Konie srokate

ogurek ale masz zdolniache i do tego jaką śliczną  😍 :kwiatek:
Super te Wasze kolorowe stworzonka 😀
Ja wstawię parę mojego i  mojej córci 😉











Tylko nie krzyczcie, że mu żebra widać - wiem, schudło mu się ostatnio podczas zmiany sierści  😡
A bardzo trudno jest go odpaść 🙁
Świetnie umaszczony  😍
Łaciata   Forever in my heart ♥
18 kwietnia 2011 16:30
Alborek  - konik bardzo łady i wygląda na spokojnego ze zdjęć 🙂  a fakt nie wygląda za dobrze ogólnie z wyglądu 🙁 znałam takiego źrebaka podobnego do Twojego, może to ten sam 😀  znasz imiona rodziców ? albo np. skąd go kopiłaś i ile ma lat ?
Łaciata on się u nas urodził i jest NN, ma 6 lat. Zawsze mamy z nim problemy na wczesną wiosnę - sierść mu wychodzi garściami i chudnie bardzo mocno. Jak pójdzie na trawę, to szybko wróci do normalnych gabarytów 😀
Z innymi nie mamy takich problemów.
A fakt nasz łaciaty zwierz jest mega spokojny i niesamowicie uważny, jeśli chodzi o małe dzieci 😀
No to ja też wrzucam moją Łatkę ;D
Tym razem pastwiskowe 😉

- bo jak wiadomo brudny koń to szczęśliwy koń 😉
arabika super ta Twoja Łata 🤣
kto by pomyślał, że kiedyś tak nie lubiłam srokaczy 😜
A my mamy takie papużki nierozłączki, bo srokacze muszą się trzymać razem :]
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-PjB93hgPgkA/TX8vUDBM-sI/AAAAAAAAAB4/U0dVenc5ucY/s640/2+ciapki.jpg[/img]
To zdjęcie mojego autorstwa


A te dwa i z wytykającym językiem już nie moje :p
Podwórkowe foto mojej srokatej 😉
to i ja moją złośnicą się pochwale
Dżeny po kąpańsku
już powoli leci trzeci miesiąc u mnie^^
Łaciata   Forever in my heart ♥
29 kwietnia 2011 08:25
skakanka13 - fajną masz klaczkę 🙂 powiem iż, że podoba mi się 🙂  napisałaś, że jest u Ciebie od niedawna i mam takie pytanko skąd Ty ją kupiłaś, bo nie wygląda za dobrze wiesz o co mi chodzi. No, ale trzymam kciuki, że wam się wszystko ułoży 🙂
[quote author=Łaciata link=topic=143.msg994073#msg994073 date=1304061915]
skakanka13 - fajną masz klaczkę 🙂 powiem iż, że podoba mi się 🙂  napisałaś, że jest u Ciebie od niedawna i mam takie pytanko skąd Ty ją kupiłaś, bo nie wygląda za dobrze wiesz o co mi chodzi. No, ale trzymam kciuki, że wam się wszystko ułoży 🙂
[/quote]
będzie mały 🚫 ale inaczej cieżko mi to będzie pokazać
wkleję zdjęcie jak wyglądała jak ją kupiłam

była tak apatyczna, co do niej niepodobne, bo złośnica z niej straszna
dużooo czasu zajęło mi doczyszczenie, luty wiadomo zimno i o myciu nie było nawet mowy

na dzień dzisiejszy tak wygląda
nieco lepiej ale i tak jeszcze sporo przed nami
no i musimy rozprawić się z grzybicą:/
skakanka13,  😲 gratuluje i trzymam kciuki... 
W sumie nadaje się do wpływu odżywiania na wygląd
Cobrinha za parę miesięcy też tam jakieś foto wstawię😉
No, za parę miesięcy to będzie prawdziwy efekt wow 😉 Na razie koń wygląda o wiele wiele lepiej, choć jeszcze przydałoby się żebra zakryć. Tak czy siak, masakra jak ona wygląda na tym pierwszym zdjęciu! Jak można dopuścić do czegoś takiego?! 🙁
żebra i czego na tym zdjęciu nie widać, kręgosłup i miednica.
napisze tylko że mam ją ze stajni kanter
znanej z innego wątku

pierwszy źrebak po Dżeny
Dżingis
delta   Truth begins in lies.
29 kwietnia 2011 18:57
skakanka13 skąd masz małą? Nie przypadkiem z pewnej stajni pod Krakowe? A jej matką nie jest Tara?
ja i mój łaciat,
zdjęcie z tego tyg. póki co jeszcze nie przybrał ognisto-gniadej barwy, na razie barwy zimowe królują  😉
Łaciata   Forever in my heart ♥
29 kwietnia 2011 19:25
skakanka13 - gratulacje! różnicę widać aż nie mogę uwierzyć, że taka kobyłka w takim stanie była 🙁 czekam na fotki za jakiś czas i trzymam kciuki dalej! walczcie z grzybica 😀 🙂

Sunny - pięknego masz konia!  :kwiatek:  a nie gustuję w gniadosrokatych, ale ten piękny! Proszę więcej fotek!! 🙂
skakanka13 skąd masz małą? Nie przypadkiem z pewnej stajni pod Krakowe? A jej matką nie jest Tara?

taka mała to ona nie jest, 13lat ma skończone😀
nie,jest ze Sławkowa pod Olkuszem
m. Dżetynga xx po Dżugara xx, o. Tajfun wlkp

Łaciatadziękuję za dobre słowo :kwiatek:
Łaciata,  dziękuję 🙂
Wstawię coś lada dzień z galerii sierściucha
To ja wstawiam mojego stworka 😀
Już w nieco lepszej kondycji 😉



Łaciata   Forever in my heart ♥
01 maja 2011 16:35
To ja wstawię swojego źrebaka najnowsze foto z hali 🙂
Łaciata masz jakieś jej zdjęcia, żeby był widoczny drugi bok?  😀 Ma jakąś łatkę z drugiej strony? Z Bandosowym są prawie jak bliźniaki  😀 ile ma wzrostu w chwili obecnej?
Uwielbiam!
Alborek poszedł na trawę i już widać poprawę😉
Łaciata świetna ta mała, mój typ - więcej czarnego niż białego😀
Łaciata   Forever in my heart ♥
01 maja 2011 18:45
Nom podobni są! 🙂 Proszę zdjęcie z drugiej strony.. jest tylko taka plama jak ptak lecący, ale grzywa ją zakryła w większości. Ile ona może mieć wzrostu sama nie wiem 😀 hehe... W połowie maja będzie kończyła roczek to ją zmierzę 🙂 Na tym foto wyszła jakoś taka mała przy mnie :P
Łaciata my też mamy łatkę przykrytą przez grzywę  😉

na tym zdjęciu Bandosowy na 1,5 roku
Łaciata, W japonkach do konia? Ja bym się bała 😉

jekaterina00, Łaaa, ale fajna kluska! Btw- jakiej on jest rasy?

Alborek, Ładnie malowany ten Twój stworek 🙂
Sankaritarina wielkopolako-zimnokrwisty 😀 z tym, że zimnokrwistego ma 1/4, bo matka była pół na pół. Wyszło takie nie wiadomo co. Po zimnokrwistym to ma chyba wzrost (całe 153 cm ;p). Jak był mały, to szyję miał taką strasznie grubą i głowę bardzo malutką, ale teraz jakoś z tego wyrósł. Na szczęście, bo wyglądał dziwacznie  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się