Wpływ treningu na wygląd. ZDJĘCIA.

erieen   szczery słowiański uśmiech
27 grudnia 2008 12:17
mój tuptuś, zmianę jeżdżenia, żywienia, moje mentalne zmiany.
jesień 2005

lato 2007

jesień 2008

Przez ostatni okres dawałam Chevinal, ale odstawiłam go na wyraźną prośbę konia. Wrócę do niego za jakiś miesiąc. Teraz kobył dostaje wyłącznie Mobility Dodsona.

Dzięki za miłe słowa. Mój koń jest koniem z szopy wyciągniętym, jakimś kuriozalnym zbiegiem okoliczności. Więc nie dziwię się, że zaczynasz wierzyć, że można z chabety zrobić "coś". 🙂



MOBILITY? Sorki za  🚫 ale Dodson ma taką odżywkę? Możesz mi proszę podlinkować?
Erieen - super przemiana, mi się podoba bardzo. Koń nie tylko schudł, ale i zmienił sylwetkę, nabrał fajnej motoryki. Naprawdę ładna zmiana 🙂

Let's Go http://www.happyhorse.com.pl/files/produkty/z_mobility.htm 😉
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
27 grudnia 2008 15:53
erieen moglabym powtorzyc to samo, co sierra bo sie zgadzam w 100%. schudl i zaczal fajnie zadem pracowac. bardzo ladnie
madzixx si  😁
madzixx si  😁

wiedziałam:P:P:P:P
erieen rewelacja! cłay czas byliscie pod czyimś okiem? bardziej skokowo kon chodził czy tylko praca ujezdzeniowa? jakie porcje zywieniowe(ich zmiana)?
erieen, ale zmiana brzuszek,szyjka-rewelacja.Po prostu super  😀
erieen super przemiana, przecudnie konisko wygląda 🙂
erieen  ale chłopak sie wyrobił 🙂 super wygląda  😅 😀
cieciorka   kocioł bałkański
28 grudnia 2008 22:12
erieen, przepraszam za  🚫 ale ja ubolewam, że się tak rzadko na volcie pokazujecie, bo ja jestem zawsze pod wrażeniem uroku twojego konia 🙂
Gdzie mam wstawić zdjęcia, jeżeli wpływ miał tylko trening i odstresowanie konia po "treningu" w jaki go wstawiłam na prawie miesiąc. Koń jadł dobrze, tylko potwornie nową sytuacją się zestresował, więc schudł (sama mu się nie dziwię, jak zobaczyłam, jak trening wygląda konia natychmiast zabrałam).
Owszem żywienie teraz ma wpływ, ale to żywienie zmienia się w miarę potrzeb konia, a nie, że koń chudy itp.
Nie chciałabym wstawiać zdjęć, a potem mieć zarzucone, że koń dostał lepiej jeść, bo nie dostał...
Do żywienia się to nie nadaje...
kujka   new better life mode: on
29 grudnia 2008 08:22
edit
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
29 grudnia 2008 08:59
pokemon wstawiaj tutaj 🙂
erieen   szczery słowiański uśmiech
29 grudnia 2008 14:28
dziękuję wszystkim w imieniu mojego ogórasa.
Madzixx, niestety koń nie był pod okiem trenera (może  gdyby był to niektóre problemy szybciej byłby rozwiązywane), co do żywenia do w jego przypadku raczej dieta pt ŻM (żryj mniej), przez obecny sezon koń dostawał 1,5-2kg owsa +wysłodki+susz jabłkowy + pestki słonecznika +siemię lniane i siano właściwe do oporu.
Co do treningu to bardzo ogólnorowojowe, dużo terenów (a w terenie ćw ujeżdżeniowe), sporo kłusowań po górkach, nierównych łąkach+ praca na ujeżdżalni i jakieś podskoki.
Największy postęp w zmianie motoryki ruchu nastąpił po pracy nisko ustawionym koniem i górki- długie podjazdy i zjazdy kłusem, galopem.
troche niesmialo wkleje zdjecie malej:
lato 2007

listopad/grudzien 2008

kobylka byla wstpenie zajezdzona w lecie 2007, po czym cala zime byla na pastwisku. w marcu zaczela powoli wracac pod siodlo. pod koniec wakacji byla "roztrenowana". teraz wrocila do roboty.
widac jakas zmiane?
kujka   new better life mode: on
29 grudnia 2008 20:28
edit
no, no Losia nieźle  👍 😀 myślałam że ta Twoja ruda o wiele,wiele starsza jest...  😉 na pierwszym zdjęciu faktycznie wygląda jak jakiś źrebak xD  🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
29 grudnia 2008 21:54
roznica 1,5roku


teraz znow powoli wracamy do formy
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
29 grudnia 2008 21:55
kujka bo to ujecie jest takie od tylu, ze skraca optycznie konia... moze dlatego..?
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
29 grudnia 2008 21:59
margaritka Pytanie rytoryczne  😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 grudnia 2008 16:33
nikt wiecej sie nie wypowie?
jak dla mnie  pierwsze zdjecie : pisałas ze to koń po chorobie
drugie zdjecie : koń odkarmiony po chorobie i w ciąży
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 grudnia 2008 16:45
chodzi ci o copd? ona je ma odkad ja znam ( 3 lata) a -pierwsze zdjecie z zeszlego roku po 3 miesiacach bezrobocia stresu i wyjazdu do ogra

co do tego ma ciaza?
napisałam co widze na tych zdjeciach

nie wiem po jakiej chorobie  pamietam ze pisałas o tym ze Nerwina schudła i miała jakies problemy .
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 grudnia 2008 16:51
schudla bo jesc nie dostawala i byla w fatalnych warunkach.. 🙄
( na pierwszej fotce jest po dwoch miesiacach odpasania! sic!)
a mi się wydaje, że wyraźnie się koń poprawił. Ma dużo większą szyję, na łopatkach przybyło. Brzuch mimo że w ciąży to nie jest obwisły. O zadzie trudno mówić, bo zdjęcia pokazują z innych stron.
Mi też wydaje się, że szyi jest więcej na tym drugim zdjęciu.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 grudnia 2008 17:45
najwiecej to chyba plecy sie poprawily

co do zadu:
Zadek faktycznie się poprawił🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się