Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Libella, zapraszamy 🙂
Fantazja, uuu mam nadzieję, że jak dostaniesz to nowe siodło to wszystko wróci do normy 🙂
Angeel, Alli oczywiście 2002 😉
wątek zamknięty
Korsik sto lat solenizantowi  :kwiatek:

Dziewczyny... Zasypujecie nas tymi zdjęciami  😜 Aż nie wiadomo, gdzie spojrzeć, co komentować, wszystko piękne i takie... pozytywne! Czuć wiosnę w KR 😉
wątek zamknięty
ja tylko niesmialo napisze ze wlasnie kupilam bilet do Danii 😅 wyjezdzam 11 maja, Ruda dowioze w czerwcu jak wszystko pojdzie zgodnie z planem!
juz nie moge sie doczekac 😍
jade oczywiscie do pracy w celach zarobkowych i szkoleniowych 🙂 bede pracowac oczywiscie przy koniach jako luzak/jezdziec w stajni skokowej na polnocy Danii
wątek zamknięty
z jazdy z dzisiaj niestety nie, ale chyba sprzed tygodnia mam (jeszcze z czarną)

[img]http://i116.photobucket.com/albums/o31/karola111/IMG_0990.jpg?t=1303157673[/img]
[img]http://i116.photobucket.com/albums/o31/karola111/IMG_0952.jpg?t=1303157673[/img]

I Korsiasta:
[img]http://i116.photobucket.com/albums/o31/karola111/IMG_1110.jpg?t=1303157743[/img]

Losia, no to gratulacje i nie zapeszam!! (powodzenia!!)
wątek zamknięty
losia alleee fajnie ci 😉
korsik zdjecia  fajne i konik tez ;D
wątek zamknięty
korsik no kolejna co tego strasznego patentu używa. Ja nie wiem jak wy wszyscy tak konie krzywdzić możecie  😵

Losia zazdroszczę. Mi też się tak marzy do pracy przy koniach w wakacje gdzies pojechać.
wątek zamknięty
Z ostatniej jazdy 🙂 Tupiemy 🙂

Malinna to dla ciebie skarbie 🙂
wątek zamknięty
juliadna, merci.

caro, jaka urocza pędząca trójca !!

amnestria, merci.
To ja trzymam kciuki za robotę z Duszkiem i czekam na Twoje foty na nim. 😉

Angeel, tak, nasz debiut w stadzie nastąpi. Tzn. taki na zawodach, bo publicznie już się już pokazaliśmy na konsultacjach skokowych z trenerem R. Wassibauerem.
Naaaaaaajlepszego dla Mariana !!
wątek zamknięty
..

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] całkowita edycja posta
wątek zamknięty
angie560, czasem warto mieć umiejętność wyczuwania sarkazmu.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
18 kwietnia 2011 21:46
caro, jaka urocza pędząca trójca !!

czwórca 😉 🤣 (schowana za ogonem Kaszka jest Kucka 😉)
wątek zamknięty
caroline a specjalnie przypatrywałam się każdemu zdjęciu, żeby sprawdzić czy ją zauważę, znowu mi umknęła 😀
wątek zamknięty
korsik no kolejna co tego strasznego patentu używa. Ja nie wiem jak wy wszyscy tak konie krzywdzić możecie 

aga, to tak na serio?  🤔

Jaka krzywda dzieje się koniowi, ze ma czarną? Używam jej wtedy, kiedy jest potrzebna, a akurat kiedy koń wywozi mnie w pole i targa mną na prawo i lewo do tego stopnia, że nie mogę sobie poradzić to chyba założenie czarnej nie jest niczym złym?
To jest patent, który ma pomagać a nie rzekomo 'krzywdzić' konie. Jeśli ktoś złamie konia na czarnej to ok, też uważam, że wtedy krzywda koniowi się dzieje, w moim wypadku założona była tylko asekuracyjnie-lepiej mi wyhamować konia, który po 5 kółkach się nie chce zatrzymać albo funduje mi serię baranów kilkanaście razy w ciągu jazdy. Jeśli używa się czarnej z głową to absolutnie nie widzę powodów, żeby z góry osądzać nie wiedząc nawet w jakim celu była założona...
wątek zamknięty
ludzie :P korsik, przeczytaj sobie wątek o wędzidłach.
a jeśli ci się nie chce- na 99% nie na serio.
wątek zamknięty
łoo jezu ludzie, czy ktoś z was czyta choćby jeden wątek więcej niż ten w którym posty umieszcza?? Zapraszam do wątku o wędzidłach bo niezła beka jest.
wątek zamknięty
Mysle, ze Aga nie mowila serio 😉

Losia - zazdroszcze 🙂 Ja tez mam robote przy koniach na wakacje, ale w kraju i jako instruktor, wiec ani kokosow nie zarobie, ani sie nie podszkole jesli chodzi o jazde.
Klami - dzieki w imieniu Mariana 😉 Jak dobrze pojdzie, to sie zabiore z kolezankami do Stada, moze was obejrze na zywo 🙂

Kurde, nie chce mi sie uczyc :P
wątek zamknięty
no to sory  😡
akurat wątku o wędzidłach nie czytam bo (teraz) nie potrzebuję
wątek zamknięty
no to sory  😡
akurat wątku o wędzidłach nie czytam bo (teraz) nie potrzebuję

i mnie o coś takiego podejrzewałaś??  😵 😁 😁 No wiesz co, kto jak kto ale ja od zawsze głoszę hasło że patenty są po to aby człowiekowi pomóc 😉
wątek zamknięty
caro, nie wierzę. Znowu kucka mi gdzieś umknęła. Ta to się kamufluje skutecznie.

Angeel, to do zobaczenia. Jak coś to mnie złap, bo ja na zawodach to ślepa i głucha jestem.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
19 kwietnia 2011 10:25
[quote author=Klami link=topic=41890.msg981634#msg981634 date=1303158415]
caro, jaka urocza pędząca trójca !!

czwórca 😉 🤣 (schowana za ogonem Kaszka jest Kucka 😉)
[/quote]

o cholercia!! faktycznie jest! Kucka jest po prostu mistrzynią kamuflażu. Jest a jakby jej nie było.  🤣
wątek zamknięty
o cholercia!! faktycznie jest! Kucka jest po prostu mistrzynią kamuflażu. Jest a jakby jej nie było. 

Jak PSZCZÓŁKA MAJA (jest lecz nie wiadomo gdzie  :hihi🙂

wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
19 kwietnia 2011 10:59
taką zabawę można zrobić: szukanie kucki na zdjęciach
wątek zamknięty
a to moja lala uprzedzając pytania to niebieskie na pysiu 🙂to ctc 🏇 bo sobie konisko łepek rozwalił........:*
tak sobie tylko tuptamy.....ze względu na chwilowy brak dobrej ujezdzalni
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
19 kwietnia 2011 11:28
A ja mam dzisiaj trening. W stępie, haha  😁
wątek zamknięty
Darolga jak się nie ma co się lubi...  🤣 Dobre i to. Do boju  🏇
wątek zamknięty
darolga, no ja też się zastanawiam czy nie zrobić treningu w stępie, u mnie ten problem, że musiałby być po drodze - hmmm
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
19 kwietnia 2011 11:43
baffinka - no dokładnie! Ale ma to swoje plusy - w końcu jest duuuuuużo czasu na usadzenie mnie, bo tak to przeważnie koń i koń i koń... I koń był coraz lepszy, a jeździec coraz gorszy  😁

epk - u nas  jest zgoda na twarde trawiaste podłoże, więc będziemy żużlować po zielonym  😁 Ale będę wredna i wsiądę jako druga,  bo nie mam ochoty sprawdzać jak bardzo kucyk będzie się cieszył z powodu zjechania z betonu na trawkę  😁  a jak go znam, to będzie bardzoooo szczęśliwy  😁  A ten trening jest po to, by mnie USADZIĆ, a nie WYsadzić  😁
wątek zamknięty
a ja wczoraj też miałam trening, ale w galopie  😁, mojemu koniowi odbiło - wiosna i dodatkowa pasza  🤣
dzisiaj tez się zaniosi na ostrą jazdę  🥂  😍
wątek zamknięty
darolga, a jak rudy wróci do jazdy to ja robię lonżę dosiadową - hihi, to będzie doooobre...
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
19 kwietnia 2011 11:57
a my w czwartek do crazy jedziemy  😅 tylko koń mi muła wiosennego ewidentnie załapał... on powinien być kobietą, ma wszelkie predyspozycje  😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.