najmniejszy koń świata

cyt.:

Einstein - tak nazywa się niesamowity źrebak z farmy w Barnstead w stanie New Hampshire. Tuż po urodzeniu miał zaledwie 35 cm wzrostu i ważył 2,7 kg. Jak zapewnia dr Rachel Wagner, współwłaścicielka Einsteina, dotychczasowy posiadacz rekordu w Księdze Guinnessa ważył aż 4 kg.

http://deser.pl/deser/1,83453,7815637,Najmniejszy_kon_swiata__Wazy_tyle_co_noworodek__ZDJECIA_.html

jaaaaaaaaaaaaaki dziwny
dla mnie- kaleka.
Ale jak pieknie malowany!!
Ulena   Sky is the limit!
27 kwietnia 2010 07:49
hmm, patrząc na te zdjęcia, mam wrażenie, że coś z tym maluchem jest nie tak...... (oprócz wzrostu oczywiście).
Mi też się wydaję, że z nim coś nie tak..... mam tylko nadzieję, że nie cierpi....
To, ze cos z nim jest nie tak jest raczej oczywiste...
Ciekawe swoja droga jak dlugo pozyje.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
27 kwietnia 2010 08:10
Dla mnie coś nie wporządku jest z tylnymi nogami.
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
27 kwietnia 2010 08:17
To falabella? Jeśli tak, to po prostu rekordowy okaz tej rasy. Małe źrebaki, nawet normalne, często długo bywaja pokrzywione, więc na razie trudno stwierdzić, czy ten ma jakieś anomalie. Chyba żeby załozyc, że anomalią jest w ogóle cała ta rasa. A`propos, czy falabelle zyja krócej niż inne konie?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
27 kwietnia 2010 08:26
arabiansaneta, To raczej falabella nie jest bo w tv pokazywali matkę źrebaka i była to siwa kucka około 110 cm z tego co widziałam.
More:D   To moje życie !!:D
27 kwietnia 2010 10:37
[quote author=arabiansaneta link=topic=22350.msg568018#msg568018 date=1272352673]
To falabella? Jeśli tak, to po prostu rekordowy okaz tej rasy. Małe źrebaki, nawet normalne, często długo bywaja pokrzywione, więc na razie trudno stwierdzić, czy ten ma jakieś anomalie. Chyba żeby załozyc, że anomalią jest w ogóle cała ta rasa. A`propos, czy falabelle zyja krócej niż inne konie?
[/quote]



Zgadzam się z tobą ! 😉
Ulena   Sky is the limit!
27 kwietnia 2010 14:36
Spotkałam się kiedyś z 30-letnią falabellą. Nie wiem jak to się ma do koni ale np. u psów przedstawiciele mniejszych ras żyją o wiele dłużej
Niesamowity
Tylko cos raczej jest nie tak  🙄


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się