pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
19 stycznia 2012 19:43
dziękuję 🙂
tak, hennę (miała taką w proszku, dopiero do przygotowania) mieszała z utleniaczem. zapłaciłam za tę warstwę tylko 25 zł 🙂
Sanndy, hihi, miałam tak przy naturalnej górze - blond 😁
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
20 stycznia 2012 09:03
oo i jak to się z blondem łączyło?
Sanndy miałam taką fryzurę w liceum, ale czerwień bardzo szybko mi się wypłukiwała. Zamiast czerwonego po 1-2 myciach robił się pomarańczowy jak marchewka. Na początku jeszcze chciało mi się poprawiać raz (!) w tygodniu. Jednak szybko skapitulowałam, bo włosy masakrycznie się zniszczyły.
Mam nadzieję, że u Ciebie będzie się lepiej trzymać.
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
20 stycznia 2012 11:04
ja jak teraz mi zejdzie to tylko poprawię tonerem już na wesele, a potem planuję wracać do swojego.
wiecie co mnie rozwala we wszelkich szamponach, liotonach, odżywkach itp do włosów przetłuszczających się??
Że są do codziennego stosowania  😵
noszz kurde, po to sie chyba je kupuje, żeby nie musieć myć łba codziennie
szukam jakiejś kuracji mega odżywiającej na włosy - bo jak zwykle mam paranoję - że za mało, za cienkie itd.
I doszukałam się takich trzech magicznych produktów:

Hair RevitaLash
RevitaCor
i Folligen

ktoś stosował może coś z powyższych?
[s]Dziewczyny doradźcie co zrobić z włosami  :kwiatek:.
Obecnie ich długość to tak prawie do ramion, nie farbowane od 2-ch lat. Pół roku temu ścięłam (miałam do pasa), na początku fajnie się układały, potem było tylko gorzej, ostatnio po wycieniowaniu jest trochę lepiej ale i tak czas coś zmienić.
Grzywka? , bez grzywki? Zapuszczać? czy ciąć krócej? Myślałam też żeby się farbnąć na rudy ewentualnie jakiś burgund, gdyż ostatnio fajnie to wyszło.)[/s]
Anaa
zafunduj sobie keratynę u fryzjera 😉
Epikea, hm... bo?
ja nie mam problemu z wyglądem włosów, kondycją. Chcę je zagęścić o ile to możliwe, przyspieszyć wzrost...
Taka jednorazowa kuracja u fryzjera mnie nie przekonuje...
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
21 stycznia 2012 08:40
Anaa, ja żeby włosy szybciej rosły i nie wypadały nowe zażywałam revalid efekt widać już było po miesiącu do tego można dokupić sobie szampon, odzywkę i maskę.
znajoma fryzjerka coś jeszcze mi polecała ale nie pamiętam nazwy, tylko że wychodziło dość drogo bo za miesięczna kurację około 80zł a stosować trzeba było minimum przez pół roku, aczkolwiek jej klientki bardzo sobie chwaliły i widoczne efekty były po 2 miesiącach
Scottie   Cicha obserwatorka
21 stycznia 2012 09:53
Epikea, a z tymi szamponami do codziennego stosowania nie chodzi o to, że można je po prostu często używać i nie będą niszczyć włosów/wysuszać ich? Ja to tak zawsze rozumiałam. Swego czasu miałam okres, gdzie mogłam myć włosy co 3 dni, a i tak myłam codziennie ze względu na ilość kosmetyków, które używałam po umyciu i przez to, że następnego dnia rano włosy nie chciały mi się ułożyć. Ale teraz nie ma opcji, żebym nie myła codziennie, bo mi się strasznie przetłuszczają.

Moja siostra brała revalid i nic jej nie pomógł, ale spotkałam się z opiniami, że robi cuda. Sama brałam MerzSpecial, ale on jest raczej przeciw wypadaniu włosów, chyba nie powoduje szybszego wzrostu nowych.

A keratynę się robi, żeby nawilżyć włosy oraz poprawić ich ogólną kondycję i ten zabieg powinno się robić co 3 tygodnie minimum 4 razy.
ergo - dla mnie keratyna na plaster 😉 suchych włosów nie mam, ogólna kondycja też spoko. Raczej chcę powalczyć o nowe... O tym Folligenie czytałam dobre opinie, nie jest tak masakrycznie drogi jak Revitalash więc pewnie wypróbuję i dam znać.
Ja mam pytanie z innej beczki: czy szamponetka mająca dać intensywnie rudy kolor chwyci włosy takie jak na zdjęciu niżej? To się nie musi trzymać,chodzi o jednorazowy efekt.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 stycznia 2012 18:38
DeJotka, ja miałam jaśniejsze, a płomienny rudy dał mi czerwone włosy 😉
więc myślę, że raczej ciężko

edit: jak robię domową odżywkę to mogę w jednej pomieszać olejek rycynowy i naftę kosmetyczną?
Czerwony w sumie też mógłby być 😉
zaba   żółta żaba żarła żur
29 stycznia 2012 00:36


Hair RevitaLash




Pic na wodę!Szkoda kasy!  😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
29 stycznia 2012 15:24
Czy któas z was moje drogie używała o to takiej farby [url=http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/range-haircolor.aspx?tpcode=OUR_PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^COLOR_SENSATION^COLOR_SENSATION_HOME]Garnier Color Sensation[/url]

Musze znaleźć inną farbę niż loreal, ostatnio spalił mi skórę głowy ;/  Używałam jej od wielu lat a tu taki klops. Nie trzymała dłużej niż 30 min.  Było to jakieś 2-3 miesiące temu.
Averis   Czarny charakter
29 stycznia 2012 16:31
Miyako, której używałaś? Preference, czy Excellence? Mnie ta pierwsza też nie służyła, włosy przy spłukiwaniu farby wypadały a w dotyku były jak stary mop. Za to Excellence Creme działa świetnie, a dołączona odżywa i serum ochronne spełniają swoje zadanie. Włosy dalej lśniące, zdrowe a i kolor zgodny z paletą na opakowaniu.

Edit: Zamieniłam nazwy 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
29 stycznia 2012 17:19
a dokładnie feria preference ciemna czerwień ;/
Włosy udało się uratować odżywką z jedwabiem, ale skóra jakoś nie chce wrócić do normy, dodatkowo walka z łupieżem. Szampony typu nizoral nie pomagają.
Na razie się wstrzymam, póki nie wróci do normy.
Macie jakieś dobre sposoby na suchą skórę? 
Macie może jakieś sprawdzone produkty prostujące/termoochronne, ale takie żeby nie robiły tzw. "tafli", nie tłuściły, a jedynie delikatnie chroniły? Prostuję tylko grzywkę, generalnie włosy mam normalne, zdrowe, ale widzę, że ta grzywka się trochę przesusza. Z drugiej strony nie znoszę placka z grzywki jaki robi mi się po wszelkich mleczkach. Sprawdzał się płyn dwufazowy z LeCher, ale nie mogę go teraz dostać.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 stycznia 2012 17:47
Miyako ja farbowałam Syossem intensywna czerwień i jest delikatny, tylko że kolor szybko mi się wymył :/
ale włosy nie wypadały, nie podrażniła skóry. koleżanka też używała tej farby i dłużej jej się efekt utrzymał, więc to może tylko moje włosy 😉
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
29 stycznia 2012 18:34
dziewczyny, niby na allegro pisze ile się tonery trzymają...
ale wiadomo - piszą jedno, a co innego się okazuje. ile Wam się toner trzyma? ile myć? bo henna bardzo nietrwała...
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
30 stycznia 2012 12:37
koleżance bardzo szybko się zmyły i dodatkowo mocno brudziły ubrania, ale to może zależy od włosów.
Osobiście sama się na nie skusze :P
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
30 stycznia 2012 14:47
pewno z moimi będzie podobnie.. no nic, spróbuje jakiejś czerwonej farby z garniera z serii intensywny kolor.
jak dam radę, to zamieszczę efekty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 stycznia 2012 14:51
Miyako sprobuj może zamiast Garniera i Loreal Wella Color Touch albo coś z Goldwella 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 stycznia 2012 14:59
a ja jutro do fryzjera i nie mogę się doczekać 😀 Co najlepszego na połamane/rozdwojone końcówki? Ścinam i nie chcę mieć od razu niefajnych włosów.
Generalnie to wróciłam do długich włosów i jestem w nich zakochana 😀


ponoć z Waxa jest super serum z witaminami a i e, jak skończy mi się jedwab to mam zamiar wypróbować
Cariotka   płomienna pasja
30 stycznia 2012 19:32
Strzyga pamiętam jak ostatnio pisałaś po powrocie od fryzjera, trzymam kciuki aby tym razem nie ciachnął za bardzo bo w długich włosach wyglądasz ślicznie 😜
Strzyga jesteś naturalną blondynką? Twoje włosy mają kolor moich marzeń  🍴
Z resztą z konia też fajny blondyn. 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się