moda, ciuchy etc...

Czyżby Reserved się pogorszył jakościowo? Nigdy nie przepadałam specjalnie za tym sklepem, rzadko tam wchodziłam, ale mam dwa ciuszki tej firmy i nie są takie złe, jeśli chodzi o jakość materiału 😉
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
14 maja 2010 21:53
Dla mnie nigdy nie był dobry. Czy się pogorszył, tego nie wiem.
JARA, doszła już może do ciebie ta bluza? 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 maja 2010 23:16
Jeszcze nie. Termin to 7-10dni paczka lotnicza 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 maja 2010 15:25
Bluza dotarła, niespodziewałam się tylko tego, że w kapturze jest 'misiek' i że ma dwa zamki 😉
Fajnej jakości i fajny materiał. Minusem jak dla mnie jest metalowy zamek. W prawdzie szła 13dni kalendarzowych, ale Hong Kong to nie Pasikurowice, poza tym byłam o tym poinformowana.




można prosić o zdjęcie na człowieku? 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 maja 2010 17:43
"modelem" była moja 'puchata' Mama 😉




Jak ogarnę wieczorem się to spróbuję zrobić lepsze zdjęcie :/
no jakościowo one zawsze odbiegają od tego co jest na zdjęciach z modelkami, ale niezła ta bluza 🙂 ile czasu czekałaś?

edit: już doczytałam! 😉
A ja przeglądam szafę i 80% moich ciuchów jest Originalsa. Uwielbiam je  😜

Najnowszy nabytek:



Powiem wam, że jakościową są super. No i idealnie trafiają w mój styl.
Ale fajna... taki kangur 😉
Chciałabym taką gdyby tylko nie miała tego wielkieeego znaczka - nie lubię czegoś takiego.
Tulipan, bluza jest ok, ale ten dzieciaczek obok rozbrajający. 😉 braciszek?
Ramires - za mną przemówiło to, że nikogo w takiej jeszcze nie widziałam  😉

Poncioch - si, wdał się w siostrę jeżeli chodzi o ciuchy  😁
tulipan, 💘 piękna bluza! fajny krój kieszonki . ja tam lubię takie duże znaczki adidasa, dodają charakteru tym ciuchom  . 😉
braciszek rozbrajający . 😀
tulipan,
ja na inny temat- masz ciemne oczyska ? zmienialas ostatnio kolor wlosow na jeszcze jasniejszy? bo jakos tutaj fajnie wyglada 😉
przeztysiacmorz - dzięki 🙂

kasska - oczy mam piwne, oprawe bardzo ciemną. To jest zdjęcie dzisiejsze i aktualny kolor. Najjaśniejszy jaki miałam 😉
Słuchajcie, czy arafatki wciąż są kojarzone z emo-młodzieżą itp itd?

Bo mama mi przywiozła z Egiptu taką wiecie... prawdziwą, z frędzelkami, zalatującą arabem 😁 i nie wiem czy chodzenie w niej będzie wielkim nietaktem czy już nie 😉
Dworcika   Fantasmagoria
23 maja 2010 22:13
Arafatki z emo?  🤔
Ramires, juz ta faza na szczescie przechodzi.

Dworcika, taak, niestety emosy maniakalnie chodzili w arafatkach  🙄
no takie w krate czarno - białą to tak. Ja np. uwielbiam wszystkie chustki pod szyje, które są w panterkę - najlepiej kolorową  😍

Wygrzebałam jeszcze niefortunne zdjęcie mojej zdobyczy ostaniej:
Ja też uwielbiam różne chustki więc właśnie tą czarno-białą też chciałam nosić... eh tam, mogą myśleć że jestem emokiem. 🤔wirek:
Czy ktoś widział może jeszcze gdzieś takie bluzy:



wykupili mi wszystkie w Bydgoszczy  😵
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
24 maja 2010 17:41
U mnie w originalsie są, jak coś to najwyżej pomogę w kupnie.
feno, a allegro? 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
24 maja 2010 18:06
ile stoją w originalsie?
pewnie koło 220 - 260 😉
Nie ma ich na allegro i w ogóle nigdzie w necie, przetrząsnęłam wszystko. Kosztuje 260 zł.

Niewidzialna skontaktuję się z Tobą za kilka dni, jeszcze sprawdzę w pobliskim mieście 🙂
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
24 maja 2010 18:13
Ok, spoko, w tym tyg. na pewno będę w adidasie.
tulipan w ogóle to ty powinnaś dostać w d... 🤬 męczysz tym originalsem i męczysz, a ja się ślinię. Strasznie marzy mi się taki czarny dres ze złotym napisem i paskami. Mam nadzieję, że niedługo sobie na niego pozwolę. Na imieniny u małżona zamawiam sobie taki zegarek, tylko nie wiem który róż mam wybrać, najlepiej chciałabym mieć wszystkie i codziennie nosić inny 😜
http://www.allegro.pl/item1046683201_zegarek_adidas_originals_candy_najwiecej_kolorow.html
lanie faktycznie mi się należy  😡 Wpadam w paranoję adidasową. Fajne te zegarki, tyle że ja nie lubię elektronicznych 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się