Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Gdzie kupię najtaniej otręby ryżowe, może jakiś sklep ma aktualnie promocję  :kwiatek: ?
Jeżeli zamówicie przez internet z odbiorem osobistym w dowolnym sklepie, to wtedy obowiązuje cena promocyjna. Jednak każdy sklep stacjonarny różni się asortymentem i przy przecenach może nadawać swoje (często zupełnie odmienne ceny).

I jeżeli w danym sklepie konkretnego modelu butów nie ma (co jest bardzo częste przy droższych modelach które się po prostu nie sprzedają), to sprzedawca nie będzie miał podanych wymiarów i nie będzie miał też czego zmierzyć. Zazwyczaj znamy się na asortymencie, który mamy w chwili obecnej 🙂

I generalnie jest tak, że sklep internetowy Deca sobie, a sklepy stacjonarne sobie 🙂


Rozumiem.  Ale jeśli sklep prowadzi sprzedaż przez internet to wg mnie powinien zamieścić pełną tabelę rozmiarów i ich interpretowania na stronie internetowej.
wyprzedaz next-a na equishopie  😍 😍  😀
Dziewczyny , widziałyście gdzieś może promocje na bryczesy pikeura ?.
Dam sobie głowe uciąć , że gdzieś widziałam a teraz za nic nie moge sobie przypomnieć gdzie ..  🤬  👿
Karolina1505 spróbuj w cavalloshop,  chociaż mają mały wybór jeśli chodzi o rozmiar.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 lipca 2013 21:50
Candela jeansowe dawno nie aktualne, nie wiem dlaczego dalej są wystawione w sklepie  🙄

Pikeur są też na allegro 😉
LatentPony   Pretty Little Pony :)
24 lipca 2013 06:23
[quote author=LatentPony link=topic=15196.msg1833096#msg1833096 date=1374529680]
Jeżeli zamówicie przez internet z odbiorem osobistym w dowolnym sklepie, to wtedy obowiązuje cena promocyjna. Jednak każdy sklep stacjonarny różni się asortymentem i przy przecenach może nadawać swoje (często zupełnie odmienne ceny).

I jeżeli w danym sklepie konkretnego modelu butów nie ma (co jest bardzo częste przy droższych modelach które się po prostu nie sprzedają), to sprzedawca nie będzie miał podanych wymiarów i nie będzie miał też czego zmierzyć. Zazwyczaj znamy się na asortymencie, który mamy w chwili obecnej 🙂

I generalnie jest tak, że sklep internetowy Deca sobie, a sklepy stacjonarne sobie 🙂


Rozumiem.  Ale jeśli sklep prowadzi sprzedaż przez internet to wg mnie powinien zamieścić pełną tabelę rozmiarów i ich interpretowania na stronie internetowej.
[/quote]

I masz absolutną rację, powinno tak być, ale zajmują się tym ludzie odpowiedzialni za stronę, dlatego nie ma sensu winić za to bogu ducha winnych sprzedawców  :kwiatek:
Hej Dziewczyny! Może któraś potrzebuje 10% zniżki  w sklepie konik.com.pl? Dostałam kupon rabatowy przy zakupach powyżej 100 zł, ważny do 11.08. Ja nie wykorzystam ale szkoda żeby się zmarnował. Oddam kod na priv 🙂
Dworcika   Fantasmagoria
24 lipca 2013 07:39
ma ktoś jakąś zniżkę do sklepu konik.com.pl?
BASZNIA   mleczna i deserowa
24 lipca 2013 08:48
prib, moze przeczytasz laskawie chociaz 3 posty w gore?
cavallo miało mega promocyjne ceny na pikeura lugany-Karolina wyślij do nich maila może coś jeszcze zostało 🙂
Nie wiedziałam gdzie to wrzucić, więc daję tu http://www.tchibo.pl/-t400018531.html  Tchibo wchodzi w koński rynek 😉
ashtray tu jest odpowiedni temat :
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,485.4470.html

ale z tymi cenami to niech sobie Tchibo wchodzi ;-)
Amabilis   Two of us against the world
24 lipca 2013 13:28
czy mial ktos z was ta derke 'w reku' ? Jak wyglada jakosciowo?

http://www.decathlon.pl/stable-400-jump-brzowa-id_8216100.html
Dziękuje wszystkim bardzo bardzo  :kwiatek:

Dworcika - do konika to ja mam blisko , ale tam na tanie zakupy nie można pojechać a mi zależy na przecenach ; ))
czy mial ktos z was ta derke 'w reku' ? Jak wyglada jakosciowo?

http://www.decathlon.pl/stable-400-jump-brzowa-id_8216100.html


Derki fouganza są bardzo dobre jakościowo i Gwarancja 2 lat  😎
Hej. Kupon do konika już oddałam.
slw95   żyj i pozwól trwać
25 lipca 2013 21:44
Z facebooka sklepu GNL: "Przeceniamy produkty Nici o 25% !!!! Kto pierwszy ten lepszy! Ostatnie sztuki!"
link
pasi-konik oferuje darmową dostawę na zamówienia złożone w ten weekend  😉
W horse.shop.pl rabat 15% na wszystkie produkty Hipovet:
http://horse.shop.pl/producent/hipovet
Może przypadkiem ktoś natknął się na przecenę na nachrapnik hanowerski?  😡
Będzie promocja w Arcusie 🙂
kiedy  😅
Jest informacja tuż pod słowem "promocja" 🙂
diabeli   Jak idziesz na szczyt to nigdy nie jest z górki!
31 lipca 2013 16:34
Jest napisane na zdjęciu zamieszczonym przez RatiNe ---> 2-4.08.20013 -10% na artykuły Horze 😉
GosiaG czyli to Ty mi zwróciłaś te buty? : ]

I jeżeli w danym sklepie konkretnego modelu butów nie ma (co jest bardzo częste przy droższych modelach które się po prostu nie sprzedają), to sprzedawca nie będzie miał podanych wymiarów i nie będzie miał też czego zmierzyć. Zazwyczaj znamy się na asortymencie, który mamy w chwili obecnej

Bzdura. Ponieważ pytania klientów ze strony internetowej trafiają również do mnie, to jest kwestia jednego maila do Francji.

Pytałam w Decathlonie w Krakowie, Zakopianka. Pani z obsługipowiedziała,  że oficerek nie mają wogóle na stanie. Tylko na zamówienie, wtedy już nie ma promocji.

Nie wiem kto i czemu tak powiedział, ale wystarczyło to sprawdzić w systemie, ponieważ te oficerki są na końcu serii za 349, również w sklepie (na zamówienie of kors)
Dworcika   Fantasmagoria
31 lipca 2013 20:47
Kaktus, to ja jestem bardzo ciekawa wymiarów tych brązowych oficerek za ok. 400zl (te z krateczkowym mankietem). Generalnie wysokość i obwód łydki. Dałoby się sprawdzić? :kwiatek:

Karolina1505, w jaki przedzial cenowy Pikeura celujesz?
GosiaG czyli to Ty mi zwróciłaś te buty? : ]

I jeżeli w danym sklepie konkretnego modelu butów nie ma (co jest bardzo częste przy droższych modelach które się po prostu nie sprzedają), to sprzedawca nie będzie miał podanych wymiarów i nie będzie miał też czego zmierzyć. Zazwyczaj znamy się na asortymencie, który mamy w chwili obecnej

Bzdura. Ponieważ pytania klientów ze strony internetowej trafiają również do mnie, to jest kwestia jednego maila do Francji.

Pytałam w Decathlonie w Krakowie, Zakopianka. Pani z obsługipowiedziała,  że oficerek nie mają wogóle na stanie. Tylko na zamówienie, wtedy już nie ma promocji.

Nie wiem kto i czemu tak powiedział, ale wystarczyło to sprawdzić w systemie, ponieważ te oficerki są na końcu serii za 349, również w sklepie (na zamówienie of kors)


Kaktus, Nie wiem czo Tobie, ale tak zwróciłam oficerki ponieważ na mnie nie pasowały. Tak jak pisałam wcześniej, na infolini Decathlon nie mogłam uzyskać informacj o ich rozmiarze (obwód łydki) . Dostałam informację od bardzo miłej pani, która wzięła ode mnie wszystkie zapytania + numer telefonu i oddzwoniła (Brawo za obsługę dla sklepu internetowego, jestem pod wrażeniem  :kwiatek🙂  , że nie ma takich w tym momencie w sklepie do którego ma dostęp i nikt nie moze ich wymierzyć. Może więc wysłać zapytanie do Francji, dot rozmiaru, ale odpowiedź przyjdzie albo nie 🙂 Postanowiłam więc je zamówić, rozważając opcję zwrotu, i niestety musiałam z niej skorzystać.

Co do Twoje drugiej części pytania: powiedziałA tak pani, która była blisko działu sprzętu końskiego, którą spytałąm o pomoc jakieś 2 tyg temu 🙂🙂🙂 Nie wiem czy można sprawdzić w systemie, ale wydaje mi się, ze nie skoro infolinia nie ma tych danych.... a pewnie mają dostęp do systemu.

Ale same buty naprawdę b ładne.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się