Końska rewia mody cz.VI (2012)

Czy wiadomo kiedy będzie ta kolekcja ES dostępna w PL? Czy już teraz muszę sobie zrobić debet 😅
wątek zamknięty
Thymos ESy generalnie tak szybko ni znikają, powinny być dostępne przynajmniej do połowy zimy.
wątek zamknięty
Uf, to dobrze, bo ze stronki wklejonej tu wcześniej za komplet wychodzi prawie 400pln 😲
wątek zamknięty
No jak 65euro za Esa, to ja podziękuję  😵
poczekam na wyprzedaże, bądź używki
wątek zamknięty
Thymos niestety na takie ceny trzeba się nastawić. ES się naprawdę wysoko ceni ;/;/ A jakość hmm, no nie warta aż tak absurdalnych sum.
wątek zamknięty
Ja niestety miałam do czynienia tylko z ES i Eskadronem i tak jak ES używałam non stop, prałam co 2 tyg i po roku był jak nówka (stripe in), to Eskadron Brilliant leży u mnie jeszcze tylko ze względu na kolor (creme z choco-petrol). I i tak wygląda po 2 praniach jak szmata🙁 Widziałam cottony u koleżanek i też specjalnie długo nie wytrzymywały...
Więc teraz jestem fanką ES 😉
Kiedyś przepuściłam ES scarlet red i creme (slate) i do dziś dzień sobie w twarz pluję, bo już nigdzie nie ma 😕
wątek zamknięty
Thymos bo ty mówisz o padach za starych czasów. Wszystkie wykonane z tego "zamszu" były/są nie do zabicia. Ale te nowe to już jest inny materiał i sprawują się podobnie do Eskadronów, choć jeszcze nie aż tak źle.
wątek zamknięty
a kiedy będzie coś wiadomo o nowym Eskadronie? hmmm?
wątek zamknięty


Gdzie można kupić taki czaprak? To Waldhausen Monza, ale nie mogę nigdzie znaleźć tego koloru.
wątek zamknięty
Dowiedziałam się, że nt. nowego Eskadrona to dopiero na początku września mają być jakieś informacje  😵
wątek zamknięty
Jak wypadają rozmiarowo nowe czaprak NEXT GENERATION?
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
09 sierpnia 2012 17:58
xxagaxx : Hm musze sie nie zgodzić bo jeszcze nie spotkałam Euro Stara który nie byłby wart swojej ceny. Te stare są nie do zdarcia, nowe choć troche gorsze w mojej stajni sprawują sie bardzo dobrze ; )
wątek zamknięty
Na pewno jakościowo są lepsze od brilliantów eskadrona..
wątek zamknięty
Dl mnie ta nowa kolekcja euro star exellen jest super.Najbardziej podoba mi się  kolekcja :
Cherry red i Badge orange.
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
09 sierpnia 2012 18:26
No ES się wściekł z tymi cenami. 300 zł prawie  za czaprak bawełniany to już przesada.

Widzę że w odpowiednim momencie zerwałam z nałogiem, bo bym nie wiem skąd na te rzeczy teraz kase brała, biorąc pod uwagę nowe ich ceny.
wątek zamknięty
Racja .Tylko ceny trochę jak z kosmosu.Tylko lepiej za euro star zapłacić niż za anky i eskadrona.
wątek zamknięty
kantar aubergine-violet



ps. co do derki felixa to chyba uda mi się zamienic na rozmar 155 🏇
wątek zamknięty
mils   ig: milen.ju
09 sierpnia 2012 19:30
Dramka mamy w stajni kilka normalych cottonów i jednego z kolekcji Next Generation - różnicy w wielkości nie ma. Są to DL, ale myślę, że w VS będzie tak samo. 🙂
wątek zamknięty
karusioowa, bardzo fajnie 🙂
Ja na ten kolor niestety zaczęłam polować po fakcie i nigdzie nie mogę znaleźć czapraka wszechstronnego czy łezki. Wie ktoś coś?
wątek zamknięty
kaszmirowa2302 ja też choruję na ten czaprak i też go wszedzie szukalam i nic:/ napisalam chyba do kazdego sklepu internetowego;( tylko kantar dorwalam...
wątek zamknięty
aaajjj chyba się zaczynam stresować, bo znowu mnie złapał szał na szmaty! Ale nie... nie mogę sobie pozwolić! asds uciekaj z tym cross inem  🤬
wątek zamknięty
karusioowa, ja widziałam jeszcze derke w romby
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
09 sierpnia 2012 21:52
A kiedy będzie nowa kolekcja Eskadrona?
wątek zamknięty
Mam foto eskadronowej maliny w słońcu, imo dużo lepiej oddające kolor niż te zdjęcia w szmato, na których kolor bardziej przypomina fuksję:

Łoś w cottonie exclusive DL raspberry i przy okazji Banderas Brevy w cottonie SR brown:

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 sierpnia 2012 07:29
Monny, dziewczyny pisały że info ma być z początkiem września 😉

etosha, nie zgodzę się do końca. Wolę dać 220 za nową Ankę, ktora jest z tego zamszu, niż 300 za bawełnianego ESa, który się szybko zeszmaci.

Orzeszkowa, fajny ten raspberry! 🙂
wątek zamknięty
Livia masz racje.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 sierpnia 2012 07:48
Ja rozmumiem zapłacić tyle za ESa ale jak by byl "zamszowy" ale za bawełnę? Nie powiem bo nowy cherry korci  😜
wątek zamknięty
Orzeszkowa pieknie mu  😜
wątek zamknięty
xxagaxx : Hm musze sie nie zgodzić bo jeszcze nie spotkałam Euro Stara który nie byłby wart swojej ceny. Te stare są nie do zdarcia, nowe choć troche gorsze w mojej stajni sprawują sie bardzo dobrze ; )


Nigna ale to na logikę sobie pomyśl. Czym się różni bawełna od tego ala zamszu? Wytrzymałością. Te nowe ESy nie różnią się od eskadronów w tym momencie. Czyli z czasem zaczynają po prostu niszczeć. Nie ma porównania jeśli chodzi o wytrzymałość.

Miałam nowego ESa używałam go kilka razy na zawodach i już było to po nim widać. Nie powiem, ze był zniszczony, ale było widać że nie jest już nówką. Mam pady ESa które na co dzień katuje w stajni i po praniu mogłabym komuś wcisnąć że to nówka 😉

juliadna dokładnie. Ale i tak się pewnie złamiemy 😉
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
10 sierpnia 2012 10:27
xxagaxx : Ja po prostu mówię, że u mnie w stajni jest kilka Esów nowych i wyglądają całkiem przyzwoicie ; )Odebrałam twój post jakbyś chciała przekazać że nowe Esy od razu sie szmacą i niszczą, a to nie prawda. Faktycznie są gorsze jakościowo i wydać po nich użytkowanie ale nadal całkiem dobrze sie trzymają a niektóre są używane codziennie ; ) Ale oczywiście z tym że widać po nich użytkowanie  zgodzę sie w 100% ; )
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.