Obozy jeździeckie

Misskiedis ja tez jadę w tym terminie co Ty razem z Filka się zapisałyśmy  😀 Może w jednym pokoju nas ulokuje Magda  😉 Czy ktoś jeszcze sie wybiera do Skręta  ❓ ❗
Ja się nigdzie nie wybieram . 🙁
Graba.   je ne sais pas
27 stycznia 2011 12:33
Prestige, już to pisałeś. Mamy ci za sponsorować, czy co? 🤔
I dlatego czasem doceniam to, ze na kazda godzine w siodle ciezko pracowalam sama, a rodzice nie uzyczyli mi na to ani grosika😉
dzastek92 ja jadę, ale wyjeżdżam w dniu, w którym wy przyjeżdżacie. 😉  😵
Kawecan   Jeździec bez konia...
27 stycznia 2011 15:16
dzastek92 ja się wybieram ale na 2 tydzień ferii które się teraz zaczną.  😉
kawecan jedziesz pierwszy raz? na tydzien czy na dwa?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 stycznia 2011 17:01
Misskiedis ja tez jadę w tym terminie co Ty razem z Filka się zapisałyśmy  😀 Może w jednym pokoju nas ulokuje Magda  😉 Czy ktoś jeszcze sie wybiera do Skręta  ❓ ❗


To już w sumie trzy re-voltowiczki 💃 Szkoda że Grzesiek nie jedzie, byłaby większa voltopirowa ekipa 😁 Ja chcę mieszkać w czerwonym pokoju! Jest balkon... A z balkonu widok na padok... A pod balkonem pasie się Bobek (koń który namiętnie ucieka z padoku 😁 )
Kawecan   Jeździec bez konia...
27 stycznia 2011 21:08
KALAFIOR tak dopiero pierwszy raz na tydzień.  😉



A w jakim terminie jedziecie? Ja od chyba 05.02  😀
Też chciałam do Skręta...ale już w tym terminie brak miejsc.Ale może się coś zwolni.Oby.
Tym razem zapisuje się od razu po wakacjach 2011. Ot co.

Kto ma zamiar pojechać do Skręta w wakacje 2012 ?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 stycznia 2011 17:15
Jak pieniążki pozwolą to za rok też pojadę do Skręta. I radzę się zapisywać przed wakacjami a nie po bo ludzie się na obozach zapisują. 😉
Ale właśnie problem w tym, że lista na wakacje 2012 otwiera się po zakończeniu wakacji 2011.
No chyba, że otworzą ją kiedy zaczną się kolonie 2011.
Będę sprawdzać. 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 stycznia 2011 17:54
A ja ci mówię że można się zapisywać już w wakacje bo sama zapisywałam się u Marka w zeszyciku w sierpniu i brałam ostatnie miejsca 😁
Ja za rok się wybieram i mam "umownie" zarezerwowane miejsce.  😂  🏇
Ej..to mogę teraz do nich napisać, że chciałabym już żeby mi teraz zarezerwowali miejsce na 2012 ? 😂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 stycznia 2011 19:20
Myślę że tak najbezpieczniej 😂
I chyba tak zrobie. 😂
dzastek92   - Justyynaaaa!!! <3 Widze fotka ze Skrętu 😉 
Ale super, nasza Skrętowska rodzina się powiększa na forum ;D Ja też chce czerwony pokój : <  Można by było napisac do Magdy jeśli Misskiedis   jednak by chciała ;D
A to,że Grzesiek zrezygnował to ja se zapamietam! : P

No właśnie! A co do zdjęcia! ;D To kto sie wybierze na bagna? : D
Ja się wybieram na bagna, ja!  🏇 Największa zabawa na świecie.  😁
Ja tam z dziewczynami na 3 tygodnie zarezerwowałyśmy czerwony pokój. Błagałyśmy Marka przez 3 dni, aż w końcu udało się.  😂
Filka narobiłaś mi jeszcze większego smaka.
I teraz będę się katować, że nie pojechałam w te wakacje.Ale nie ma co..w następne jadę ! 🙂
Ale mimo to życzę wam udanej zabawy !  😉
daliasta  to jednak nie udało się w te? : (  Buuu... szkoda. 
Dziękujemy 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 stycznia 2011 19:00
Ja na bagna nie poszłam bo byłam, że tek powiem, niedysponowana 😁 ale czy w tym roku pójdę to się zastanowię, niestety wszelkie robactwo mnie uwielbia (bez wzajemności :/ ) a na bagnach tego mnóstwo jest więc... pomyślę 😁

To co dziewczyny? rezerwujemy czerwony pokój? 😁
Filka Będę się jeszcze starała.
p. Magda napisała mi, że miejsca zwalniają się najczęściej niedaleko wakacji.
Może jednak się uda...ale załapię się na pewno na 2012.

A jeżeli mogę spytać co takiego wyjątkowego jest w tym czerwonym pokoju ? 😉
Misskiedis   Pójdziesz z nami i będzie fajnie ;D Jedynym takim okropnym robactwem to sa chyba mrówki, ktorych ogolnie nigdy nie widzialam, a tak to nie bylo tego raczej za duzo ;d no i ten smród.. ;DD
Rezerwujemy czerwony! ;D Justyna nam załatwi, hah ;dd Jak się nazywasz byśmy mogły powiedzieć,że chcemy z Tobą?;>

daliasta To oby się udało jeszcze w tym roku! ;D
Ja niestety w następnym raczej nie jadę : (

A czerwony jest świetny bo chyba największy z pokoi na górze, ma balkon z widokiem na pastwisko, z którego ucieka ciągle Bobek, jak już wcześniej wspomniano ;D Ma w sobie ten urok ;d Podczas mojego turnusu to akurat wszyscy przesiadywali w naszym pokoju, więc fajnie mi było  w nim mieszkać ;d
A co do Bobka to uwierzcie mi... czekałam kilka razy siedząc na balkonie aż zobacze jak się wyślizguje z pastwiska i ani razu tego nie widziałam ! ;ddd
daliasta w czerwonym pokoju jest podgrzewana podłoga w łazience.  😁 Ma balkon, jest wielki, ma widok na pastwisko, no i zawsze wiesz, kiedy Magda będzie wyrzucać rzeczy przez okno.  😁
Kawecan   Jeździec bez konia...
31 stycznia 2011 15:17
Ej a kto będzie od Soboty?  🤣
I ja tez chce czerwony pokój nie będę gorsza.  🏇
To jak ktoś będzie to niech mi ktoś zaklepie będę wdzięczna.  :kwiatek:
daliasta w czerwonym pokoju jest podgrzewana podłoga w łazience.  😁 Ma balkon, jest wielki, ma widok na pastwisko, no i zawsze wiesz, kiedy Magda będzie wyrzucać rzeczy przez okno.  😁


Jakie rzeczy przez okno ? 👀
Kawecan   Jeździec bez konia...
31 stycznia 2011 15:38
Fillka kiedy jedziesz do skręta? Od soboty? Jak tak to się spotkamy.  🏇


To drugi raz powiem że też chcę ten czerwony pokój.  😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 stycznia 2011 15:57
dalista Jak masz bałagan to wpada Magda i wyrzuca to co jest nie na miejscu przez okno. Ma już tak wyćwiczone że jak chce to trafia nawet do basenu 😂

A czerwony jest świetny bo chyba największy z pokoi na górze, ma balkon z widokiem na pastwisko, z którego ucieka ciągle Bobek, jak już wcześniej wspomniano ;D Ma w sobie ten urok ;d Podczas mojego turnusu to akurat wszyscy przesiadywali w naszym pokoju, więc fajnie mi było  w nim mieszkać ;d
A co do Bobka to uwierzcie mi... czekałam kilka razy siedząc na balkonie aż zobacze jak się wyślizguje z pastwiska i ani razu tego nie widziałam ! ;ddd


Bobi wyślizgiwał się pod pastuchem w tym miejscu co był taki hmm... rów? No niżej podłoże 😁 Nie umiem wytłumaczyć, masz na zdjęciu 😎 A tak w ogóle to może przeniesiemy się do wątku o Skręcie? http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,774.0.html
Boje się tej p. Magdy.  🤔
Ale i tak wydaje mi sie, że tam jest fajnie.
Dobry pomysł  Misskiedis. Nawet nie wiedziałam, ze taki watek istnieje.  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się