Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Altiria, dziękuję :kwiatek:
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
05 stycznia 2011 15:17
gdyby ktoś robił zamówienie to ja się piszę!!!
Ja też się pisze. 🙂
ja też 🙂 bo nie ogarnę tego sama🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 stycznia 2011 20:10
Właśnie, właśnie. Mi się marzy ogłowie z hooksa, więc jeżeli ktoś by się podjął nadzorowania grupowego zamówienia, to bardzo proszę o PW  🙇
Averis   Czarny charakter
07 stycznia 2011 20:12
Mnie się marzy, ale śledząc ten wątek obawiam się, zę mogłoby nie dotrzeć na wiosenne zajeżdżanie Karsona.
I ja bym się pisała🙂
Jako, że nie mogę już tylko wzdychać do komputera będę robić zamówienie w hooksie, potrzebowałabym osoby, która by mi pomogła to ogarnąć, zająć się np. częścią osób, poprawnością językową (  😁 ) maili do hooksa itp. Jak już kogoś znajdę oficjalnie ogłoszę  i wtedy zaczniemy zbierać zamówienia.
to ja też bym się podłączyła 🙂
Przy takiej opcji ja również się piszę🙂
Andre   I am who I am
08 stycznia 2011 12:02
i ja, i ja 🏇
ja też🙂

... pomimo, ze z artemisa nie jestem w 100% zadowolona, to zdecydowałam się na drugie ogłowie z hooska.
ja moze i bym mogła jakoś pomóc, czy w redagowaniu maili czy w dystrybucji rzeczy na terenie Polski południowej (ślask i małopolska), ale na pewno nie będe się kontaktowac bezposrednio z hooksem, po tym co się tu naczytałam:P
ja też się dołączam 😅
ok, jako, że zgłosiła się Edytka ruszamy 🙂 Jeżeli pisał by się jeszcze ktoś, kto bardzo dobrze stoi językowo (redagowanie maili) proszę o pw, przydałaby się awaryjnie taka osoba 🙂
Wszystkie chętne osoby proszę o pw z tematem hooks styczeń ( na te bez tematu nie będę odpisywać) i wstępna deklaracja na co się decydujecie, wyślę to do hooksa i dowiem się jak wygląda na tą chwilę dostępność. Rzeczy, na które trzeba długo czekać nie będą zamawiane, bo nie chcę sytuacji, kiedy będziemy czekać na paczkę miesiącami. Na wstępne deklaracje czekam do końca tego tygodnia.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
08 stycznia 2011 15:53
No wiec zrobilam fotki ale telefonem wiec jakosc srednia, a pogoda nie ulatwiala. Modelka tez nie chciala wspolpracowac;d bo w boksie posilek czekal. Wstawiam narazie jedno. Tamte moge zaladowac jakby ktos chcial, sa chyba troszke lepsze.
domiwa piękne 🙂 W hooksowych naczółkach strasznie podoba mi się, że na prawdę są takie blong bling 😀
Dziewuchy bardzo proszę o w miarę szybką chociaż wstępną decyzję, już dzisiaj piszę maila do hooksa ( udało mi się znaleźć szwedzkojęzyczną kuzynkę więc komunikacja powinna obejść się bez nie domówień ).
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
08 stycznia 2011 17:42
dzieki. udalo sie zaladowac jeszcze jedno. Naczolek jeszcze sie nie uklada jak powinien. Wywija sie troche w gore diamencikami po srodku.
Wklejam jeszcze jedną oficjalną inf 🙂
Wszystkie chętne osoby proszę o wstępną deklaracje co do zamawianych produktów. Komunikacje z Hooksem ułatwi nam moja szwedzkojęzyczna kuzynka, także nie powinno być problemu. Zamówione zostaną tylko rzeczy, które będą dostępne od ręki lub z krótkim czasem oczekiwania, ponieważ nie chcemy czekać na paczkę miesiącami, rzeczy będą zamówione do końca przyszłego tyg i zgodnie z deklaracją Hooksa pod koniec następnego będą w PL ( Hooks twierdzi, że nie ma problemu z terminowością paczek). W temacie pw proszę o wpisanie Hooks ( na pw bez tematu nie będę odpowiadać) i produkty. Wstępny mail z zapytaniem o dostępność poszczególnych rzeczy idzie do Hooksa już dzisiaj.
W razie gdybym nie odpowiadała na pw, koordynacją tego wszystkiego zajmuje się też Edytka, żeby uniknąć sytuacji kiedy nie mamy ze sobą kontaktu 😉
domiwa jestem mega zakochana w tym ogłowiu  😍 😍 ślicznie


a dziewczyny jak sprawa z naska i zamówieniem?? wszyscy już wszystko dostali??
Anderia   Całe życie gniade
08 stycznia 2011 21:19
Ja też podłączam się pod ewentualne zamówienie  😀
proszę wszystkich "podłączających się" o pw z listą rzeczy, jestem w trakcie puszczania listy rzeczy do hooksa z pytaniem o dostępność, także fajnie by było gdybyśmy to wstępnie załatwiły do końca tyg. Bo nie chcemy czekać sto lat na paczkę nie ?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
08 stycznia 2011 21:23
xxagaxx hehe fakt jest cudne🙂 musze je jeszcze dopasowac.postaram sie na dniach o bardziej profi fotki;p
Czy ma ktoś jakiś hooksowy napierśnik? Jeśli tak to proszę o zdjęcia. 😉
ktoś kiedyś miał do kompletu z tym meksykanem, ale nie pamiętam kto. Na pewno były wstawiane
Czy ma ktoś jakiś hooksowy napierśnik? Jeśli tak to proszę o zdjęcia. 😉


moja trenerka kupowała ten z futerkiem i wygląda idetycznie jak na zdjeciu 😉 Tylko wypada dość spory 🙂
o ten:
A jak się trzyma futerko? Bo też się nad nim zastanawiam, ale boję się że po trzech ambitniejszych treningach będzie zlepione na maksa i brzydkie...
A jak się trzyma futerko? Bo też się nad nim zastanawiam, ale boję się że po trzech ambitniejszych treningach będzie zlepione na maksa i brzydkie...



no niestety, pewnie za jakiś czas trzeba będzie je wymienic, alboo wyprać. Bo nie ma innej opcji. Każde futerko się brudzi (na nachrapnikach, kantarach,, popregach, napierśnikach)
Anderia   Całe życie gniade
08 stycznia 2011 23:34
A ono jest odczepiane? Jeśli nie to w jaki sposób wyprać nie niszcząc ogłowia? 🙂
A ono jest odczepiane? Jeśli nie to w jaki sposób wyprać nie niszcząc ogłowia? 🙂


normalnie zrywasz futro, a potem przyklejasz. Myślisz ze wszystkie meksykany to ogłowia jednorazowe?? Takie futro do ogłowia kosztuje grosze, więc nie jest problemem kupic nowe.
Pytam jeszcze raz, bo wcześniej nie dostałam odpowiedzi  😀 : ile kosztuje przesyłka z hooksa? i jak u nich z rozmiarami - full jest taki, że mój kucokonik wlazłby i przelazł na drugą stronę czy raczej z tych mniejszych, które do coba da się dopasować?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się