Torwar 2011 - CSIW-W & CDI-W 25-27.03

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 marca 2011 17:55
No dobra, do fejsbukowców 😁 [url=http://www.facebook.com/album.php?aid=48264&id=100000620823190&saved#!/album.php?fbid=199799286717431&id=100000620823190&aid=48264]Pierwsza część zdjęć z Torwaru[/url]
ja też te miny uwielbiam 🙂 są śmieszne a bywają prześmieszne.
Z ujeżdżeniowców pamietam Tereske Tomaszewską - ma uśmiech od ucha do ucha, że  aż miło popatrzeć na jej przejazdy na czworoboku.
Kiedyś z nią rozmawiałam na ten temat i powiedziała mi, że to taki jej grymas na twarzy jak jest skoncentrowana, że wcale się nie uśmiecha  😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
30 marca 2011 19:43
Uf. Doszłam do półmetka w obrabianiu zdjęć. Coś z sobotniego pokazu Lorenzo:
czy ktoś tu pisał o powtórce finału w TV? nie mogę znaleźć tego posta, wyszukiwarka nic nie wypluwa.
coś mi się obiło o uszy, że jutro o 20:35
caroline   siwek złotogrzywek :)
30 marca 2011 20:04
I są chyba wszystkie przejazdy na kanale tego użytkownika 😉

wszyscy tam są! łącznie z wyścigiem kucyków 😍
http://www.youtube.com/user/viodaracing
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
30 marca 2011 20:38
czy ktoś tu pisał o powtórce finału w TV? nie mogę znaleźć tego posta, wyszukiwarka nic nie wypluwa.
coś mi się obiło o uszy, że jutro o 20:35


dzisiaj  leci   od  20.35  do  22.30  na  tvp  sport 😉
i  jutro  od 16.35  do 18.30

hheh  nawet  pokazali  kawałek  Lorenza  💘
hehe widziałam właśnie swoją paszczę (-: ale tylko na końcówkę się załapałam.
Rudzia   Dwie Złośnice:)
30 marca 2011 21:52
ano zauważyłyśmy 😉
wrzuciłam na stronę zdjęcia z niedzielnego konkursu juniorskiego. to be continued 🙂
www.fotofish.eu lub klik pod avatarem 🙂


witaj w klubie smugmuga 😀
Rudzia, no to jest jednak genialne rozwiązanie 😉 szybkie i bezbolesne 😉
Rudzia   Dwie Złośnice:)
31 marca 2011 00:25
mowilam😉
Anaa, widzę, że byłaś na treningu dresiarkim. Jak wrażenia? Jakieś triki?
Rudzia,  😉
paa, byłam 🙂 Wrażenia...

Spokój bijący z Roberta Acsa - wszystko na luzie, powoli, bez spieszenia się. Trochę elementów, ale w takich nawrotach niewielkich, czyli nie tłukł non stop czegoś tam tylko jakby sprawdzenie formy - jak akurat koń zrobi wyciągnięcia, piruety, ciągi... Duuużo stępa.

Podobnie trening Sergeya - też spokojny, mam wrażenie, że on z kolei robił więcej elementów niż Węgier, ale mogę się mylić, bo chwilami dostawałam oczopląsu 😉 Co ciekawe - koń miał coś dziwnego na sobie - taki jakby pas pod siodłem, pod czaprakiem - okalający go od łokcia do połowy brzucha. Wstawię zdjęcie później.

Info dla szmatocholików - najwyraźniej trendy zaczyna być zawijanie na wysokie climatexy z przodu i z tyłu - z wysokim "mankietem" podładki wystającym nad owijkę 😉

Ekwador robił diametralnie inne wrażenie niż na konkursach - widać było, że na treningu eliminowany jest jakiś problem (miałam wrażenie, że w pt. był problem z kontaktem - na konkursach, szczególnie w Niedzielę - nie widać tego było wcale). I właśnie na konkursach mnie zaskoczyli płynnością i "lekkością" przejazdu - bardzo duża różnica między trybem "praca" a "konkurs".

Podobała mi się With You w ogóle - i na treningu i na konkursach - mam wrażenie, że więcej luzu w tych przejazdach i pracy widać. Choć może to być tylko wrażenie 😉

Widziałam też kasztana bodajże pod Rosjanką, którego nie złapałam na piątkowym konkursie - bardzo ładny i chwytający za oko koń, w stępie wydawało się, że będzie elastyczny, ale niestety okazało się, że ruchu to on nie miał wcale... Szok lekki - do tego stopnia, że  nie umiałam mu zrobić zdjęcia z zadnią nogą wkraczającą pod kłodę...  😉

Poza tym ciężko obserwować trening i robić zdjęcia 😉 Zdjęć będzie dużo dużo więcej - postaram się już dziś wrzucić.
Info dla szmatocholików - najwyraźniej trendy zaczyna być zawijanie na wysokie climatexy z przodu i z tyłu - z wysokim "mankietem" podładki wystającym nad owijkę 😉


No proszę, a Anky mówiła, że w ogóle odchodzą od owijek.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
31 marca 2011 09:26
[quote author=Anaa link=topic=43946.msg958285#msg958285 date=1301559027]
Info dla szmatocholików - najwyraźniej trendy zaczyna być zawijanie na wysokie climatexy z przodu i z tyłu - z wysokim "mankietem" podładki wystającym nad owijkę 😉


No proszę, a Anky mówiła, że w ogóle odchodzą od owijek.
[/quote]

no tak ale Anky to liga zach.eur. a Torwar to zapóźniona rozwojowo wsch. i centr. eur.
Witam
Jak ktoś nie załapał się na wczorajszą powtórkę ze skoków to wszystko jest na stronie TVP Sport
http://sport.tvp.pl/inne/pozostale/jezdziectwo/wideo

Pozdrawiam  🙂
[quote author=Anaa link=topic=43946.msg958285#msg958285 date=1301559027]
Info dla szmatocholików - najwyraźniej trendy zaczyna być zawijanie na wysokie climatexy z przodu i z tyłu - z wysokim "mankietem" podładki wystającym nad owijkę 😉


No proszę, a Anky mówiła, że w ogóle odchodzą od owijek.

[/quote]

o to ciekawe. A nie mowila dokladnie czemu?
caroline   siwek złotogrzywek :)
31 marca 2011 12:18
o to ciekawe. A nie mowila dokladnie czemu?

bo mają w sprzedaży ochraniacze? 😉
<żart oczywiście 😉 >
heheh, nie no myślałam ze może to ma jakiś głębszy sens, niż wygoda.
Chodziło o przegrzewanie, o ile pamiętam temat wałkowany kiedyś na forum.
Nie wychaczylam tego na rv, w ktorym to temacie?  (to wyszukiwanie googlem mnie dobija)
Ale moglabys troszeczke rozwinac co dokladnie Anky powiedziala? Pliiiz  🙄  :kwiatek:
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
31 marca 2011 13:20
[quote author=ewelin_n link=topic=43946.msg958322#msg958322 date=1301561951]
Witam
Jak ktoś nie załapał się na wczorajszą powtórkę ze skoków to wszystko jest na stronie TVP Sport
http://sport.tvp.pl/inne/pozostale/jezdziectwo/wideo

Pozdrawiam  🙂

[/quote]

dzisiaj  jest na  TVP  sport
16.35  do 18.30
Ale moglabys troszeczke rozwinac co dokladnie Anky powiedziala?

Dokładnie to nie bardzo 😉 w każdym razie chodziło o to, że owijki przegrzewają ścięgna. Nie bardzo mam teraz czas szukać, ale to było IMO w temacie albo o owijkach, albo, o ile pamiętam, owijki vs. ochraniacze czy jakoś tak.
Z plusów tegorocznego Torwaru
Znajomi w sobotni wieczór kupili bez problemu bilety na niedzielę.
Kto pamięta z poprzednich lat ludzi odchodzących z kwitkiem, bo brak biletów w kasie a połowa miejsc świeciła pustkami - wie o czym piszę
IMO to nie jest plus- to właśnie świadczy o 'wzięciu' imprezy.
Burza
ludzie odchodzili z kwitkiem nie dlatego, że bilety były wyprzedane.
Moim zdaniem biletów brakowało bo zbyt wiele ich rozdawano przyjaciołom i krewnym króliczka.
I Ci mieli Torwar  (za przeproszeniem) w tzw tyle.
Bywało (zwłaszcza rano) że hala wypełniona w 1/3 a w kasie biletów brak.
Nie do końca, bo wielu z nas kiedyś kupując bilety na całe dnie, wpadało dopiero na interesujące konkursy.
Program na Torwarze był wtedy dzielony na 2 bloki - ranny i popołudniowy.
A na trybunach zdecydowanie mniej ludzi niż w tym roku.
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
31 marca 2011 19:10
krewni i znajomi kroliczka to najczesciej koniarze z zawodu, a nie koniarze amatorzy. maja swoje stajnie, swoje konie i wpadali tylko na grandziaki jak w ogole mieli czas.
Poprzedni organizatorzy zwyczajnie wydzielali za dużo sektorów dla VIPów i one zionęły pustkami tym samym zabierając miejsce dla chętnych. Ale tak to bywa, czasem nie wypada kogoś nie zaprosić, więc pula ludzi rośnie.. Życie 😉
2 lata temu :
Biuro maklerskie - 40 wejściówek (poszły 2 osoby bo fotografują)
Jeden z największych banków w Polsce oddział warszawski  - 50 wejściówek (nie było chyba nikogo)
O nich akurat wiem a ile jeszcze takich wejściówek otrzymali "koniarze z zawodu" ?
Ja wiem - życie  😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się