KOCHAM KINO :)

a ja obejrzałam
Alarm dla Paryża - o szczurach co zaatakowały miasto
brrr orzydliwe, do tej pory mam wrażenie, że coś chodzi po podłodze  😂
Mnie te napisy bardzo cieszą, ale myślę, że przez nie mocno spadła im oglądalność. Bo komu by się chciało to czytać, w dodatku w tym filmie nic się nie dzieeeje... 😉
Obejrzałam dzisiaj Wkraczając w pustkę i mam wrażenie, jakbym zjadłam garnek bigosu na noc ...
Kompletnie nie rozumiem tego filmu, nie rozumiem idei ani generalnie sposobu pokazania rzeczywistości.
Może gdybym oglądała to w kinie, to byłby jakiś efekt transu, bo chyba o to chodziło...
Zdecydowanie za ciężki film dla mnie.
"1920 Bitwa Warszawska": Narodowa szmira.
Taki tytuł wypatrzyłam. Rzeczywiście takie marne?
I czy to prawda, że jest tylko wersja 3D ?
Ja źle widzę w takich kinach. Nie ma zwykłej?
mi sie podobalo 🙂  lubie firmy historyczne  😁

ale , z Urbańskiej marna aktoreczka  🙄
Tania, Polacy, jak zwykle, pewnie marudzą.
I niestety, jest tylko wersja 3D 🙁

Ja bym się cieszyła już z samego faktu zrobienia takiego filmu. Szmirą to jest "Ciacho". Albo "Weekend". Sam Pazura to chodząca legenda kina, hm, "komediowo-gangsterskiego", ale w "Weekendzie" chyba trochę przesadził jak dla mnie..... Chyba, że chciał pokazać realia dzisiejszego świata.....
Byłam niedawno na "1920 Bitwa warszawska" i podobało mi się, z wyjątkiem Urbańskiej która mnie niemiłosiernie irytuje...
Cooo, czy dobrze rozumiem, że Bitwa jest tylko w 3D? 😲 Masakra, już nie mają gdzie tego 3D wciskać...
niestety chyba trzeba polubić 3d ;/ bo już prawie w każdym filmie dają...
i nie zawsze jest wybór "bez"
kujka   new better life mode: on
05 października 2011 21:05
Atamanka, 2 tygodnie po premierze wejdzie tez wersja 2d, spokojnie.

1920 Bitwa Warszawska
2011 Polska 15 110 min

1920 Bitwa Warszawska 3D
2011 Polska 15 110 min


w warszawie sa obie wersje.
Byłam na "Bitwie Warszawskiej" .
3D okropnie psuje ten film.
Konie okropnie wyglądają. A mogły być ozdobą filmu.
I scenariusz w strzępkach. I rudy kolor włosów u Naczelnika.
Są ładne ujęcia . Jednak jakieś to takie poszatkowane.
Za dużo, za szybko, za dosłownie. Zero symboliki .
Wojna= krwawa miazga z kiszkami na wierzchu.
Za dużo piosenek . Za mało dopracowanych postaci.
Może zrobią z tego serial to się jakoś poprawi.
"Bohun" się strasznie posunął . Jakby od "zimnych zakąsek".
Można pójść zerknąć, ale i można sobie darować.
zulu   późne rokokoko
09 października 2011 10:42

Ech, centralnie nie trawię Hoffmana i jego szkolnego podejścia do pokrzepiania serc. Też byłam rozczarowana "Bitwą"...
Dialogi jak z partyjnej agitki, historia miłosna kompletnie drewniana, muzyka tak nadęta, że zęby bolą. Większość odniesień i symboli czytelna tylko dla Polaków i może Ukraińców. Zagraniczni się w tym pogubią jak dzieci we mgle.

Całe szczęście, że na koniec nasi wygrywają  🏇

Ale że amaranty zapięte pod szyją i koniki jak malowane, to nie żałuję 🙂 BTW, większość koni przechodzących najbliżej kamerzysty wgapiała się w wózek kamery jak, nie przymierzając, mój gniady w rower. Znaczy w pełnej gotowosci do odpalenia wrotek 🙂
Jednego srokacza wypatrzyłam w trzech różnych ujęciach w dwóch różnych armiach. Ach, ta magia kina 😉


Kurde.... Niszczycie mój idealistyczny obraz "Bitwy", nooo! :P Jeszcze nie widziałam. Przymierzam się ciągle do zobaczenia.
Tania mówisz, że Domogarow się postarszał?
Och nie! Mam nadzieję, że chociaż oczy mu zostały "bohunowe".
Tania mówisz, że Domogarow się postarszał?
Och nie! Mam nadzieję, że chociaż oczy mu zostały "bohunowe".

Postarzłał to zle słowo. Wygląda jakby nadużywał.
kujka   new better life mode: on
09 października 2011 18:00
Tania, hmm, dla mnie to on juz za czasow Bohuna tak wygladal...
Nigna   Warto mieć marzenia...
10 października 2011 19:31
help dziewczyny : P Ściągnęłam film Ruffian ale nie ma on napisów t.t
I Nigdzie ich nie moge znaleść... wie ktoś może gdzie są 😀  ?
Nie wiem, czy tu mogę takie pytanie zadać, jak coś, to przepraszam ;]

Szukam filmu R-Point (Arpointeu). Nie mogę go nigdzie znaleźć. Preferuje torrenty, mogą być linki na mu czy innych.
Wolałabym oszczędzić swoim oczom widoku pikseli na jakiś serwisach online, ale ostatecznie i z takich namiarów byłabym wdzięczna  :kwiatek:
Nigna   Warto mieć marzenia...
11 października 2011 19:27
Milla: a na chomikuj.pl szukałaś ; ) ? Tam jest chyba większość filmów które kiedykolwiek wyszły 😀
Nigdy nie miałam tam konta, ale jak teraz widzę, że jakieś specjalne grupy mogą korzystać z wyszukiwarek, no i są limity pobrań, to zastanawia mnie, że w dobie internetu taki płatny serwis ma jeszcze racje bytu ;]
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
11 października 2011 19:43
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 października 2011 19:43
na chomiku wykupuję jedynie transfer 😉 do wyszukiwania używam googla  🏇
Dzięki, Pauli ;]
Właśnie o ten film mi chodziło.
Jest coś na WFF wartego obejrzenia? Nie mam czasu i siły przeglądać tych setek opisów, może ktoś coś poleci?
Właśnie obejrzałam Prywatne życie Pippy Lee . Aż zaskoczona byłam obsadą, naprawdę warty zobaczenia film. Trochę inny ale ogląda się jednym tchem.
http://www.filmweb.pl/film/Hrabina-2009-299155

wiecie gdzie można znaleźć napisy do filmu Hrabina?  :kwiatek:

edit: nam już napisy do tego filmu 😉

Ale teraz ściąga mi się następny, pt. Studentki, widziałyście go? Tutaj też chyba będzie problem z napisami, wiecie może gdzie je znaleźć?  :kwiatek:
Dziś rano byłam w kinie na "Bitwie Warszawskiej". 3D zmęczyło mnie nieprawdopodobnie. Mam też wrażenie, że niektóre sceny kręcono zwykłą kamerą, więc obraz był bardzo niewyraźny. To były ujęcia konnych gdzieś na początku filmu. Jednak jestem pozytywnie zaskoczona, bo przed pójściem na seans nasłuchałam się samych negatywnych opinii. A moim zdaniem film jest całkiem niezly, jeden z lepszych typu "i tak szkoły na to pójdą" 😁. Zrobiony z ogromnym rozmachem, choć czasem było za dużo irytującego Holiłódu, na przykład te zwolnienia przy karabinie maszynowym, lecących krzyżach itd. Wszystko pięknie skąpane w sierpniowym słońcu, ładne widoki i budząca respekt ilość statystów. Fabuła też niezła jak na taki film, można łyknąć odrobinę historii. Jednak były krótkie wstawki, ktore w sumie nic nie znaczyły i jedynie rozkojarzały. Bardzo dobra gra aktorów (moim zdaniem, ale naprawdę średnio się na tym znam 😉), zwłaszcza tych starszego pokolenia. Jedynym minusem całego filmu była Natasza. Przez cały film bałam się, że znowu będzie jakaś scena z nią... no i była 🙁. Przykro mi, ale wielu osobom obrzydziła ten film. Naprawdę nie ma lepszych aktorek w Polsce? Jeszcze niektórzy narzekają na mnóstwo przemocy, krwi, odciętych kończyn... No ale takie sa realia wojny i tu moim zdaniem nie było przesady.
Ach, i muzyka! Moim zdaniem bardzo dobra, aż chyba gdzieś jej poszukam 😁. Krzesimir sie postarał.
Jest coś na WFF wartego obejrzenia? Nie mam czasu i siły przeglądać tych setek opisów, może ktoś coś poleci?


ja obejrzalam wyjatkowo same dobre w tym roku! szkoda ze tak pozno sie pytalas :p
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 października 2011 09:40
Tercet te Studentki?
Oglądałam i opisywałam tu kiedyś. Ciekawy, przede wszystkim inny.

Ja ostatnio byłam na Baby są jakieś inne - film nie porywa, ale teksty tak. Uśmiałam się porządnie 😀
Oraz na [url=http://www.filmweb.pl/film/Jane+Eyre-2011-546931]Jane Eyre[/url] i bardzo mi się podobał. Dramat/romansidło, bardzo klimatyczne, ale ja lubię taką tematykę. A Michael Fassbender - dla mnie aktor na prawdę warty uwagi, robi na mnie wrażenie. Dlatego mam zamiar wybrać się też na "Niebezpieczną metodę" 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się