Ślązaki - kącik oddanych miłośników rasy :)

Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
10 kwietnia 2012 22:35
Jechałyśmy LL-kę, oceniono nas na 60%

Dziękujemy za komplementy, ale i tak jesteśmy świadome ogromu pracy przed nami 🙂
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
12 kwietnia 2012 17:05
Minęły dwa dni, więc mam nadzieję, że post pod postem zostanie mi wybaczony.

Dostałam więcej zdjęć z zawodów, pracy przede mną głównie multum, ale i tak się szczerzę do tych zdjęć  😍 Mam złotego konia





A te zdjęcia - Makrejsza na zawodach -  zrobiła  Lovecruellove, w  trudnych warunkach pogodowych   😀 Naszym łosiom w stajni też robi fotki,  za co jej razem z makrejsza - dziekujemy :kwiatek:
Makrejsza a ja jestem bardzo dumna, że na Darmie startujesz 😅 Trzymam kciuki za Wasz team  😍 😀 😍
Makrejsza, 60% jak na pierwsze zawody, to bardzo ładny wynik 🙂 fajnie się prezentujecie na zdjęciach, kto wie, może się kiedyś spotkamy na jakiś ujeżdżeniówkach 😉
KARE_SZCZĘŚCIE a jak tam wasze przygotowania do majowych zawodów ? Trzymam kciuki za was bo kary jest przecudny  :kwiatek:
Wszyscy tutaj macie piękne zdjęcia i wszystkim gratuluję posiadania ślązaczków! Aż zatęskniłam za dawnymi czasami z moją Lambadką...
Makrejsza- świetnie się prezentujecie! Gratuluję!
Nowelisa, ciężko, po drodze Trenerka wyjechała do Austrii na miesiąc, ja mam czarne wizje, jak zawsze zresztą. Nie potrafię zrobić küru. Chociaż koń chodzi rewelacyjnie, więc za 2 godziny zbieram się do stajni pracować 🙂
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
13 kwietnia 2012 12:04
Dziękujemy wszystkim  :kwiatek: :kwiatek:
[quote author=kare_szczescie link=topic=99.msg1370730#msg1370730 date=1334308075]
Nowelisa, ciężko, po drodze Trenerka wyjechała do Austrii na miesiąc, ja mam czarne wizje, jak zawsze zresztą. Nie potrafię zrobić küru. Chociaż koń chodzi rewelacyjnie, więc za 2 godziny zbieram się do stajni pracować 🙂
[/quote]

Tak trzymać  😅
Swoją drogą wcześniej nie miałam pojęcia, że tyle śląskich cukiereczków chodzi ujeżdżenie cieszy to mnie bardzo.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
14 kwietnia 2012 17:31
Jeszcze chwilę Was pomęczę, bo dostałam zdjęcia z dzisiaj zrobione przez Cierp1enie  :kwiatek: :kwiatek:






😍 😍
to ja dodam jeszcze jedno  😍
takie modelki to ze świecą szukać
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
14 kwietnia 2012 17:52
Nawet nie wiesz, jaką frajdę mi sprawiłaś  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Jeszcze do tego Wrotki przywiózł mi siodło HB Contact, żebym spróbowała, czy mi pasuje (już jestem na liście kolejkowej) :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

dzięki wam miałam dzisiaj super sobotę 🙂
zawsze do usług  :kwiatek: jakbyś narzekała na brak fotek to wiesz do kogo pisać  😉
Fajnie było się spotkać i zobaczyć Darmę po takim czasie. Wygląda rewelacyjnie!  😍
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
14 kwietnia 2012 18:10
Cieszę się, że widać, że pracujemy 🙂 Ale bez Trenera byłoby bardzo ciężko...
Mój 4latek z dziś 🙂 w końcu dochodzimy do jakieś fit formy 🙂
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
17 kwietnia 2012 18:20
Ale brat ma długą szyję  😲 Fajnie wygląda 🙂
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
17 kwietnia 2012 18:32
Makrejsza kobyła świetnie pracuje, aż miło popatrzeć  😉
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
17 kwietnia 2012 18:37
Iwona9208, dziękuję  :kwiatek: :kwiatek: Wkładam w tego zwierza mnóstwo serca i pracy, cieszę się, że widać efekty. 🙂
Z resztą ptaszki ćwierkają, że nasze następne zawody to będą skokówki  🏇 🏇  zobaczymy 🙂
Makrejsza On ma bardzo krótka szyje xD nie sugeruj sie jej górą xD popatrz na odległość od ganasza do łopatki xD ogłonie na tej focie wyszedł fit i bardzo kozystnie nawet nie widać tak ze ma łep jak szafa xD i powiem Ci szczerze ze zmiana fryzury na loczek pozwoliła na osiagniecie efektu długiej szyji 🙂
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
17 kwietnia 2012 21:02
Cóż, Darka też długością szyi nie grzeszy, czyli mają to rodzinne 😉 Ale zdjęcie rzeczywiście na pierwszy rzut oka przekłamuje 😉
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
18 kwietnia 2012 11:31
To i ja z Astrą przypomnę się niepadokowo  😀





Z resztą ptaszki ćwierkają, że nasze następne zawody to będą skokówki  🏇 🏇  zobaczymy 🙂


to jak tylko będziesz wiedzieć, dawaj znać!! Przyjadą kibice  🏇
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
18 kwietnia 2012 18:01
Iwona9208, fajna kobyła, przypomnisz jej rodowód? Tak po pysku patrząc, to sympatyczna 🙂

Jak dobrze pójdzie, to nasz niecny plan jest taki:
1.05. - Kliczków ujeżdżenie
3.05. - Wrocław skoki
19.05- Jaroszówka skoki
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
18 kwietnia 2012 19:33
http://www.bazakoni.pl/horse_105656.html
Symatyczna, ale mająca swoje humory  😉

Trzymam kciuki za Wasze starty!Oby wszystko poszło zgodnie z planem.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
18 kwietnia 2012 21:21
Ja tak po cichu liczę, że nam się uda 😉

Ej, ślązaki z zasady są charakterne i momentami humorzaste 😉 Taki ich urok 😉
Makrejsza - bardzo mocno 3mam kciuki za wasze starty  🏇
Wpadam z treningowymi zdjęciami 🙂




Dla żądnych wrażeń mam też filmik. Ten czarny punkcik to ja i mój koń  🏇

Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
22 kwietnia 2012 19:00
Super wyglądacie 🙂 Ile kary ma lat?
10 marca skończył dziewięć 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się