Howrse gra :)

oki 🙂

a więc:

pilnie poszukuję objęć morfeusza ! oferuję Eq i przedmioty z czarnego rynku !
Wabankowa - poprosze rog.  😉 zrobie ja jutro, dzisiaj nie zdazylam. (pisze z telefonu) 
Bay- zrobilam juz dzisiaj wabankowej jednego rozka. 😉 a tak btw. dlaczego nie pomoglabys, jakby bylo tak jak wczesniej ... ?
czy są chętni na pokrycie rożki ?
mam na wymianę klepsydrę 🙂
pomoże mi ktoś zaliczyć zadanie na ang, ze sprzedażą konia za pass ?  :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 kwietnia 2011 10:35
Phi. Z taka akcją jaka jest na ang howrse to mogą się gonić. Konie nie zostają na stałe. Będą na koncie tylko do 19 kwietnia. Przynajmniej sobie zarobię.
Beznadzieja!
Noti, a co dają te konie ? Miałam dwa. Jak przyszły to dały mi ten prezent,a potem nie wiedzialam co  one dają jeszcze..i nic więcej nie przyniosły. 🤔
ponawiam. pokryje ktoś rożkę ?
borkowa. w sensie da pokrycie ogierem czy przypilnuje o dobrej godzinie i kliknie ?😉

szukam kamienia, zestawu hery, zestawu nyks
mam:
Chmurkax 11
Konik Morskix 5
Laury Dafnex 5
Złote Ostrogix 4
Klepsydra Kronosax 1
Lonża Boreaszax 2
Objęcia Morfeuszax 1
Puszka Pandoryx 1
Powiew Eolax 1
strach na wróble

Edit: dodanie rzeczy
tajfunowaa
wybierze pokrycie ogierem, i o 18.23 kliknie  😉
jak ktoś ma na zbyciu piramidki to chętnie przygarnę  :kwiatek:
właśnie sprzedałam jednoroga za zestaw nyx, kupon i tysiąc eq.  😂
borkowa. w sensie da pokrycie ogierem czy przypilnuje o dobrej godzinie i kliknie ?😉

szukam kamienia, zestawu hery, zestawu nyks
mam:
Chmurkax 11
Konik Morskix 5
Laury Dafnex 5
Złote Ostrogix 4
Klepsydra Kronosax 1
Lonża Boreaszax 2
Objęcia Morfeuszax 1
Puszka Pandoryx 1
Powiew Eolax 1
strach na wróble

Edit: dodanie rzeczy


mogę dac kamień za objęcia 😉
Konie boskie zostają na pięć dni odkąd się je otrzyma, nawet nie do końca całej akcji.

Florcik na początku dają prezent, a potem możesz je zgłaszać do konkursów i zarobić na nich kasę. Szkoda tylko, że w konkursach dla boskich koni nie ma pewności wygranej, a w konkursach zwykłych przeważnie już są zgłoszone inne boskie konie, a nie mogą być dwa na jednych zawodach. ;p
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 kwietnia 2011 14:31
tajfunowaa, Zbieram zapisy na Nyx od Baliosa.
Notarialna a mnie zapisałaś ? pisałam wcześniej że bym chciała 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 kwietnia 2011 14:38
wabankowa, O, może przeoczyłam cię, bo tyle piszecie. Hehe.
W prezentacji jest cennik i lista ile już chętnych (tylko pamiętajcie 1 nyx to miesiąc czekania! im dalej tym więcej czekacie, ale myślę, że się opłaca)

Poproszę tylko nick z howrse 🙂
nick to wabankowa 🙂 i czy zestaw Hery i zestaw Atlanty może być ? 🙂
Wabankowa - twoja klacz ! : )      😀 Róg na florcik poproszę. 🙂
Potrzebuję rogu obfitości ! Pilne ! 😅 😅 najchętniej za equss. Dam nawet 15 tyś za jeden róg !    😲  🏇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 kwietnia 2011 14:56
wabankowa, Si, może być 🙂 . Będziesz 4 w kolejce 🙂
Zapłata dopiero po 'wylęgnięciu' się Nyxa z Baliosa 😉

Btw, teoretycznie powinnam wziąć za gwiazdę z Nyxa jeden dodatkowy przedmiot 😉
Notarialna- zapisz mnie 🙂 Zaraz zobacżę co mogę dać, najchętniej zestaw atalanty i łzy +zwój  🙂
😅 😅 [s]Sprzedam  🤔 [b]Upominek Hestii   🤔  😅 😅 😅[/b][/s] sprzedane 🙂
ok to już sobie zapisuję że te zestawy są dla Ciebie 🙂

florcik wysłałam zapro 😉

florcik PW
mam na wymianę klepsydrę, pisać na pw 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 kwietnia 2011 15:07
Florcik, Zestaw 3 kupony, łzy 1 kupon, no i zwój, też raczej 1 kupon. A zestaw już nie będzie mi potrzebny, bo będę miała dwa 😉
Jaki nick?

Za NYXy przyjmuję:
Pioruny Zeusa
Łzy Afrodyty
Krew Meduzy
Róg Obfitości (za np 7 RO)
Kamień Filozoficzny
Objęcia Morfeusza
Zestaw Hery
Klepsydra Kronosa
Siodło Posejdona
Uzda Posejdona
Puszka Pandory

Byleby był równe 6 kuponów + jeden popularny przedmiot za Gwiazdę Nyx'a
Dziewczyna napisała w ogłoszeniach, że poszukuje hakera, ciekawe  czemu? 😀 Zgłosiłam nadużycie, myślę, że dobrze zrobiłam i nie dostane przez to ukarana bo tam pisało, że należy się upewnić czy ogłoszenie napewno narusza zasady, jednak to była dziewczyna, która próbowała mnie obsmarować na swojej prezentacji za to że nie sprzedałam jej kuca szetlandzkiego z * i PG 389 za 1200 eq, kopiowała moje avatary i wypisywała głupoty.. Więc się " delikatnie odwdzięczyłam"
Jeżeli ktoś potrzebuje krycie jednorożcem fryzyjskiem to wystawiam prywatne tym panem:
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=2663399
🙂
a za ile pokrycia ? 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 kwietnia 2011 15:58
Nasetta, Dobrze, że zgłosiłaś. Takie gnojki powinny mieć bana dożywotniego.
Mnie na szczęście nagonka ominęła. Ale może to też dlatego, że na prezentacji wyraźnie zaznaczyłam, że nie życzę sobie bzdur w pw i że jestem dorosłym graczem. Wiesz, że g*wniarstwo od razu zaczęło inaczej pisać?
Nasetta, liczę na to że jej karmę odbiorą  😀iabeł:
Notarialna, też sobie chyba wpiszę, że jestem dorosła, bo to co czasem co poniektórzy wypisują na PW to się w głowie nie mieści. Jedno dziecko mnie zgłosiło, bo nie chciałam mu oddać jednorożca za konika morskiego.  😁
1100 dla ludzi z forum 😀
No ja pomimo prośby i napisaniu na prezentacji jak dostawałam głupoty tak do tej pory dostaje ;/ Wkurzają mnie te dzieci które mają po 8 lat i piszą totalne bzdury. Też mam nadzieję, że jej ten punkt karmy chociaż zabiorą, może się nauczy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się