Kącik Małolata...:D

mils   ig: milen.ju
12 czerwca 2011 10:21
Hermes najlepszego! 😅
Idę jeść i spadam do stajni. 😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 czerwca 2011 10:33
mils, dziękuję :kwiatek:


Mój tata znów zapomniał o moich urodzinach...
[quote author=EwuśCa link=topic=30353.msg1038869#msg1038869 date=1307830576]
nopebow ja też na wz. nie zasługuję ale będą mi musieli podnieść za konkursy i udzielanie się dla szkoły tzn. organizowanie różnych akcji itp.
A wzorowe i średnia powyżej 5.0 daje 180 zł stypendium 1 😉
[/quote]
Ja zawsze miałam wzorowe i średnią powyżej 5.0 i nigdy stypendium nie dostałam  👀
Nasza szkoła jest dziwna, tyle uczniów, a stypendiów dla 2 czy 1.
nopebow nie martw się, ja będę mieć naganne chyba 🏇

aż tak źle?  😁

Hermes sto lat  :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 czerwca 2011 12:12
nopebow, dzięki :kwiatek:
Hermes, najlepszego 😅

Ahh a ja już po ustnym! 😀 Dziękuję za kciuki jeśli ktoś pamiętał. Rano byłam taka zestresowana, że powiedziałam mamie, że nie idę, bo nie dam rady. Potem jak już siedziałam w poczekalni to wyluzowałam troszeczkę, a na sali prawie w ogóle nie było strachu. Miałam być z jakimś facetem, ale on nie przyszedł, więc następną osobą z listy była jakaś miła pani. Fajnie mi się mówiło, nie zacinałam się, używałam wszystkich tych zwrotów, co to niby są mile widziane itp. Ogólnie bardzo pozytywnie 😀 Pan z komisji mówił z takim świetnym brytyjskim akcentem, aż miło było go słuchać 😉
gratulacje fin  🙂
nopebow no, za tyle godzin nieusprawiedliwionych 😉 Ale mam nadzieję, że załapie się na nieodpowiednie chociaż.
fin gratulejszyn!
Dziękuję, ale na razie nie ma jeszcze czego gratulować, wyniki będą w lipcu 😀 Jeszcze czeka mnie pisemny (reading, use of english, writing i listening) 😉
niemiłek zdjęcie ucha, please.  :kwiatek:


na razie ledwo ledwo co się zaczyna rozpychać, wstawię jak będzie cokolwiek widać  😉

fin wielkie wielkie ogromne gratulacje! ja czuję że polegnę na Use of English  😫
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 czerwca 2011 13:05
Dziękuję, ale na razie nie ma jeszcze czego gratulować, wyniki będą w lipcu 😀 Jeszcze czeka mnie pisemny (reading, use of english, writing i listening) 😉


Ja miałam najpierw pisemny a później ustny. Jak dla mnie pisemny był bardzo męczący (4 egzaminy na których trzeba się skupić w pełni na raz), zwłaszcza listening na końcu jak już byłam wymięta po reszcie 🙄 Polecam zakup red bulla, tigera czy czegoś takiego, zmniejsza trochę zmęczenie, poprawia koncentrację a przerwy całkiem często więc z łazienką nie ma problemu 😁
Anderia   Całe życie gniade
12 czerwca 2011 13:10
fin gratulacje! Przede wszystkim super, że to wszystko odbyło się tak na luzie!
Ja Firsta zdaję za rok... i coś mi się widzi, że najgorszy będzie use of english, tak jak u niemiłka, bo zawsze mylą mi się te wszystkie synonimy i ogólnie te zadania są ułożone podchwytliwie, często wydaje się że przecież wszystko pasuje a możesz wybrać tylko jedno...
Za to kocham listeningi 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 czerwca 2011 13:13
nom, UOE najgorszy, ale tak jak listeningi u mnie są raczej spoko to po 3 egzaminach wcześniej trudno mi się było skoncentrować na słuchaniu :/
Anderia   Całe życie gniade
12 czerwca 2011 13:14
I dużo zależy też od jakości nagrania, która niestety bywa bardzo słaba  🙄
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 czerwca 2011 13:15
U mnie była ok, na sporej sali wszystko było słychać bo było kilka głośników ustawionych.
Ja uwielbiam readingi 😀 Znaczy zależy oczywiście jaki tekst się trafi, ale jak ćwiczyłam robiąc testy z ubiegłych lat to z reguły miałam za nie maxa lub traciłam 1 czy 2 punkty 😉 Liczę że z UOE nie dadzą nic strasznego 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 czerwca 2011 13:26
fin, dziękuję :kwiatek: i gratulacje 😅
Ja Firsta zdaję za rok... i coś mi się widzi, że najgorszy będzie use of english, tak jak u niemiłka

a ja Advance za pół. BĘDZIE RZEŹ.
Hermes 100 lat ! : > 😅 :kwiatek:
daliasta   Szkoda słów.
12 czerwca 2011 18:48
niemiłek a jak to się wgl. robi? nigdy nie widziałam. Nacinają ci coś czy jak?  🙂

Hermes najlepszego!  🥂
niemiłek a jak to się wgl. robi? nigdy nie widziałam. Nacinają ci coś czy jak?  🙂


są dwie techniki, jedna to właśnie nacinanie ale jej nie chciałam, a druga to rozpychanie rozpychaczem [różne rodzaje, ja np mam spirale] no i jak masz przebite ucho i zagojoną dziurkę to wkładasz ten rozpychacz do ucha [on stopniowo zwiększa średnicę] i rozpychasz, rozpychasz, rozpychasz...  😉
daliasta   Szkoda słów.
12 czerwca 2011 18:55
Aha. Bo ja myślałam, że nacinają i wkładają rozpychacz już.  😡
daliasta jak nacinają to wkładają od razu tunel/pluga, ale to lubi się babrać  😉

a poza tym moich 6 mm nie opłacało by się nacinać  🙂
daliasta   Szkoda słów.
12 czerwca 2011 19:26
Widziałam na demotach takiego gościa, któremu to 'zgniło'.  🤔wirek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 czerwca 2011 19:31
bo o to trzeba dbać, w wszystkie body mod trzeba dbać. i o każde inaczej 😉
daliasta wczoraj z maddie widziałyśmy gościa który wyjął tunele, ale wszystko było zadbane itp.

MOJE UCHO, docelowa szerokość to ta pomiędzy gumkami  😉
mils   ig: milen.ju
12 czerwca 2011 19:50
fin to super, gratulacje!
Dzisiejszy trening był... Straszny. Wsiadłam w skokówkę i nic. Ani usiąść w siodło, ani wysiedzieć cokolwiek, o wolcie w ćwiczebnym i zagalopowaniu już nie wspominając. Poza tym musiałam czekać aż dziewczyny wyjadą z mojego "czworoboku" i trenerka postanowiła wykorzystać to na cele edukacyjne, pt. "zebranie". No i tutaj poległam na całej linii i w końcu... zsiadłam i poszłam się wypłakać. Wywnioskowałam, że muszę częściej kombinować i wsiadać w skokówkę.
daliasta   Szkoda słów.
12 czerwca 2011 20:02
Chodzisz tak teraz z ta spiralką?  😀
Fajna jest.
niemiłek, ałaa, musi cholernie boleć.
ale dziura po tunelu nie zarasta, nie?  🤔wirek:
Nie...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się