pensjonaty w okolicach trójmiasta

kiedyś tam była szkółka. Właścicielką jest pani Jolanta, byłam tam raz, dawno dawno temu. Ponoć to się rozrosło i jest szkółka teraz  🙂
jej mąż transportował mi Baraka do Gdańska 🙂
[quote author=_kate link=topic=87.msg1031083#msg1031083 date=1307211429]
kiedyś tam była szkółka. Właścicielką jest pani Jolanta, byłam tam raz, dawno dawno temu. Ponoć to się rozrosło i jest szkółka teraz  🙂
jej mąż transportował mi Baraka do Gdańska 🙂
[/quote]

to Obama w Gdansku tez byl ?  😁
heheh, w jakim Gdańsku?!  😀 Barak jest w Bojanie  😀 i bardzo sobie chwali.  😉 😉 😉
O tą stajnię to pytajcie forumową Pearl bo wiem że tam pracowała (wciąż pracuje? ) jako instruktorka 🙂
Pod koniec przyszłego tygodnia będzie w Trójmieście Blanka Wysocka specjalizująca się w chorobach układu oddechowego. Jeśli ktoś jest zainteresowany wizytą proszę pisać na priv najpóźniej do poniedziałku.
Podobno zaczęło coś się dziać na gdyńskich Kolibkach...Mógłby ktoś mi pomóc - przesłać jakieś informacje na temat pensjonatu, opinie, doświadczenie?
Z góry dziękuję!
A to Kolibki nie zostały zlikwidowane ?? W sensie teren przeznaczony na coś niezwiązanego z końmi ?
Blacky chodzi Ci konkretnie o stare Kolibki czy ten nowy ośrodek obok pola golfowego ( za Klifem)?
joakul, możesz rozwinąć coś o nowym ośrodku obok pola golfowego? nazwa czy coś? mieszkam niedaleko ale nic nie słyszałam o nowym pensjonacie.
Z tego co wiem (zasłyszane ale od kilku w miarę poinformowanych osób) to jest tam stajnia która prowadzi zajęcia z hipoterapii. Jest całkiem spora hala ale nie ma możliwości z niej korzystania dla postronnych. Właścicielem obiektu jest bodajże miasto. Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi 🙂
Wiem tylko, że powstał tam jakiś ośrodek hipoterapii. Bez wstępu dla innego użytkowania. Nic poza tym.
ech, no tak. jak blisko i fajnie to oczywiście bez pensjonatu. 😉
a ja wiem więcej to Wam powiem 🏇 otóż, ośrodek faktycznie nastawiony na hipoterapię ALE pewną jego część wydzierżawi ( lub już wydzierżawił) pewnien gość( bodajże architekt całego obiektu) na rzecz hotelarstwa. Jest tam chyba coś ok 8 boksów wolnych pod hotel, które załatwiać można raczej po znajomości... akurat tak się złożyło, że nasz znajomy ze stajni jest znajomym pana architekta i tym sposobem 'mamy' zaklepane tam pięć boksów. Ile boksów jest obecnie wolnych i czy wolne pozostaną tego nie wiem...
Hala będzie czynna zawsze ( lub często) jeżeli zostawnie wybodowana specjalna rotunda dla hipoterapii, żeby miała się gdzie podziać.
Ja w stajni w środku nie byłam. Była moja mama i jedną z rażący rzeczy jest fakt, iż nie ma myjki...
Ponadto na dzień dzisiejszy ośrodek nie dysponuje maneżem. Dzisiejsze wieści donoszą, że jest jakiś problem z jego 'zrobieniem'.
Osobiscie wiąże średnie nadzieje co do ośrodka, jako że dużo rzeczy stoi tam na razie pod znakiem zapytania.
Czas pokaże. Jeżeli będę wiedziała, czy może więcej boksów będzie przyznanych na hotel, dam znać 😉
Podbijam wątek bo jestem także ciekawa opinii - ja z mojej strony wiem że hala jest niewielka (18x38) oraz że operatro próbuje swoich sił w Polo...  🤔
Amabilis   Two of us against the world
27 lipca 2011 09:50
Hej czy ktoś może wyrazić swoją opinię na temat stadniny koni Morina w Redzie
Tak od `środka` interesuje mnie pensjonat dla koni :>
moim zdaniem dużo lepiej w pegazie, nie dalej niż morina a warunki lepsze. jak coś pw.
lets-go operator w sensie 'dzierżawca'  ? Byłoby ciekawie  😁

lets-go operator w sensie 'dzierżawca'  ? Byłoby ciekawie   😁




Yes, w takim sensie właśnie...  😁
Czy ktoś słyszał może o stajni 'Leśna Polana' w Gdańsku? ( ponoć gdzieś w okolicach Spacerowej)  👀 ?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 sierpnia 2011 18:33
widziałam tabliczkę właśnie na Spacerowej ,że jadąc z góry,trzeba skręcić w lewo 😉
no właśnie dzisiaj namierzyłam ten zjazd i chyba jutro wybiorę się poprzyglądać z daleka jak to tam wygląda 😉
Leśna Polana zreaktywowana? Wypas! 🙂
a co to za stajnia? warto oglądać ?  😉
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
07 sierpnia 2011 21:32
Zależy czego się szuka - wolnych miejsc tam nie ma.
A co to w ogóle za stajnia, bo pierwsze słysze ??
coś mi się wydaje, że to pewnie to : http://www.stajnialesnapolana.pl/
dea   primum non nocere
08 sierpnia 2011 11:01
Tak, to jest to 😉 Miejsc nie ma, i tak się dziwię, że tyle się tam koni pomieściło... Felix - reaktywacja, ale w mniejszym wymiarze :P Głównie kuce mają teraz.
Czyli moje maleństwo się nie zmieści 🙁 Ale trzymam kciuki za reaktywację 🙂
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
18 sierpnia 2011 13:43
Moze nie dokładnie okolice Trojmiasta, ale czy ktos moglby sie wypowiedziec na temat Stajni Iskra pod Malborkiem?
Albo przekierowac mnie do watku, gdzie moge cos na jej temat wyczytac? Szukajka nie wyplula nic konkretnego.
szafirowa nie stałam tam wprawdzie z koniem, ale stajnia niedaleko i czasem bywałam. co byś chciała wiedzieć?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się