Oficjalny strój na zawodach jeździeckich

No właśnie już wiem, a w pierwszym momencie tak się ucieszyłam. Napisałam do passion, może by uszyli 😉
dziewczyny poratujcie...mój frak dzisiaj szlak trafił i o to mam pytanie.Mam szarą marynareczkę w paski,która przypomina frak.Czy mogłabym w niej jechac?niestety nie jestem w stanie kupić w przeciągu 3dni nowego fraka.
nasicc, jeśli "paski" to cienkie prążki, to możesz  - nie wykroczy to poza obraz szarej marynarki myśliwskiej/jeździeckiej, prążki o grubości 1-2 nitek są optycznie niewidoczne. Ale jeśli to paski typu zebra - to już nie. Zawsze możesz pożyczyć od kogoś, jakby co, nie?
Zależy też jakie zawody, wiadomo zwsze powinno być pięknie ale jak jedziesz ujeżdżenie L na podwórku u kolegi to spoko, a jak MP to nie do końca 🙂
domyślam się domyślam.to tylko towarzyskie,bo kobyłka pierwsze starty w skokach zaczyna.No niestety sęk w tym,że mam 152 i jestem drobna i ciężko mi cokolwiek pożyczyć a chcę kupić nowy frak i to porządniejszy z tym,ze teraz się nie wyrobię.marynarka ma cieniutkie prążki.z bliska zauważalne.krój ma praktycznie jak rajtrok.
Nie sądże żeby były problemy, sa rajtroki w prążki przecież 🙂
spokojnie  😀 zwłaszcza że to towarzyskie. Jeżdżą oficjalne w prążkach  😎

  😁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 września 2012 08:02
Malin? 👀
a kto inny ma takie pomysły?  😂 Moja idolka  😅

Dziewczyny takie strój nie polecam  😁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 września 2012 08:13
ja tez nie,ostatnio wsiadłam w jeansach i krótkich butach i masakrycznie łydki sobie załatwiłam 🙁

ona ma 2 dzieci już?
Ja wiem o jednym..

mam taką marynarkę tylko bez kieszonek,więc mam nadzieję,że ujdzie.tym bardziej ,że jestem pedantyczna i wolałabym mieć jednak jeździecką
a w spodniach również nie polecam jeździć ^ ^ moje łydki cierpiały dwa dni
Ja nie potrafię nawet jeździć w bryczesach i podkolanówkach..
To ja na odwrót niż Dramka, na zawodach mam dużo problem, bo trzeba sztylpy. Na codzień krótkie buty i podkolanówki.
Mi się marzy nowy frak..
Dramka, jakiś konkretny?
Tak. Taki co mnie wyszczupli  😁

i na pewno elastyczny
Dramka wyszczupli??
Ty chyba nie należysz do tych grubszych...Ja to dopiero moge o takim marzyc
Ale mam kompleksy  🤔wirek:
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
13 listopada 2012 21:45
Szczerze mowiac, nie wiem czy to do tego tematu czy nie ale musze sie zapytac: dopadla mnie straszliwa skleroza i nie pamietam, czy wrzucilam moj frak Animo do suszarki... Wydaje mi sie, ze nie ale jakos strasznie mnie to dreczy. Co prawda nic mu sie nie stalo, a przynajmniej ja nie widzie, ale czy ktoras z Was wysuszyla kiedys swoj frak w suszarce? Co sie z nim stalo?
Wczoraj na zawodach wpadł mi w oko frak jednej z zawodniczek. Granatowy, z białymi lamówkami na kołnierzyku i kieszeniach, na rękawie miał (chyba) konia, nad którym była korona - również białe. Wyglądał na softshell. Czy ktoś może wie co to za frak i gdzie można taki znaleźć? :kwiatek:
mils, może to był spooks?
tutaj masz stronę do nich:
www.spooksriding.com.au
Puma o, tak, to był Spooks! Dziękuję bardzo! :kwiatek: Można dostać ich rzeczy w Polsce?
czy przychodzi wam moze do glowy gdzie dostane granatowy frak w delikatne bezowe prazki? widzialam kiedystaki i sie zakochalam  😜




[sub]przepraszam za brak polskich znakow, ale mam tutaj tylko dunska klawiature.[/sub]
Czy ktoś zwężał frak elastyczny?



mils spooks i animo nie robi softshell. Softshell robią euro-star i equiline  😉
oraz polska firma malkem szyje piekne fraki, rowniez softshell.
Daj link, to ta sama firma co nie dawno Deb polecała?
http://malkem.pl/
nie wiem co polecala deb?
Na stronie nic nie ma o frakach, cenach itp. jakiś błąd na stronie??
http://dwakonie.pl/28_malkem
http://cavalloshop.pl/katalog2/malkem/
itd co wyswietla sie po wpisaniu nazwy firmy w wyszukiwarke.
piekne, bardzo starannie uszyte rzeczy. swietnie skrojone, mozliwosc szycia na miare.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się