termobuty

Dlaczego tak długo?  😵
maleństwo   I'll love you till the end of time...
27 listopada 2010 13:01
A ja tylko powiem, że przetestowałam dziś moje ES i jak na razie wrażenia mam takie:  😍 😍 😍 😍 😍

Wygodne, łydka się nie ślizga, strzemię czuć pod stopą. No i bardzo ciepło. Zobaczymy, jak będzie w większe mrozy.
moje ES odbieram chyba w poniedzialek wiec tez dam znac co i jak🙂
chciałabym je kupić, ale się w nich utopię..
potrzebuję rozmiaru 41 (bo jeszcze skarpetkę grubą zakładam), a łydkę z bryczesami i skarpetkami mam ok 35cm  😵 buty mają 41
Ktoś posiada model VIXEN w rozmiar 37  👀

Dramka - ja posiadam🙂
Moje ES nadal bez zarzutu, kocham je miłością wielką  😍
jak już wspominałam mam Losdau Polo, no i na teraz są spoko, ale jak chwycą większe mrozy to pewnie bokiem mi wyjdą ich nieocieplone czubki :/
jakie do nich wkładki trzymające ciepło mogłybyście mi polecieć?  😉
Tamtam Jaki masz wzrost? Na 164 nie beda za krótkie?  :kwiatek: Masz fotke?
Poczytałam o tych spiralach i wiem na pewno, że wyciera się futerko na pięcie, przemakają jeżeli wejdzie się w wyższą zaspę,ale ogólnie są ok .Tylko nie wiem czy są naprawdę ciepłe ? Chyba, że polecacie jakieś inne , lepsze, do 200zł dla wielkiego zmarzlucha  .
Dramka ja mam jakieś 162 cm wzrostu i są ok... postaram sie poszukać jakiejś fotki 🙂
Możesz mi zmierzyć?  :kwiatek:
ze zmierzeniem musimy poczekac do jutra bo buty mam w stajni.... ale znalazłam fotkę🙂
w łydce mam jakieś 32 cm i w termobryczesach nie mam problemów z ich zapięciem,
a długość nogi pod kolano to jakieś 41 cm i na mnie wyglądają tak
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 listopada 2010 20:00
Super są te Vixen 😜 Cały czas się nad nimi zastanawiam, czy się dopnę w łydce 🙄
Aby na mnie nie były za szerokie w łydce..mam całe 30cm. Wyglądają super, podobne wstawki do eurostara. Aby nie były za krótkie..
całkiem ładne,
masz więcej zdjeć? takich zeby też było widać stopę?
One są śliczne !! I baaardzo wygodne 🙂 Zrobiłam nimi furorę u mnie w stajni 🙂 Jak przyszło mi siedzieć 4 godziny na hali to jedyną częścią mojego ciała, która mi nie zmarzła były właśnie stopy :p
Przekonałaś mnie  :kwiatek:
To fakt, są naprawdę ciepłe.... w środku caaałe ocieplane grubym miłym futerkiem i wkładka też. No i przede wszystkim naprawde zgrabnie wyglądaja na nodze 🙂🙂  postaram się jutro zrobić więcej zdjęć.
A czy ktoś miał takie?
http://konik.com.pl/pl,product,2522307,termobuty,horze.html

Jakieś opinie na ich temat?
Wyglądaję solidnie...
🏇
croopie one są przecudowne! 😍 No i skoro twierdzicie, że są cieplutkie to zaczynam na nie polować. 😀
luizka10, mierzyłam je dzisiaj i raczej mnie nie zachwyciły. Do niskich nie należę, a uciskały mnie pod kolanem i były jakieś strasznie luźnie w kostce, nawet jak ściągnęłam na maksa ten ściągacz, ja bym raczej nie kupowała.
zonk

Dzięki za odpowiedz...
Ja już się pogubiłam w tych wszystkich butach...Jednakże jakby nie patrzec to musze jakies kupic ,jeżeli chcę zostac z wszystkimi palcami u stóp😀
Raczej należę do tych niskich i potrzebowałabym krótkich butów żeby mi nad kolano nie wystawały i tutaj widze kolejny problem 😤
luizka10 poszukaj kilka stron wcześniej, kojarzy mi się, że ktoś miał takie 😉
luizka10, ja je mam i jestem zadowolona, dosc opiete w łydce przy rozmiarze 40 a tak to są bardzo ok. Mi w nich ciepło i jak się ułożą do nogi będą b. wygodne. Jak narazie faktycznie lekko uciskaja pod kolanem. Za ta cene sa bardzo ok.
xxagaxx
Jakiej wysokości są TERMOBUTY EURO STAR pod kolanem? 😉

Wie ktoś może które termobuty nie mają wiecej długosci pod kolanem niż 38-40cm?

🏇
luizka10, Horze będą na ciebie za wysokie, dwie strony wcześniej masz podane wymiary dla rozmiarów 39 i 40.
ktoś ma może jakieś doświadczenia z Calico?
http://www.karino.mzj.pl/product_info.php?products_id=714

Do tej pory na każdy sezon kupowałam klasyczne termo-buciory bo zmarzlak jestem permanentny ,jednak nie dość że stopy mi się pociły to jeszcze wykrzywiam w nich koszmarnie nogi.
Teraz szukam czegoś zgrabnego i cieplutkiego...
A może Elegance lepsze?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 listopada 2010 19:44
Cler jesteś moim Bogiem 🙇 😁
Ja tu się głowię, czy zmieszczę się w Vixen czy kupić od razu Calico, a ja mam Karino w drodze do szkoły 😎 Chwała Ci dobra kobieto 😀
aj tam aj tam  zaraz Bogiem 😎  😁 Też się muszę wybrać do mojego ulubionego Pana Sprzedawcy i pomacać chyba te buciki...ale z Solniczki to tak jakby drugi koniec świata  🙄
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 listopada 2010 19:53
Cler Pan Sprzedawca jest super 😀iabeł:
no to cacy, przymierzę sobie Vixen i Calico i mam problem z głowy 🙂 Od razu dla chętnych zamelduję czy w oba się dopnę 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się