pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
08 lutego 2012 11:40
ja czerwony dół po hennie poprawiałam garnierem, serią intensywne kolory: intensywna czerwień.
kolor ciemniejszy, TRWALSZY - ogólnie spoko 🙂
jak będę miała zdjęcia włosów z wesela napewno dodam
Ada   harder. better. faster. stronger.
10 lutego 2012 11:01
Czy pofarbowanie końcówek lub połowy (od dołu) włosów wpływa na jakość części włosów nie pofarbowanych?
Nie  😎
co powinna mieć dobra suszarka?
Funkcję chłodzenia, jonizacji?
Coś jeszcze?
Ada   harder. better. faster. stronger.
10 lutego 2012 12:14
Nie  😎

Jeeeeee, to będę szaleć  🏇

Epikea, mnie fryzjerka ostatnio przykazała kupić suszarkę z dyfuzorem i właśnie z opcją zimnego powietrza.
Scottie   Cicha obserwatorka
10 lutego 2012 12:28
Epikea, regulowaną temperaturę/siłę nawiewu, funkcę chłodzenia/zimnego powietrza, jonizację, ale którą można wyłączyć, bo nie każdego włosy nadają się do tej funkcji. Oczywiście trzeba brać to pod uwagę, jeśli suszarka ma być dla całej rodziny. Ja bym jeszcze dodała nasadki na suszarkę, takie jak dyfuzor czy taki zwężany dziubek, z którym zawsze powinniśmy suszyć włosy.
Co na elektryzujące się włosy? Mam rose w psikaczu,ale to pomaga tylko w uczesaniu, a nie zwalcza problemu. Elektryzują się = suche?  Mam z nimi troche problemów, bo szybko się przetłuszczają, niszczą - nie szuszę tylko prostuję raz na dwa dni a i tak są w kiepskim stanie .. Co mogłoby pomóc? jakieś maski?
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
10 lutego 2012 15:17
Atutowa, właśnie weszłam do tego wątku by zadać to samo pytanie.
mi fryzjerka poleciła nanieść niewielką ilość olejku na włosy, daje to dobry efekt, ale trochę obciąża włosy i nie da się nakładać na grzywkę i włosy przy skórze, jedynie na końce bo wyglądają jak przetłuszczone
jakieś inne pomysły?
tez mam ten problem, mowi sie ze to w zwiazku z zima. chodzi o temperature?
W moim przypadku zmiana szamponu spowdowała że problem z elektryzującymi się włosami zniknął... używałam wcześniej Dove Intense Repair po którym włosy sterczały mi na wszystkie strony.... nawet w desperacji przetestowałam psikanie włosów plynem antyelektrostatycznym i nic.... dopiero jak zmieniłam szampon na Gliss Kur mam wreszcie spokój
niemiłek- zdecydowanie zima, moje włosy elektryzują się jak głupie teraz,a nigdy wcześniej nie było tego problemu 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 lutego 2012 16:47
zima, szampon i jeśli chodzi o mnie, to elektryzują się jak ich nie wyciągnę spod szalika. czapki też nie noszę z tego powodu  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lutego 2012 19:02
Ja na mokre włosy nakładam piankę (Taft) i suszę. Nie elektryzują mi się po tym włosy, ale robią to już wiele lat 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 lutego 2012 19:05
a właśnie, jak z Taft Volume Powder? mam wrażenie że to pic na wodę, ale reklama zachęcająca, zwłaszcza że ja z tych cienkowłosych
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lutego 2012 19:09
Lakier jak lakier, ale pianka lekko je podnosi 🙂
najbardziej elektryzują się suche włosy, też miałam z tym problem ale stosuję maski nawilżające, pod czepek i na ciepło i jest znaczna poprawa. temperatura, ocieranie o czapki, szaliki, ogrzewanie i suche powietrze robią swoje 😉
Cariotka   płomienna pasja
11 lutego 2012 13:59
od trzech dni strasznie mi się elektryzują włosy...póki co myje co 3 dni, ale długo tak nie wytrzymam. Idę dzisiaj do fryzjerki podciąć sobie końcówki i zapytać się o kolor, bo marzy mi się rudy z brązowymi pasemkami....może coś poradzi na moje stojące włosy 😁
Kupiłam ostatnio zachwalaną maskę Biovax (wersja do włosów blond) i po dwóch użyciach zgodnie z instrukcją (prawie 30 min pod czepkiem  😎 ) nie widzę żadnych efektów, włosy są chyba nawet jakieś sztywniejsze niż zwykle. Na wizażu widzę, że maska albo super służy, albo nie działa w ogóle lub wręcz szkodzi. Z żalem dołączam do grona niezadowolonych z produktu. Z radością ją komuś oddam i powrócę do swojej Subriny, która po 5 minutach daje cudne, mięciutkie, błyszczące włosy bez obciążenia.
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
12 lutego 2012 18:44
Co myślicie o tym filmiku ?
Możecie polecić jakiś naturalny szampon, który dobrze zmywa oleje?
ścięłam włosy !!! :O  😲 😲 ale chyba jest ok 🙂
Pokazuj zdjecia szybko!😀

postaram się wstawić z twarzą ale to może jutro ;p

ale jest mi teraz lepiej i czesać się no i jakoś tak lżej ;p
Wow, ale mega zmiana 🙂 Ładnemu we wszystkim ładnie. 🏇
i mój kitek nie jest już taki koński 🙁
madmaddie ja używam tych pudrów. Małam ten w fioletowym opakowaniu teraz kupiłam ten zielony... Nie wiem czym się różnią ale wydaje mi się, że zielony trochę fajniejszy😉
Generalnie ja je uwielbiam ale na pewno nie każdemu stylizacja nimi przypadnie do gustu. Faktycznie unoszą włosy jednak po jakimś czasie opadają i trzeba je trochę poczochrać ręką żeby znów były uniesione... Jest genialny jak ktoś lubi nieład na głowie i ogólne poczochranie i nieźle się sprawdzają jako szybki ratunek przy nieumytych włosach😉 Można dzięki niemu robić fajne fryzury i na rozpuszczonych włosach i przy różnych warkoczach, kucykach czy kokach.
Sprawiają że włosy są szorstkie i matowe- dlatego napisałam wcześniej że nie każdemu może to odpowiadać...
Jak się dużo go użyje to później kilka razy trzeba umyć włosy żeby dokładnie wypłukać.
U mnie nie może go zabraknąć w kosmetyczce😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 lutego 2012 20:57
Julita dziękuję  :kwiatek:
od trzech dni strasznie mi się elektryzują włosy...póki co myje co 3 dni, ale długo tak nie wytrzymam.

Zazdroszczę, że twoje włosy są w stanie wytrzymać 3 dni bez mycia. Ja niestety myję codziennie rano, bo inaczej wyglądałabym jak mops...
Agaleon wow, niezła zmiana.  🙂
nopebow kolor też na wymianę ;p
wiedźma np. szampony joanny, barwy, fitomedu. Ja ostatnio nawet zmywam babydreamem i tez jest okej 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się