Młode Konie

kara107 nie mam pojęcia bo sie miarka skonczyla  😂
Właśnie dostałam fotki jednego 3letniego młodzika, koń nie mój, ale jakbym się przypadkiem dorobiła własnej stajni, to hoho...
Ogierek po Dancier, kary malowany  👀







On ma raptem 3 lata i jest świeżutko zajeżdżony - ale to będzie maszyna za rok albo dwa  😜
kujka   new better life mode: on
04 kwietnia 2011 14:32
quantanamera, jaaa slicznosci!!
quanta aaale piękny! mam słabość do tak malowanych koni  😍 niestety moj jest bezodmianowcem  🙄
kujka   new better life mode: on
04 kwietnia 2011 14:48
a tutaj zdjecie z photobloga paci:

(www.photoblog.pl/mojkatani)

juz jezdzi na swoim wnetro-ogierze...
ash   Sukces jest koloru blond....
04 kwietnia 2011 14:55
quanta, boski karusek  😍
kujka, ręce opadają  👿

a właściwie co ja tu robię.... moje dziecko za 23 dni będzie już dorosłym 6-cio latkiem 💃
quantanamera
przecudowny !  😍

to ja sie pochwale młodym który w maju będzie miał dwa latka !  🏇
brudny cały ale świeższych fotek nie mam  🤬
Mój młody z wczoraj 😀


koń Paci chudy, jak nie wiem, ale markowa szmatka musi być... 🙄
Ruda77, Z czystej ciekawości: gdzie wy stoicie? Może być na pw 🙂
Młodemu fajnie w białym! 😉

kujka, Mnie najbardziej smuci nie tyle co zdjęcie.... ale wpis pod nim.

nopebow Nie zdziwię się, jak dziewczyna wstawi konia np. do szmatoholików, wystrojonego od stóp do głów w markowe szmatki 😉

kara107, Heh, na tego to zawsze patrzy się z przyjemnością 🙂

Lov, Na dwóch ostatnich zdjęciach postanowił jakiś  manewr westowy poćwiczyć? :P

montana, Łoł, Damascenka chwyta za oko!

armara, Jaki zaskoczony na tym pierwszym zdjęciu 😍 Słodki jest!

zabeczka17, Zdrowia kobyle! Nie denerwuj się na zapas 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
04 kwietnia 2011 16:18
galopada_ dopoki nie widac Cie kolo niego, to nie wydaje sie az tak wielki 🙂

lov na tym jednym zdjeciu to jakby cwiczyl do westu  😉 Ale rudy jest fajny 🙂

quantanamera jak zobaczylam drugie zdjecie to az powiedzialam wow!!!!!!! Kary jest super  😜
quanta
Kary przebosko, smoliście, szkoda że taki króciutki. Widać w nim lekkośc i kadencję, już !, ale nie zajedzie daleko jak się ciutkę nie rozwlecze  😁
Jaka mama ?
Trochę mi przypomina Dundee po Don Frederico.

galopada
Młody super. Moim zdaniem Wy się zdecydowanie powinniście dresiażować, prezencja i ruch Dż jest przefajna  😜
A jego brat będzie trochę w tym sezonie startował coś ?
Lov   all my life is changin' every day.
04 kwietnia 2011 17:52
quanta ale ciacho!!! Mniam 😍

Sankaritarina, Constantia, bo to było tak... do koleżanki:"dobra, to biegnij z drugiej strony, może chociaż pogalopuje jedno kółko, a ja porobię zdjęcia..". Efekt? Koń z jednej ściany hali transportował się na drugą, oczywiścię na wysokości tej krótszej ściany, i tyle z tego było 😁

kara107, a Ty wrzucaj więcej zdjęć swojego malowańca 😀
kujka masz coś do mnie , że jeżdżę na swoim koniu ?? Z instruktorem ??  😵
w weekend może będę mieć coś z jazdy 😀

że nas dawno nie było to sie pochwalimy - siwy jechał w niedziele swoje pierwsze ujeżdżeniówki L4 pod trenerką i jestem mega dumna 65% 1 miejsce drugi wynik zawodów  💘 (przepraszamy z niezakorkowano grzywe, ale za krótka sie okazała  🤬 a to towarzyskie były - na szczęście)
rozprężeniowe


i start


mtl, to pani A. oczywiście  😀
Constantia nie wygląda bo jest taki krótki i zbity  😁 jak stoje obok i mam moje krotkie skokowe strzemiona to wiszą one na wysokosci mojej twarzy  😂 i wez tu sie wdrap człowieku na gore  😵

armara eee. ja tam za mało umiem zeby sie pingwinić a on jak tylko widzi ze przejezdzamy obok przeszkody jakiejs to zezuje  😁 pozostańmy na naszym rekreacyjnym wożeniu się i (oby) skakaniu jakiś pierdolek małych  🏇
Jafar jest w Bogusławicach w treningu uj. Z tego co wiem ma byc zagrywany do mpmk w uj  😜
A i Rudy od nas wyjechał do Marty wczoraj na zajazdkę  🏇

i wiecie co? nie wiem z czego wynika ale moj kon kłusuje teraz tak... w gore i do przodu ze przez chwile straciłam rownowage anglezując 🤔wirek: wczesniej to wszystko bylo takie... płaskie  🤔
ja z góry przepraszam, że trochę obok tematu, ale mam małe wyznanie miłosne:
galopada
koooooocham wszystkie te wasze żabiańskie koniska, i pisząc koooooocham, mam na myśli wściekle, obłędnie i na granicy legalności (ukradłabym gdybym potrafiła zdecydować którego) 😀iabeł:

nie masz może jakichś świeżych zdjęć? wiosna w końcu, a Twoim dzieciakiem narobiłaś mi smaka 😉
ekhem ojej  😡 ależ miło mi sie zrobiło mimo ze są ,,moje" a nie - moje :kwiatek: moge jutro jesli pogoda dopisze porobic jakieś zdjęcia  :kwiatek:
Quanta- kary sliczny, po czym matka? Bedzie super jak glowka da rade, bo ojciec Donnerhal dalej Lauries to moze nie byc konik dla kazdego.
kujka   new better life mode: on
04 kwietnia 2011 21:30
Pacia, tak i jak widzisz nie tylko ja. na markowe szmatki starczylo, a na ochraniacze juz nie, szkoda.

mala mi gratulacje! co jechaliscie?

ja dzis mialam wsiasc na Duszka pierwszy raz w nowej stajni, ale akurat zanim zdazylam dojechac, rozpadalo sie... i pada do teraz ehh :/ mam nadzieje ze w tym tygodniu jeszcze uda mi sie kilka razy wsiasc.
Lov   all my life is changin' every day.
04 kwietnia 2011 21:39
I uwielbiamy jazdę na gumach, prawda, kujka? 😁
kujka   new better life mode: on
04 kwietnia 2011 21:49
Lov, tak, mlode konie i gumy to czad. Ty juz pewnie kupilas caly zestaw roznokolorowych gum dla swojego, zeby pasowaly kolorami do roznych komplecikow, co nie? 😉
Lov   all my life is changin' every day.
04 kwietnia 2011 21:52
Oczywiście. Tylko wiesz co, mam mały problem... Nie mogę znaleźć gum do kompletu w beżową kratkę! 👿
Dziewczyny, czepiacie się, przecież jeździ z instruktorem!  🤬

Ja tam bym w pierwszej kolejności wydała kasę nie na fioletowy czapraczek, tylko parę worków solidnego żarcia dla rekonwalescentów. Ja przywiozłam podkasanego, szczuplutkiego siwego do Wawy, to on się najpierw 3 miesiące odpasał i łaził po trawie, zanim poszedł pod siodło do pracy...
Ja tam bym w pierwszej kolejności wydała kasę nie na fioletowy czapraczek, tylko parę worków solidnego żarcia dla rekonwalescentów. Ja przywiozłam podkasanego, szczuplutkiego siwego do Wawy, to on się najpierw 3 miesiące odpasał i łaził po trawie, zanim poszedł pod siodło do pracy...


No coś Ty ! Żeby się zapasł ? I spędził kolejne 3 miesiące, albo lepiej (skandal !) na przetapiania tłuszczu w mięśnie. Oszczędność czasu to jest  😎

btw Quanta zdradź coś więcej nt karego (mama  👀 ?)
Ale wam o cochodzi? Przecież o życie forum, nieee? Dzięki P. forum nie zginie  🏇 Te stada problemów zgłaszane tutaj po "przetestowaniu" wszystkich opcji i for (?) Cieszyć się!  💃
😕
mtl   I M Equestrian
04 kwietnia 2011 23:19
[quote author=mała mi link=topic=1199.msg963899#msg963899 date=1301940473]
drugi wynik zawodów  💘 [/quote]

lepszy był tylko mistrz  😁
gratulacje! kiedy Ty startujesz?
koń Paci chudy, jak nie wiem, ale markowa szmatka musi być... 🙄


szatka była kupiona za 2 miesiące przed koniem  🙄 🙄 przecież zdjęcie to tylko zdjęcie , nie z własnego pomysłu założyła gumy i co potem mi zarzucicie , że może jeszcze skaczę na gumach ?  😂 Koń tak macha głową pod każdym więc ma założone  😵 Napisałam , że ma młody wolne na pastwisku przez tydzień . Jeszcze może go nie karmię , nie czyszczę tylko jeżdżę żeby się pochwalić  🤔
kujka on ma 3 komplety ochraniaczy , a jeździłam w nich wczoraj ... Tylko po co mi ochraniacze na stęp i kłus ? bez niczego ?
Pacia,a stan uzębienia weterynarz sprawdzał?Skoro żle wygląda i macha głową,warto znależć przyczynę a nie czepiać mu patenty różne. 😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się