Postcrossing-korzystacie?

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 stycznia 2011 18:31
Hija, Idą już ponad 45 dni :/
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 stycznia 2011 18:34
Hija, ona ze Stanów jest, a nie z Japonii 😀 to jest najlepsze 😀

Ja myślę, że z moich Niemiec będą nici, bo małolata od ponad miesiąca się nie logowała.

Moskwa idzie już 20 dni, a Włochy 14 i wszystko co wysyłam to prio.
Moja kartka z niemiec szła według licznika 28 dni 😲
Lepiej sprawdź datę na pieczątce, bo nie zawsze kartka jest wysłana tego dnia kiedy jest wylosowana 🙂.
A do mnie nic nie dochodzi, ale w sumie liczbę wysłanych i otrzymanych  mam równą, wiec nie mam sie co dziwić :P. Bardzo czekam aż ktoś coś mojego zarejestruje! Wtedy odblokują mi się aż dwie karteczki do wyslania  💃.
A i jedna babka z Niemiec się pomyliła chyba wgrywajac fotki, bo wychodzi na to, że ja wysłałam jej:



😵 🤔 😁
Gdyby nie podpis to było by to całkiem prawdopodobne  😁

W ogóle u Was w mieście są pocztówki z podpisami po angielsku? Bo u mnie wszystko po polsku, tylko jak coś z tyłu małymi literkami coś tam jest.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 stycznia 2011 12:44
Nie na każdej jest opis pocztówki po angielsku czy niemiecku.
Ja w ogóle cierpię na brak ładnych i niepowtarzających się pocztówek z Wrocławia, więc postanowiłam, że będę drukować. Nie wszystkie, ale te które ciężko dostać.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 stycznia 2011 12:46
Doszła pocztówka do UK po 53 dniach 😵 Pozostałe nadal nie zarejestrowane.
Dostałam śliczną karteczkę z Bułgarii 🙂
Z jedzeniem tak jak chciałam.
I znowu wylosowałam Chiny 4raz!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 stycznia 2011 14:40
Wstawiajcie dziewczyny zdjęcia! 🙂
JARA, mój aparat leży i kwiczy 🙂 Tzn. prawie pożarty przez mojego "bardzo groźnego" psa.
A skanera nie mam
Zła jestem na te Chiny. Ile można?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 stycznia 2011 14:54
szalonakobyła, ile można razy losować Finlandię, ja się pytam 😉 Ha i w dodatku ciągle to samo miasto ?! 😉
szalonakobyła ile szły ci kartki do Chin?
Standard dwie to 20-30 dni.
Jedna 14 😉
ja dziś dostałam z Chin i z Rosji 🙂
szalonakobyła, ile można razy losować Finlandię, ja się pytam 😉 Ha i w dodatku ciągle to samo miasto ?! 😉

Cały czas mam na zmianę Finlandię, Niemcy lub Holandię 😉

Dzisiaj dostałam kartki z Francji i USA 😀
[quote author=JARA link=topic=36484.msg842562#msg842562 date=1294412059]
szalonakobyła, ile można razy losować Finlandię, ja się pytam 😉 Ha i w dodatku ciągle to samo miasto ?! 😉

Cały czas mam na zmianę Finlandię, Niemcy lub Holandię 😉

Dzisiaj dostałam kartki z Francji i USA 😀
[/quote]

Taaak i jeszcze Rosję i USA  🥂.
Wczoraj doszła moja do Portugalii, 5 dni priorytetem 🙂 i do Rosji, po 22 dniach.
Wylosowałam pana z Holandii i panią z Finlandii, oboje proszą o znaczki pocztowe i Rosjankę.
Fajnie ale chciałabym wysłać w końcu coś do innych krajów, do Rosji wysyłałam już np. 6 razy, do Finlandii 5 a do Holandii też 6 :p.

Wylosowałam pana z Holandii i panią z Finlandii, oboje proszą o znaczki pocztowe i Rosjankę.


Hi hi  😁 I jak ty ją prześlesz w kopercie?  😁

A moje Makau dalej nico. Chłopaczek się logował 22 dni temu. Pfff.
szalonakobyła, ile można razy losować Finlandię, ja się pytam 😉 Ha i w dodatku ciągle to samo miasto ?! 😉


no to chyba masz jeszcze gorzej.
Ja chociaż inne miasta mam 🙂
[quote author=rico link=topic=36484.msg843632#msg843632 date=1294484457]

Wylosowałam pana z Holandii i panią z Finlandii, oboje proszą o znaczki pocztowe i Rosjankę.


Hi hi  😁 I jak ty ją prześlesz w kopercie?  😁
[/quote]

No właśnie problem, bo ręce wystają a większej koperty nie znalazłam  🤣 😁
Rico- zmiel to się powinna zmieścić  😂

Nie pokazywałam jeszcze chyba, Niemcolandia:


Białoruś:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 stycznia 2011 21:21
Chiny


Niemcy


Hiszpania


Finlandia
JARA, bardzo ładna ta z Chin i ta z Finlandii 😉
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
09 stycznia 2011 10:56
u mnie na razie 16 wysłanych, 11 otrzymanych ... i tak szczytem była pani którą ostatnio wylosowałam - ponad 600 wysłanych, otrzymanych tylko 380 o.O
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 stycznia 2011 14:32
Finlandia
Jeeej, dostałam kartkę z Pakistanu!  😍
Jara- no nie mogę. Dostałaś kartkę z modraszką ! To jest mój ulubiony ptak! Piękna jest. Potwornie zazdroszczę.
Możecie mi wyjaśnic takie cos: wylosowałam 5 kartek, dwie z nich doszły trzy idą juz prawie 60 dni. Na te dwie które dotarły ja zaraz otrzymałam dwie. Dolosowałam kolejne dwie, dopiero je wysłałam wczoraj, a dzis dostałam dwie kartki z Ukrainy i Tajwanu. Jak to możliwe?
hanoverka Bo zdarza się dostać więcej kartek niż naszych doszło  😉
A ja ciągle mam mniej niż moich doszło  🙁

Ja wczoraj taką kartkę dostałam:

Wam też rzadko się zdarza, że ktoś czyta wasz profil? Mi może z 3 razy ktoś napisał o tym, że też lubi taką muzykę jak ja i raz że ktoś też jeździł kiedyś konno. A jeszcze nikt nie napisał mi w kartce tego co chciałam 🙄
Ale fajna kartka - skąd?
No w sumie właśnie mi ludzie piszą to, o co prosiłam. Napisałam, ze proszę w miare możliwości napisać coś o koniach, jeździectwie i danym kraju, coś o swoich zwierzakach - i piszą 🙂. Nie wszyscy, na świątecznej z Finlandii były tylko pozdrowienia, a dziewczyna z Białorusi napisała mi w ich języku słowo koń 🙂.

Czasami tak jest że ma się więcej kartek otrzymanych niż wysłanych ale liczba kartek i tak się z czasem wyrównuje
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 stycznia 2011 10:58
Alabamka, Kartka handmade zapewne, z bardzo popularną grafiką z google 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się