Książka skarg i wniosków

caroline   siwek złotogrzywek :)
16 kwietnia 2011 09:28
zatem twoj podpis naruszał regulamin od bardzo dawna (punkt 2 był od początku w regulaminie, a dodatkowo został zmieniony przez admina w lipcu 2010 r.). widocznie dotychczas nie zostało to zauważone. ale tym bardziej ciesze się, że został zmieniony. dzieki.

zaś co do reklamy. w razie wątpliwości można zastosować bardzo prosty test: jeśli zamiast twojego nicku wstawię na przykład nazwę innego podmiotu, który trudni się sprzedażą sprzętu jeździeckiego, np. znany warszawski sklep Mustang. i tenże Mustang napisze, ze planuje w danym miesiącu wprowadzenie promocyjnych cen na dajmy na to nową kolekcję eskadrona. to czy TO jest reklama? moim zdaniem - bez wątpienia. zatem jeśli na forum udziela sie w takim tonie inny producent/dystrybutor/sklep/etc. to też jest to reklama.

co do ivett - poszukaj w wątku DIY, też dostała "po łapkach", kiedy przekroczyła granicę.

przykro mi, ale każdy kto załapuje się za punkt 2 regulaminu, będzie karany. ty również.


lit.
deborah   koń by się uśmiał...
16 kwietnia 2011 18:08
caroline, zmieniony bo tak jak zaznaczam moja bytność na forum zawsze była związana z czymś więcej niż potrzebą reklamowania Jarpolu.
ale nadal nie czuję żeby to było do końca rażącym naruszeniem regulaminu.
czuję się trochę tak jakbym została ukarana za to, ze śmiałam zakwestionować decyzję jednego z Adminów
czasami brakuje mi możliwości kliknięcia pod jakaś wypowiedzią "lubię to" lub "zgadzam się" czy jest możliwośc zamontowania takiej opcji? osobiście ja się hamuję często z wypowiedzią aby nie robic offa


O nie, błagam, tylko nie "lubię to"  😵
Nie chcę mieć konta na facebooku i nie chcę facebooka tu.
Myślę, że nie ma się co hamować, jeśli ma się potrzebę wyrażenia aprobaty dla czyjejś wypowiedzi, po prostu pisząc to.
Wiem, że napisanie posta o treści "też tak uważam" nic nie wnosi do tematu, ale wystarczy przecież dodać coś od siebie i już!  😉
Dobrze napisane, też tak uważam 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 kwietnia 2011 13:18
ja również... mimo ze mam konto na feacebooku 🙂 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 kwietnia 2011 16:10
Czy naprawdę NIC nie można zrobić z tymi użytkownikami, którzy rejestrują się dla jednego tematu?  😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 kwietnia 2011 16:19
Notarialna, a jak się zarejestrują dla dwóch, to już ok?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 kwietnia 2011 16:24
Strzyga, Nie, nie ok. ale mówię tu o takich co nie wchodzą praktycznie na końskie, udzielają się tylko na towarzyskich.

Zaraz pewno ktoś powie, że odezwała się ta, co udziela się na końskich. Po co mam się tam udzielać skoro nie jeżdżę na ten czas często, a są mądrzejsi co wiedzą więcej i lepiej ubierają problem w słowa?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 kwietnia 2011 16:40
Notarialna, to Ciebie też usunąć? 😀 Dlaczego ludziom zabraniasz udziału  w forum?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 kwietnia 2011 17:20
Ja w ogóle nie udzielam się na końskim.. więc bana mi!
Mi też bana! Notarialna, hamuj się. Skro ci nie pasuje to wynocha! Mówisz, żeby "coś zrobić" z tymi, którzy udzielają się tylko na towarzyskich, ok, to niech ciebie usuną, bo jak sama napisałaś - nie udzielasz się w końskich. Sama sobie przeczysz mądralo.  😵
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 kwietnia 2011 20:52
Legion, Jak już dziewczyny na wątku napisały - jestem troszkę dłużej na rv niż ty. Wiec raczej to ty się hamuj i zmień ton. Nie lubię cie i chyba nigdy nie polubię. Aha, i jest taki przycisk IGNORUJ.


Wychodzi na to, że najlepiej nic nie pisać i nie odzywać się, bo i tak czy siak bedzie źle.
Notarialna, ale to Ty rozpoczęłaś całą tę dyskusję. Jeśli ktoś ma potrzebę wypowiadania się tylko w jednym wątku, to dlaczego nie? Od tego jest forum. Jedni się udzielają w końskich, drudzy w towarzyskich. To jest problem dla Ciebie?
Notarialna, ty naprawdę wiesz kto gdzie się udziela?
Bo ja czytam końskie, ale piszę żadko. Nie uważam się za taaakiego specjalistę, że mogę pomagać innym.
Nie rozumiem Cię. Nawet jak ktoś kompletnie niezwiązany z końmi, będzie wypowiadał się w wątku tylko o butach to co?
Uważasz, że jak prowadzić indeks osób udzielających się tylko w towarzyskich?
A może są osoby, które rok, dwa będą pisały w towarzyskich a potem kiedys najdzie ich ochota napisania czegoś na końskich?
Skoro,to jest watek skarg i wnioskow-to ja sie skarze na modow - KIEDY WYRAZICIE ZGODE NA ZMIANE NICKA??,czekam juz dosyc dlugo 😀iabeł: 😵
Legion, Jak już dziewczyny na wątku napisały - jestem troszkę dłużej na rv niż ty. Wiec raczej to ty się hamuj i zmień ton. Nie lubię cie i chyba nigdy nie polubię. Aha, i jest taki przycisk IGNORUJ.


W regulaminie nie jest napisane, że aby móc mieć konto na RV trzeba zadeklarować, iż będzie się pisało również w końskim dziale, i chwała za to, bo i Ty byś wyleciała i masa innych osób. Jeśli ktoś rejestruje się dla jednego wątku, to jego sprawa - nie ma obowiązku pisywać, ba nawet czytać innych. A historia pokazuje, że wiele osób od jednego zaczęło.
I masz rację - mamy taki przycisk jak IGNORUJ. Nie lubisz kogoś? Przeszkadza Ci? Nie chcesz go czytać? Ignoruj.
I nie rób burzy, bo nie ma o co.
Gosc10, napisz ponownie do quantanamery. my nie mamy takich mozliwosci technicznych, zeby zrobic z tym cokolwiek.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 maja 2011 16:37
Notarialna to jest chyba naturalne, że jak ktoś się po raz pierwszy loguje/rejestruje na dane forum to nie będzie udzielał się w milionie pięćset wątków 😉 Najpierw udzieli się w jednym, zobaczy reakcję, potem znów poczyta, znajdzie inny, znów się udzieli itd... wszystko powoli. Jedna osoba już po dwóch dniach może udzielać się w 3-4 tematach, inna będzie na to potrzebować miesiąca. 😉
Sama na razie(z resztą tak jak Ty) wstrzymałam udzielanie się w końskim wątku, bo ani nie pracuję w żadnej stajni, ani nie mogę pochwalić się dużą wiedzą. Dlatego tego nie robię. 😉 To chyba lepiej niż jakbym miała pisać bez sensu i udawać, że coś wiem  😁
dlaczego wyskakuje mi ostrzeżenie o wirusie w watku dzieciowym?
Może to rota...
pewnie tak  😂
ash   Sukces jest koloru blond....
16 maja 2011 12:33
Bogdan , u mnie też się tak działo...a dziś już jest ok!
Dworcika   Fantasmagoria
18 maja 2011 07:52
[quote author=pożyczkowicz link=topic=42.msg622#msg622 date=1226518560]
ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ NA FORUM RE-VOLTA

1. Ogłoszenie ważne jest TYDZIEŃ (7 dni).
2. Przed upływem tego czasu nie należy powielać (dublować) już dodanego ogłoszenia.
3. Po upływie 7 dni ogłoszenia są kasowane, wtedy można ponownie dodać swoje ogłoszenie.
4. W każdym ogłoszeniu do wystawianego przedmiotu można dołączyć maksymalnie DWA ZDJĘCIA. Pozostałe zdjęcia można zamieścić w linkach.
5. Maksymalny dopuszczalny rozmiar zdjęć to 800 na 800 pikseli.
6. Jeśli ogłoszenie stanie się nieaktualne przed upływem 7 dni, należy dodać wyraz NIEAKTUALNE w jego treści. Można dodatkowo zastosować przekreślenie tekstu.
7. Ostrzeżenia lub surowszej kary można się dosłużyć za:
- powielanie (dublowanie) ogłoszeń
- wstawianie więcej niż 2 zdjęcia do wystawianego przedmiotu
- wstawianie zdjęć większych niż 800 na 800 pikseli
- kasowanie treści ogłoszeń zamiast dodania wyrazu NIEAKTUALNE w treści ogłoszenia
8. W tym wątku słowo sprzedam/sprzedaż jest zakazana! od sprzedawania i kupowania jest wątek OGŁOSZENIA!
[/quote]

Punkty:
1, 2, 3 i 8 w wątku pożyckowym na końskich. Nadal wisza ogłoszenia z 21 kwietnia. Sprzedażowych jest multum. Reakcji, mimo zgłaszania konkretnych postów brak.
noen   A story of a fighter of our human race
18 maja 2011 09:07
Dworcika, też to zauważyłam 😉 I wydaje mi się ukazywać brak caroline na forum...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 maja 2011 09:21
noen,  jakim cudem zauważyłaś brak caroline,skoro ją ignorujesz?
aha,zapomniałam,że mnie też,więc i tak tego nie przeczytasz.


chicałam złozyc formalną skargę - rozumiem,że moderatorzy są na siłach podołac moderowaniu w okrojonym składzie.ale moglibyście chociaz kurtuazyjnie zapytać nas,co o tym sądzimy,a nie obwieścić nam swoją decyzję jako fakt.
Dworcika, też to zauważyłam 😉 I wydaje mi się ukazywać brak caroline na forum...

no coz, to bardzo ciekawe, bo ani caroline, ani ja nigdy nie zajmowalysmy sie ogloszeniami.
jesli chodzi o sprzedaz: wiekszosc tych ogloszen pojawia sie w obydwu watkach i zawiera wyrazenie "wymienie lub sprzedam" jesli ogloszenie jest tylko sprzedazowe to jest z tego watku usuwane, ale czepiac sie jednego slowka to ja nie mam zamiaru, bo skoro w tym watku, to wiadomo, ze chodzi o wymiane.
a tak btw, to chcialabym was zapytac czy uwazacie, ze ten watek jest potrzebny bo i tak wiekszosc osob ogloszenia wymiany czy o tym, ze potrzebuja cos pozyczyc wstawia w ogloszeniach.
Ktoś, nie bardzo wiem jakiej reakcji ode mnie oczekujesz w tym momencie.
Dworcika   Fantasmagoria
18 maja 2011 10:23
Wątek jak wątek. Sądząc po jego ciągłej aktywności chyba potrzebny. Ale zasady sa proste i zapisane w regulaminie. Fakt - te ogłoszenia zazwyczaj są dublem ogłoszeń z wątku sprzedażowego, ale regulamin ustalany był wspólnymi siłami i powinno się go przestrzegać. Wstawianie cen jest przegięciem. Wiadomo, że dużo ludzi chce coś sprzedać ALBO wymienić, ale są pewne granice. Obecnie jest burdel.

noen, nie wiem czy ten bałagan ma związek z Caro, bo ogłoszenia wiszą jeszcze z czasu, kiedy brała udział w życiu forum. Nie interesuje mnie kto się tym teraz zajmuje, a tym, że ostatnimi czasy wątek jest zaniedbany.
Dworcika, racja- podawanie cen to przesada i tego przypilnuje, choc tak na prawde mozna to rozpatrywac jako szacowanie wartosci danego przedmiotu. jednak wyrazenia "wymienie lub sprzedam" czepiac sie nie bede.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 maja 2011 11:13
katija, teraz już żadnej 😉
noen   A story of a fighter of our human race
18 maja 2011 13:09
katija, ja w ogóle uważam, że wątek o wymianie jest nie potrzebny, bo tak szczerze, to jest to dubel ogłoszeń 😉 Ogłoszenia mogłyby być ogólne, o sprzedaży, wymianie, pożyczkach itp. i wtedy uniknęlibyśmy dodatkowej pracy dla modów + po prostu dubla 😉

Może można zrobić ankietę, czy osobny wątek do wymian jest potrzebny, bo tak na prawdę, to przecież wsyztsko można napisać w ogłoszeniach, a poza tym wątek 'ogłoszenia' i tak zawiera ogłoszenia o wymianach 😉 Więc nie widzę sensu trzymania specjalnego wątku o wymianach.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się