Końska rewia mody cz.VI (2012)

mtl   I M Equestrian
11 sierpnia 2012 15:12
Ale konia trzeba jeszcze utrzymać, a czapraków nie.  🤣


jak to nie? potrzebuja boksu (przechowywanie), opieki (pranie) i treningu (czasami wypadaloby je uzyc)  😂
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
11 sierpnia 2012 15:16
mtl: kiedyś podobnie przeliczałam wartość kolekcji która mnie przeraziła swoim rozmiarem. Wyszło ponad 10 tysięcy bez owijek, derek itp. Same czapraki : ) Więc te
skromne" 4,5 tysiąca to nie tak wiele patrząc na niektóre kolekcje tu 😀
Ja mam obecnie 10 padów , niektóre Jarpolowskie, inne Eskadrony, Anky czy euro-stary . I jak na razie taka mini kolekcja mi starczy😀
Moja dozwolona  ilość czapraków to 15 😀 ( sama sobie ustaliłam tą barierę co by nie zachorować😀 ) Więc mam jeszcze 5 do wyboru *.*
wątek zamknięty
czy cottony sand i bronze są do siebie na żywo podobne?
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
11 sierpnia 2012 15:22
mtl: kiedyś podobnie przeliczałam wartość kolekcji która mnie przeraziła swoim rozmiarem. Wyszło ponad 10 tysięcy bez owijek, derek itp. Same czapraki : ) Więc te
skromne" 4,5 tysiąca to nie tak wiele patrząc na niektóre kolekcje tu 😀
Ja mam obecnie 10 padów , niektóre Jarpolowskie, inne Eskadrony, Anky czy euro-stary . I jak na razie taka mini kolekcja mi starczy😀
Moja dozwolona  ilość czapraków to 15 😀 ( sama sobie ustaliłam tą barierę co by nie zachorować😀 ) Więc mam jeszcze 5 do wyboru *.*


ja ostatnio jezdze w takim sprzecie ze az wstyd... jak dostane aparat i bede robic jakies zdjecia to bede musiala cos nowszego z szafy wyciagnac  🤣
wątek zamknięty
mtl - to prawda, na konia i boks byłoby mnie stać, jednak nie chcę konia, bo nie będzie mnie stać w razie jakby coś się stało. Jak będę miała pewne zaplecze finansowe na leczenie konia to wtedy pomyślę, bo jednak nie uśmiecha mi się zapożyczać pieniądze na np walczenie z kolką.
Konie do jazdy mam, więc nie narzekam 🙂
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
11 sierpnia 2012 15:27
mtl - to prawda, na konia i boks byłoby mnie stać, jednak nie chcę konia, bo nie będzie mnie stać w razie jakby coś się stało. Jak będę miała pewne zaplecze finansowe na leczenie konia to wtedy pomyślę, bo jednak nie uśmiecha mi się zapożyczać pieniądze na np walczenie z kolką.
Konie do jazdy mam, więc nie narzekam 🙂


zawsze moglabys sprzedaz kilka czapraków  😁 (zartuje oczywiscie) jak masz na czym jezdzic to kupowanie czapraków jest uzasadnione
wątek zamknięty
No akurat na brak koni do testowania nie narzekam 🙂 zwłaszcza, że jeszcze do zdjęć czapraki mi się przydają 🙂
No i co najważniejsze, to jakoś lubię mieć je w szafie  🤔wirek:
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
11 sierpnia 2012 15:32
No akurat na brak koni do testowania nie narzekam 🙂 zwłaszcza, że jeszcze do zdjęć czapraki mi się przydają 🙂
No i co najważniejsze, to jakoś lubię mieć je w szafie  🤔wirek:


ja ostatnio robilam porzadki w sprzecie w PL, mam kilka czapraków ujezdzeniowych, ktore nie sa mi zupelnie potrzebne a nie sprzedam i bede czekac dopóki siwy nie dorobi sie siodla ujezdzeniowego  😁 do tego owijeczki, kantarki, ochraniaczki i inne pierdoly...

ostatnio calkiem dobrze z moim szmatoholizmem, aczkolwiek mam ochote na jakis fajny komplecik "na specjalne okazje" 
wątek zamknięty
mtl - u mnie fajny komplecik na specjalną okazję też by się przydał i chodzi po głowie nowy ES, ale 65euro za pad - to mnie mega przeraża.
Chyba bym musiała dostać jakiś dodatkowy przypływ gotówki, by go kupić, bo z owijkami wychodzi 400zł  🤔 ale kolor cherry red po prostu mnie urzekł 🙂
To mówisz, że Twoje czapraki mówią do Ciebie, byś ich nie sprzedawała?? 😁 😁 robią wtedy wielkie oczy, co nie? Takie jak kot ze Shreka  😁 😁 i za nic w świecie nie można ich sprzedać.  🤣
wątek zamknięty
Nie wiem, czy tu wypada w HKM 😡 Ale wrzucę nas w turkusie. Jeszcze nie dorobiliśmy się przyzwoitego kompletu w szmatocholicznych standardach, ale staramy się.
A cherry red jest obłędny, chociaż orange chyba fajniejszy. Niestety musimy poczekać, może kiedyś przecenią, w co wątpię.
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
11 sierpnia 2012 18:29
tez myslalam o ES ale z ochraniaczkami wiec to jeszcze drozsza wersja  🤬

apropos starych czaprakow...
szczerze mowiac to nawet nie mam jak ich sprzedac, bo czapraki sa w PL a ja w UK  😁

wątek zamknięty
Właściwie z ochraniaczami zdecydowanie bardziej ES by mi się przydał. Ale to już raczej strefa marzeń. 🙁
wątek zamknięty
Nigna bariery nic nie dają 😁 ja miałam najpierw 10,później 15,20,30,50,60 ... I tak wiem,że nie mam takiej woli,więc moje maximum to na każdy dzień roku 😀
kaszmirowa2302  pewnie, że wypada,a czemu nie? :> Bardzo fajnie siwek!  :kwiatek:
wątek zamknięty
odzywam się po raz pierwszy, bo bardzo długo cierpiałam na brak modela, a że się właśnie jeden trafił, to przychodzę do Was z kantarem eskadrona nici pink/smurf.  😉




nadałoby się któreś do galerii?  :kwiatek:
wątek zamknięty
infantil - ślicznie, myślę że drugie jest fajne, po wycięciu ręki i naprostowaniu 🙂

kaszmirowa2302 -pewnie że HKM też można tu dodawać 🙂 nie tylko eskadrony, ES i anky są tu mile widziane  😉
wątek zamknięty
Ciep1enie,zalcia97 w takim razie będziemy się tu częściej pojawiać.
infantil, śliczny kantar. Osobiście za nici jakoś nie przepadam, ale kantarek fajny
wątek zamknięty
Ązki w komplecie terra (pad ES owije Anky)

wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 sierpnia 2012 07:35
xxagaxx dla mnie trochę ZA pomarańczowo 😀 Ty miałaś/masz ten terra/mause multistripe?
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
12 sierpnia 2012 09:00
xxagaxx: a mi sie właśnie podoba ten jednolity pomarańcz ; )
wątek zamknięty
xxagaxx ja uwielbiam wszelkie pomarańcze więc jestem niieobiektywna, ale dla mnie super wyglą∂a🙂
wątek zamknięty
xxagaxx - ładnie, ale jakoś bez szału, macie o wiele lepsze komplety 🙂 ale model co jak co  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 sierpnia 2012 13:49
infantil, drugie zdjęcie jest bardzo fajne 🙂

xxagaxx, ładnie, ale mi jest trochę zbyt pomarańczowo 🙂
wątek zamknięty
dzięki dziewczyny! ogarnę to drugie i udam się z nim do szmato  :kwiatek:

xxagaxx ślicznie!  😜

mam jeszcze podglądowo cottona green, ale zdjęcie nie powala  😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 sierpnia 2012 14:08
ładnie green wygląda na kasztanie  🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 sierpnia 2012 14:09
infantil, szkoda że ten kasztanek nie jest w całości, bo ta fotka też by się wtedy nadała 🙂
wątek zamknięty
Livia a mam i rudego w całości  😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 sierpnia 2012 16:42
infantil, o widzisz 🙂 Możesz hurtem dwie fotki do szmato puścić 🙂

A ja mam dylemat. Do wyboru mam dwa kolory: Jarpolową śliwkę i również Jarpolowy bakłażan. Który fiolet lepszy dla nas? 🙂
wątek zamknięty
kaszmirowa2302, ładnie mu w turkusie.
aga, ja uwielbiam pomarańczki, mi się podoba. BTW wszystkie siodła wydają się na nim takie malutkie 😉
Livia, ciężko powiedzieć, oba kolory są bardzo interesujące i na Twoim karusku będą dobrze wyglądać.
wątek zamknięty
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
12 sierpnia 2012 17:57
Czy ma ktos do sprzedania kantar Full Negro - Coriander - Wine? Od momentu, w ktorym mi go ukradli tak choruje na niego i nigdzie go nie widze 🙁 Co gorsza teraz juz wiem nawet kto mi go wtedy (3 lata temu) ukradl...
wątek zamknięty
Livia bierz bakłażan! Mam i wręcz kocham ten pad  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.