Kącik Małolata...:D

W ramach rozluźnienia obejrzę American Pie 6 i 7 😀


bez napisów/lektora!  😉

koń zakulał, nosz kurde jutro miał być trejning. i znowu zagryzł i utopił mysz. geeeez >.<
fin będę trzymała kciuki 🙂 a "American Pie" jest najlepszy na odstresowanie  😁
mils ej, ja też nie mam paska, powiem więcej dość dużo mi do niego brakowało a rodzice są PRZEKONANI że będę chodziła do 20.06 😀 no bo na zakończeniu 21.06 muszę być 😀
niemiłek zagryzł i utopił mysz ? 👀
zalcia97 oo a to Ty w Toruniu masz konika? Nie wiedziałam gdzie trzymasz pocieszkę ? : )
Anderia   Całe życie gniade
13 czerwca 2011 19:17
Ja Wam muszę powiedzieć że spędziłam dziś mega beznadziejny dzień. Nie byłam dziś w stajni i strasznie daje się to we znaki - jestem drażliwa, złośliwa, pesymistycznie nastawiona do życia... Tylko ja tak mam?
Asik955   Wegusiowo-Tanderowa
13 czerwca 2011 19:18
Dołączam się do was dziewczyny - 16,5 latek ale anie na tyle nie wyglądam ani na tyle się nie zachowuję ;P
Muszę nadrobić to 600 coś stron i jestem na 2 więc luzik  😵
Mam depresję przed licealną i już się boje co to będzie  🤔
Asik955 witamy 🙂 szybko nadrobisz ten wątek- szybko się czyta 😀 ja przynajmniej już się przyzwyczaiłam 🙂 a co do depresji przed licealnej, to czego się boisz ? będzie lepiej, nowi ludzie, inni nauczyciele więcej nauki i tyle. nic strasznego < mam nadzieję 😁 >  😉
Anderia   Całe życie gniade
13 czerwca 2011 19:25
Asik955 witaj w klubie  😎
A wyglądasz i zachowujesz się jakbyś była młodsza czy starsza?
Mi wszyscy, nawet wychowawczyni mówi że jestem nieprzeciętnie inteligentna i dojrzała jak na swój wiek (14 lat i zacne 11 miesięcy 🙂😉, ale czy ja wiem... Ja jakoś tego nie dostrzegam. Lubię ludzi bezpośrednich, którzy jak im coś nie pasuje, to podejdą i powiedzą, taka też jestem (co ma swoje minusy - za to między innymi wygoniono mnie z poprzedniej stajni). Generalnie podoba mi się, jak ktoś mi uświadamia, co jest we mnie złego, a takich rzeczy jest od groma  😀
Asik955   Wegusiowo-Tanderowa
13 czerwca 2011 19:34
tajfunowaa boje się osób z którymi będę musiała spędzić trzy lata, ogólnie to chyba atmosfery jaka będzie w liceum

kodusiowata zachowuję się i wyglądam na młodszą- zazwyczaj dostaję ok 13 lat  😵 Potrafię być poważna itp. ale nie lubię 😉
W liceum boję się właśnie tego - "co to za dziecię" itp.
fin trzymam kciukasy :kwiatek: I ja też bym prosiła jeśli można. Jutro piszę diagnozę z matmy, od niej zależy czy zdam.

Ja chodzę do szkoły do środy, a potem całe dnie w stajni. Tym bardziej, że mam dwa konie pod opieką. Koks. 😎
pierwszy miesiąc w LO jest najgorszy, później z górki.
flygirl chyba pójdę w Twoje ślady 😁
Anderia   Całe życie gniade
13 czerwca 2011 19:38
Asik955 najważniejsze to być sobą. Nie warto udawać coś lub kogoś, żeby się dopasować i wypaść na fajną. Po prostu, jesli polubią Cię taką jaką jesteś to ok, a jeśli nie - to tylko o nich źle świadczy 🙂 i trzeba pamiętać że nie cały świat składa się z kretynów. Można znaleźć fajnych przyjaciół  😉
Wycieczka do kitu, gardło mi znów "spuchło" (wyciąć i wyrzucić kuwa i będzie najlepiej  😤 ) a jutro śpiew.
Dziękuję, do widzenia  🤔
Anderia   Całe życie gniade
13 czerwca 2011 19:43
Alabamka świetny avatar! Uwielbiam Billiego Joe, jak i całego Green Daya!  😍
kodusiowata Umiesz poprawić humor człowiekowi, rzadko kto go poznaje na moim avku.  💘

Asik955   Wegusiowo-Tanderowa
13 czerwca 2011 19:45
kodusiowata masz rację, dzięki  :kwiatek:

Ja też mam "lekcje" do środy a potem jakieś projekty i inne gówna na które muszę chodzić bo wychowawczyni zachowanie będzie obniżać. A w piątek jadę na 2 jazdy ! 0d prawie 2 miesięcy konia nie widziałam  🤬
Małolaty, jutro wyniki egzaminów gimnazjalnych.
Jest tu ktoś taki ?  👀 Czuję, że mogłam je napisać lepiej i mam nadzieję, ze chociaż te 70 pkt. będzie... ;c
Asik955   Wegusiowo-Tanderowa
13 czerwca 2011 19:49
My dowiemy się dopiero w środę co i jak ale liczę na te 70 pkt. chociaż z moją znajomością historii ...
Rydon, u mnie wyniki dopiero w środę 😉. Ja się tym nie przejmuję, jak napisałam, tak napisałam. Nie ma do czego wracać...
Rydon teoretycznie mają być jutro ale na stronie OKE dopiero będą w środę 😀 tak nam przynajmniej przekazano... 🙂
Rydon teoretycznie mają być jutro ale na stronie OKE dopiero będą w środę 😀 tak nam przynajmniej przekazano... 🙂

No właśnie, też myślałam, że będą w środę,a  tu nauczyciele nam oznajmili, zebyśmy sie ich już jutro spodziewali.
Anderia   Całe życie gniade
13 czerwca 2011 19:57
Alabamka mnie wkurza za to że ludzie oceniają Green Daya po pozorach. Billie i Tre występują w kredce do oczu, a Mike w czarnym lakierze na paznkociach, to to już są pedały, które znają 3 akordy... Mnie osobiście takie słowa urażają, jako ich fanka czuję się poruszona kiedy coś takiego słyszę/czytam, ale to już problem tych ludzi, nie wiedzą co tracą  😉
niemiłek, jasne że bez napisów, ani polskiego lektora. Specjalnie oglądam po angielsku, ale właściwie i tak wszystko rozumiem, więc nie czuję różnicy 😀
Finku kochany ja też trzymam!

Przez mojego głupiego konia, nie będzie mnie jutro na 4 angielskich :/ ale będzie zdjęcie nogi jutro i nowy gips, i był ostatnio u nas kowal, więc mamy piękne kopytka  🏇 3  😁
Rydon bo nauczyciele są tak napaleni na te wyniki że chcą je jak najszybciej zobaczyć... 😀  😁
Arroch czy dobrze zrozumiałam, 3 piękne kopytka ? 🙂  😁
Arroch czy dobrze zrozumiałam, 3 piękne kopytka ? 🙂  😁


yep, jedno zagipsowane przecież :] Ale nasza lek. wet. mówiła, że kowal mówił, że bardzo grzecznie stał, jak nie on  😍
kodusiowata, też kiedyś kręcił mnie GD, z perspektywy czasu... hm.
ludzie wiedzą co tracą 😉.
Arroch a no tak... zapomniałam o jednej nodze w gipsie 😀 ale skoro był grzeczny to super, zdolny koń ! 🙂  :kwiatek:
Arroch, dziękuję baaardzo :kwiatek:

Te nowe gipsy wytrzymują starania Badzia, czy też je niszczy?
Poprawka: 4 konie. 💃

Ależ mam dobry humor.😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 czerwca 2011 20:05
o gustach się nie dyskutuje 😉 a o muzycznych zwłaszcza. każdemu pasuje co innego. dla mnie, takie np. Placebo byłoby spoko, gdyby nie wokalista bo mnie strasznie drażni.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się