotek z zawodów pojawiło się na www.zabookuj.eu
oo i fajna ta fota 😀 
kto jedzie mikołajkowe ?🙂 
Zapnij się mam nadzieję że z siwym przyjedziesz? :P
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
26 listopada 2010 18:16
Agaleon odpowiem za Zapnij się. z tego co sie orientuje teraz sa u Robsona i za tydzien nic nie planuja.ale wiadomo moze sie zmienic 😉

My bedziemy w Sopocie 5 grudnia na niedziele. Kasy brak na dwa dni a poza tym moja szalona kobyla zawalu by dostala gdyby zobaczyla przebierancow  😵 i bym pewnie nawet na hale nie wjechala 😂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 listopada 2010 18:24
18 grudnia sa pierwsze regionalki w Kwidznie,do P klasy włącznie...mam nadzieję,że Kwidzyn na stałe zagości w halowym kalendarzu pomorza 🙂
my będziemy w Sopocie z 2 końmi na Nki,i w sobotę i w niedzielę.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
26 listopada 2010 18:42
Ktos z tego co wiem z pierwszej reki to ma zagoscic na stale. narazie do P klasy bo nie ma odpowiedniego podloza. ale wladze staraja sie zaradzic i temu🙂 my w Kwidzynie bedziemy oczywiscie. i w srode atakujemy ich hale na trening 🏇
_kate ale ładne zdjęcie ;DD  dzięki

Nie, my do SOpotu teraz nie jedziemy, ja wyjeżdżam w czw do Katowic z klasą na wycieczke  👀 😜 mhihiii

powodzeniaaa;DD
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się