Bryczesy

dziewczynka FOTKI !!!  🙇
Cedryk ja kupiłam ze zniżką stałego klienta więc trochę taniej ale myślę, że na razie na większe promocje nie ma co liczyć.

majeczka Pierwszy raz widze takie cudo  🤔 Na pewno w nich nie owiewa plecy  😁 Starsze zapewne od nas, ciekawe czy ktoś kupi  👀
olap dzisiaj moje nowe bryczki załapały się na zdjęcie, wedle życzenia:
Oryginalne  🤔
Dramka to już szczyt  😵
Dziewczeta, czy ktos omoglby mi zidentyfikowac co to za model eurostarow? niestety metka sie sprala... wygladaja tak:
[img]http://[/img][/img]
Hunter check  ❓
majeczka   Galopem przez życie!
12 marca 2011 07:24
też tak obstawiam
Tak tez mi sie wydawalo, ale po godzinie ogladania zdjec w necie awet oczy zrobily mi sie w kratke i zglupialam🙂 dzieki🙂
Po zimie nie mieszcze sie w swoje bryczesy  😵
to nie smieszne, bo ja tez nie...

btw mam pikeur lavinia chyba model a najlepiej jezdzi mi sie w Glorii fair playa.. -rozciagliwe ale przyczepnosc dobra,mam jeszcze jodhpury euro-stara sa sliczne, ale jezdzic sie w nich nie da (jak to kiedys znajoma powiedziala sa to raczej"salonowki"😉
Sprzedaj  😉

dobrze mieć bryczesy na zime, wiosne, lato jesień  🤣

na zime i wiosne rozmiar 40..na lato i jesien 38  😁
a ja kupię  🤣
No właśnie  😉
Chciałabym zapytać czy miała któraś z was może do czynienia z bryczesami damskimi Mountain Horse? Zastanawiam się nad rozmiarem, bo... np z HKMu mieszczę się w młodzieżowe 170 (czy 172) albo w 38 damskie, z Fouganzy w M w euro-stary 42 i tu mam pytanie, jaki rozmiar byscie doradziły z MH? zastanawiam się nad 40, bo boję się, że 38 mogą być za ciasne w pasie (a według tabeli na stronie to chyba będą, chociaż mierzyłam się metalową miarką budowlaną, bo gdzies mi krawiecką wcieło.. ;/), a z kolei w 42 mogę pływać... Pani ze sklepu zapewnia, że 38 to typowe 38 ani mniejsze ani większe. (bo kiedys bluzę MH kupiłam w rozm M i była ogromna jak na M)
Nadaja się jako "wyjściówki"?  😎 Czy narobie sobie wiochy  😂
wyjściówki czyli miastowe? ktoś nawet w ogłoszeniach sprzedawał takie z adnotacją, że stajni nie widziały i noszone były tylko do kozaków 🙂, ja kiedyś pomykałam w sztruksowych szafirowych "pumpach" do kozaków ku ogólnemu zadziwieniu i zaciekawieniu gawiedzi 🙂
Nadaja się jako "wyjściówki"?  😎 Czy narobie sobie wiochy  😂

Lepsze na miasto te drugie - jodhpury. Mam je fajne są. Tylko rozmiarówka zawyżona, rozmiar wzięłam o jeden mniejszy niż w rzeczywistości noszę  😉

Musze wam napisać , że bardzo pozytywnie jestem zaskoczona Fair Play`ami Estera. To niesamowite podróbki Pikeur Arissa ( mam od Dramki  :kwiatek: ) Tak samo szyte, błyskotki po bokach, złota metka z tyłu i materiał bardziej elastyczny.
Polecam  🙂
Azbuka Jodhpury nie pasują do kozaczków  😁

Lej w fairplay napewno nie jest porównywalny do arissa  🤬

Kornelia Osoba z ogłoszeń okazała się nie poważna.
Dramka, a skąd mam wiedzieć jakie buty planujesz ubierać?? A kozaczki sobie schowasz pod  😁
I nie pisałam o lejach, a o materiale i że są tak samo szyte  😎
Musze pomacać ale nie wierze..a ze papugują to nic nowego.
Są fajne, ale ja i tak wolę Arissy. A te Estera to taka alternatywa, gdyby Arissy były nieosiągalne  😉
Dobrze że jednak są osiągalne  😉

BTW Arissa mają podobny krój do meredith.
Pewnie są osiągalne ale w małych rozmiarkach  😀iabeł:  Przecież zasypywałam cie PW w tej sprawie  i co?
Kornelia, MH moim zdaniem są większe (a pani ze sklepu też mi mówiła, że rozmiary są normalne). Z Pikeura noszę 76 (przedłużane 38) a z MH dobre są 36. W 38 się "utopiłam".
Azbuka Masz już jedne arissa od mnie  🤬

nie głupia...

http://allegro.pl/show_item.php?item=1512687119

cena tylko z kosmosu i w dotyku sztywna  🙄
Chyba Dramka nie ten wątek.  😉
Kurtka bardzo niegłupia. Moim zdaniem super, bo brak tych pogrubiających optycznie kieszeni na biodrach, jak w la Silvie. I ciekawe czy naprawdę ma wcięcie w pasie, czy tylko taka ściema jak w Gitanii.
Taką bym chciała. Oj chciała.

A ja chyba dojrzewam powoli do bryczesów jeansowych. Tylko, ze chciałabym dobrać takie naprawdę fajne.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 marca 2011 08:32
tunrida, to kup sobie ES...ja w swoich jestem zakochana  😍
koleżanka moja kupiła od Dramki Pikeury i też są ładne.

p.s. zapytasz swoją Dorotę jaki model rajtroka ma? 😎
caroline   siwek złotogrzywek :)
17 marca 2011 09:18
Ktoś, a które masz? (te brycze dzinsowe 😉 model? fotka? :kwiatek🙂
tunrida, zapadłyśmy na te samą chorobe 😉 już kiedyś miałam dzinsowe lavinia (model zdecydowanie nie dla mnie), marzą mi się te pierwsze eurostary dżinsowe (sprzed kilku lat)... chociaz te aktualne ESy też są super 😍
i te horze mnie tez męczą 😉
http://sklepgidran.pl/HORZE_Bryczesy_dzinsowe_z_pelnym_lejem_i_emblematem-116.html
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się