Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Nigna   Warto mieć marzenia...
11 kwietnia 2011 19:33
Coś mi sie wydaje że nie doszło skoro nie pisze : )
nie przyszło ;(
Nigna   Warto mieć marzenia...
12 kwietnia 2011 06:08
W takim razie czekamy dzisiaj  🙂
Mam nadzieje że znowu paczka nie będzie przychodzić tygodniami  🙁
paczka zawsze szła tydzień, także sądzę, że po prostu tym razem nieco się przeciągnęło. Zapytam hooksa kiedy dokładnie wysłali i dam znać 😉 Jak tylko przyjdzie od razu dam tutaj znać

jak się sprawy z paczką mają ❓  👀
dalej czekamy, ale sądząc po nadaniu ma dojść w ten poniedziałek co będzie, a nie co był ;( Jakieś pechowe to zamówienie, zawsze szło 10 x szybciej.  🤬
Nigna   Warto mieć marzenia...
13 kwietnia 2011 16:14
Buuu : ((
No cóż trzeba czekać
a robi teraz ktoś jakieś przed końcem kwietnia?
bo fajna jest promocja do 25  😜
jeżeli ktoś jest chętny na promocyjne rzeczy w kwietniwo-majowym zamówieniu dajcie szybciutko znać, zaklepie je 😉

ta promocja jest na wszystkie produkty?
Czy ja dobrze zrozumiałam, ze jest 10% upustu przy zakupie powyżej 3000 Koron?
ha super to juz pisze na pw 😀  :kwiatek:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 kwietnia 2011 23:54
kiedys prosiliscie eui.dream o fotki tego hanowera hooksowego. Ukradłam jej go na próbe i powiem wam ze jak za tą cene to SUPER!!! moim zdaniem skóra nie odbiega od artemisowej 😅
tyle ze jednak potrzebujemy rozmiar wiekszy i jak bedzie to wezmiemy czarne 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 kwietnia 2011 09:34
Zairka, po co czarne, w tym brązowym jest pięknie! 😜
Gillian   four letter word
18 kwietnia 2011 09:40
piękny ten hanower  😍
jeszcze jakbym miała długość części nosowej i paska podbródkowego to bym była zadowolona w 100%  😁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 kwietnia 2011 11:51
to jest rozmiar pony, i na grote ktora nosi male cob wlazl jak widac na styk🙂
Myśle że ty potrzebujesz wiekszego oglowia 😉
Gillian   four letter word
18 kwietnia 2011 12:03
wiem, że to pony 🙂 ale tak mniej więcej żeby znać wymiarówkę 🙂
z naszym łbem jest właśnie taki problem, że całe ogłowie musi być full a nachrapnik cob - bo sam dół pyszczka jest wąski 🙁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 kwietnia 2011 12:06
nie wiem czy przed swietami dam rade jeszcze pomierzyc🙁
Gillian   four letter word
18 kwietnia 2011 12:09
nie ma pośpiechu - na razie i tak nic nie kupuję 🙂 to tak bardziej na przyszłość 🙂
Ja też się przyłączam do prośby, bo mam podobny problem jak Gillian 😉 (w każdym razie nachrapnik cob, a naczólek full)
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 kwietnia 2011 12:32
o ja mam to samo 😉 ale jak będę brała tego hanowera to na pewno full. coby z hooksa coś małe wypadają jednak.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 kwietnia 2011 12:35
sei ja mam artemisa cob i jest sporo za duzy na Grote 😵 paski policzkowe skocone na maxa, a jednak wedzidlo dynda, nachrapnik... dorobione 3 dziurki a i tak za duzy 🤔
Grota to jest dopiero nie wymiarowea 😂
Czy wiadomo coś o tym zamówieniu, które planowo miało być w tym tygodniu?
Gillian   four letter word
18 kwietnia 2011 12:57
Ja mam z kolei meksykańca full - całość dobra a paski nachrapnika za długie i to sporo, musiałabym dorabiać dziurki.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 kwietnia 2011 18:28
ja miałam meksykańca kavalkade cob i nachrapnik ok a podgardle na ostatnią  🙄
zamówiłam cob z hooksa i bez komentarza. nie było w ogóle o czym marzyć żeby nachrapnik zapiąć...  😁
a reszta ogłowi mam full. stuben. daw mag i busse. jeszcze jest taka kwestia że mój futrzak ma dość szerokie czoło więc naczółki też są naszą zmorą...

equi, teraz to i ja podbijam pytanie o zamówienie. będę strasznie płakać jeśli nie dojdzie do świąt. aż się boje że zostanie gdzieś samo na polskiej poczcie  😲 😂
Są jakieś wieści kiedy będzie ? ❓ Dziś mija dwa miesiące jak na ogłowie czekam.... 😵
oficjalnie wszem i wobec: nie wiem czy do świąt dojdzie, bo wysłali to mój stary adres ( międzyczasie się przeprowadziłam), wysłałam im nowy, ale chyba im umknęło  👿 paczka została dzisiaj wysłana na dobry adres, może do mnie dojdzie do świąt, do Was już chyba nie zdąży. Staram się na prawdę jak mogę, non siedzę w tych zamówieniach, postaram się usprawnić to do maksimum.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 kwietnia 2011 18:48
jeżeli dojdzie do ciebie to ok. byleby przez święta nie leżała na poczcie. bo to źle wróży.
no ale szkoda że tak wyszło 🙁 rudy ma urodziny w środę to akurat bym miała prezent  😂
jest !!!!!!!!!!  🏇 🏇 🏇 ogłowie munsztukowe jest cudowne  😍
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
20 kwietnia 2011 12:24
Equi proszę cię napisz ze moje ogłowie doszło  👀( z lśniącym nachrapnikiem) 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się