Pobieraczek

patataj   tyle smaku - we fraku
28 lipca 2010 11:22
Kiedyś założyłam konto na stronie pobieraczek, ale nic stamtąd nie ściągnęłam. Tylko raz się zalogowałam przy rejestracji i zupełnie zapomniałam o tej stronie. Dzisiaj dostałam takiego maila:
Szanowna Pani Kowalska,

Dnia 12.07.2010 z komputera o adresie IP 87.205.94.239 zamówiła Pani na stronie Pobieraczek.pl naszą usługę i do dnia dzisiejszego jeszcze nie została ona należycie opłacona.

Z uwagi na to, że poprzez rejestrację na stronie zawarła Pani z nami umowę o świadczenie usług Usenet na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204), doręczamy Pani niniejsze wezwanie do zapłaty.

Jednocześnie informujemy, iż dalszy brak uiszczenia należnej kwoty spowoduje poważne konsekwencje prawne. Następstwem wszczęcia przez nas przeciwko Pani stosownych czynności prawnych mających na celu wyegzekwowanie należności wraz z ustawowymi odsetkami za każdy dzień opóźnienia - będą dodatkowe koszty postępowania windykacyjnego, sądowego a następnie komorniczego.

W stosunku do osób uchylających się od terminowej zapłaty możliwe są następujące kroki prawne:
- przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej,
- przekazanie sprawy profesjonalnej kancelarii prawnej,
- postępowanie sądowe,
- komornicza egzekucja należności,
- Wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, który wiązać się może m.in. z odmową udzielenia kredytu lub leasingu a nawet całkowitą utratą wiarygodności w kontaktach handlowych.

W związku z tym wzywamy Panią do dobrowolnej zapłaty należnej kwoty w wysokości 94,80 PLN w ciągu 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - gromowa@o2.pl
Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem [[a]]http://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=joBwjjawcOhlcvHaqQ%3D%3D[[a]]

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@pobieraczek.pl

Z poważaniem,
Zespół Pobieraczek.pl


lekko się przeraziłam  🤔
Czy rzeczywiście muszę im teraz płacić?
[center][img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Dublowanie wątków.
[/center]
wątek zamknięty
patataj - o pobieraczku było bardzo głośno w telewizji, sam magazyn ekspresu reporterów poświęcił na to dwa reportaże ponieważ okazało się że takie e-maile dostają nawet dzieci.

może Ci się przyda:
http://forum.tvp.pl/index.php?topic=26938.0
http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/reportaz-pobieraczekpl-24112009
wątek zamknięty
Też tak zrobiłam nic nie sciągałam i też musiałam płacić....
wątek zamknięty
a moze, w odpowiedzi na to pismo, zapytajcie za co macie placic, w punktach i z datami zakupu/sciagniecia.
wątek zamknięty
Radzę wnikliwie pooglądać reportaż jaki wstawiłam, wtedy m.in będziecie wiedzieć że wystosowanie pisma niczego nie da ponieważ w regulaminie na 4 stronie widnieje punkt który mówi o zobowiązaniu finansowym. Chyba nie muszę pisać że kliknięcie z magiczne "akceptuje" jest jednoznaczne z tym że zgadzamy się na warunki umowy.
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 lipca 2010 11:53
wątek zamknięty
patataj   tyle smaku - we fraku
28 lipca 2010 12:08
Presja, ja też jeszcze jestem nieletnia.

Edytka, ale mnie złapałaś... Jak zawsze szukajkę wykorzystuję tak teraz w szoku i lekkim strachu założyłam nowy temat. Za podlinkowanie starego dziękuję.

Wysłałam im moją rezygnację. Płacić nie zamierzam na pewno. Teraz to chyba oleję...

Taką dostałam odpowiedź: Dear gromowa@o2.pl,

This is an automated message sent from Pobieraczek.pl.

We received a message from you and for your convenience, we created an
issue that will be used by our staff to handle your message.

To add more information to this issue, simply reply to this email.
    Issue #: 314093
    Summary: rezygnacja
    Priority: Średni
  Submitted: Wed, 28 Jul 2010, 11😲0😲6 UTC
wątek zamknięty
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.