Klinika z Anky

Z tego co się dowiedziałam od pani z horsesport zwykłych biletów ma być ok 300. Ja dla siebie i koleżanek już kupiłam  🤣 Wydaje mi się, że szybko się skończą 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 grudnia 2010 14:24
Jakie 300 zł? przecież na stronie sklepu jest jak byk: cena przedsprzedaży 100 zeta, cena zwykła 125 zeta.
caroline   siwek złotogrzywek :)
16 grudnia 2010 14:27
Ela, nie 300 zł, tylko 300 sztuk. doczytaj post aniaagre dokładniej.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 grudnia 2010 14:29
ano tak.
tak, 300 szt 🙂 tak mi powiedziała Pani z horsesport  jak dzwoniłam jeszcze przed sprzedażą biletów 🙂
Ja tam jade nawet kosztem urlopu  w pracy, nie codzien anky przyjeżdża 15km od domu i robi klinike 😜 Bilety na dwa dni juz zamówione  🥂
Ja będę w sobotę. Bileciki już do mnie jadą🙂
Dorcysia a klinika nie jest w czwartek i piątek?
Nie wiem co mi się ubzdurało, że to w weekend jest 😡 Nawet nie sprawdziłam wcześniej ale to bez znaczenia.
W czwartek będę.
Ja jadę z meggii na dwa dni 🙂
Mam pytanie to osob, ktore juz zamowily bilety, dostaliscie jakiegos maila potwierdzajacego zamowienie?
Tak, powinnaś dostać na e-maila podanego przy rejestracj.
To dziwne, ja zamawialam w piatek i nadal nic nie dostalam 😕
ja na 98,9% będę w czwartek  🙂😉
już doczekać się nie mogę 😉)
Szkoda, ze to tak daleko. Bardzo bym chciala sobie poogladac na zywo.
vissenna   Turecki niewolnik
19 grudnia 2010 19:35
Hej dziweczyny.

Proszę o pomoc, troszkę się zagapiłam z ta rejestracją. Domówiłby ktoś z zarejestrowanych jeszcze dwa bilety dla mnie i koleżanki? 👀
Tylko do dziś do 24-tej jest możliwość kupienia biletu w przedsprzedaży (25%) taniej, czyli bilety po 100pln. Dobra informacja jest taka, że na jeden KOD można kupić kilka biletów. Będę 11go 🙂
Z mieszanymi uczuciami, ale będę w obydwa dni. Bardzo jestem ciekawa tego szoł, którego nie można sobie upamiętnić własnym sprzętem 😁 Oby można było jakieś materiały nabyć na miejscu.
My z Dzionką będziemy w piątek  🏇
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
21 grudnia 2010 10:15
Ja również będę w piątek, może jeszcze jakieś dziewczyny z Poznania przywiozę.
Moje bilety już dotarły.  🏇
Ja bilety tez juz mam dla mnie i dla forumowej Kawusi 💃
ekipa wrocław-katowice (znana niektórym z parady) również się wybiera  💃
a ja dziś dostałam wiadomość,że wysyłają moje 🙂
nasza ekipa będzie większa 🙂 część osób z forum,ale i kilka spoza 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 stycznia 2011 20:50
Drodzy Forumowicze,

Przede wszystkim dziękujemy wszystkim za zainteresowanie kliniką!
Z uwagą śledzę Wasze wpisy na forum, mając nadzieję, że uda nam się sprostać Waszym oczekiwaniom.

Pomyśleliśmy, że związku z tym, iż (jak czytam) na marcową klinikę wybiera się spora grupa forumowiczów, możemy przygotować dla Was specjalnie oznaczoną trybunę, gdzie moglibyście się znaleźć. Jeśli uznacie, że to dobry pomysł, a klinika to fajna okazja do tego, żeby się spotkać i poznać w realu - prosimy o informację *na forum lub mailem: kontakt@horsesport.pl).

Pozdrawiam w imieniu zespołu Horse Sport
Agnieszka Kopka
czy beda dostepne  filmy z kliniki??
Niestety jeszcze nie wiemy. Nie mamy narazie jednoznacznej zgody na filmowanie kliniki. Myślę, że decyzja zostanie ostatecznie podjęta na około miesiąc przed konsultacjami.
Anky van Grunsven bardzo dba o swój wizerunek. W przypadku wykorzystania zdjęć bez Jej zgody bardzo często sprawa trafia do sądu. Stąd między innymi ograniczenia związane z możliwością robienia zdjęć oraz filmowanie przebiegu kliniki. Musimy to uszanować.
Zdjęcia będą robione przez dedykowanego z ramienia Horse Sport fotografa i zostaną udostępnione (do pobrania) na naszej stronie internetowej.
lostak   raagaguję tylko na Domi
02 stycznia 2011 08:09
Kyra rowniez miala wiele obaw, ale zaufala.

I moge powiedziec jedno, jestem cholernie dumna ze wszystkich uczestnikow kliniki z Kyra,  wiekszosc miala wlaczone kamery przez caly czas, bo na pewno warto wracac do ogladania, pamiec jest ulotna i Kyra, ktorej bardzo zalezy na niesieniu "kaganka wiedzy" ma tego swiadomosc, dlatego sie zgodzila.  Ciesze sie i naprawde bardzo, bardzo dziekuje wszystkim, ze uszanowali jej prosbe, okazujac mega szacunek i zrozumienie i zaden film nie ukazal sie w internecie.

Kyra tez byla bardzo pozytywnie zaskoczona.

przy tej okazji, jeszcze raz dziekuje, ze jesli sie o to poprosi, to mozna nam zaufac. :kwiatek:
Ja jestem za trybuną dla re-voltowiczów 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się